Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neoteric


Neoteric
addikt

Ahhoz képest, hogy minden akadály elhárult, tegnap este játszhatatlan volt.. Nem bírtunk csatlakozni a szerverekhez.

PSN: ne0teric_sAN

(#2) ITjunior


ITjunior
tag

Utoljára a Last of us remastered-re mondtam azt, hogy betalált, de rendesen. Azóta csak a hype és csalódás! Jó lenne már valami ütős game, talán ez lesz az?

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#3) tatararpad


tatararpad
őstag

Megjött a live action trailer is [link]

(#4) Májkii válasza tatararpad (#3) üzenetére


Májkii
senior tag

:D

(#5) electrodoki válasza ITjunior (#2) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Ez nem lesz az megnyugodhatsz :DD

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#6) iMaverick válasza tatararpad (#3) üzenetére


iMaverick
addikt

Azt a qrva. Mit őriztek ott? Aranyat?

A Spetsnaz meg felvonulhatott volna egy BTR80-assal is ezek szerint. Az lehet hatékonyabb lett volna.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7) tatararpad válasza iMaverick (#6) üzenetére


tatararpad
őstag

Az összefoglaló alapján egy bankfiók volt, ahol pénzmosással vagy valami hasonlóval foglalkoztak, és bizonyítékot gyűjteni ostromolták meg az épületet. Kétségtelenül nem olyan pörgős mint a játékokban vannak, de is "lehengerlő" a maga módján :)

(#8) electrodoki válasza tatararpad (#7) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Lehengerlően BÉNA!!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#9) Rodi 4.80 válasza tatararpad (#7) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Basszus, azt hittem a móri mészárlásról beszélsz...

(#10) ITjunior válasza electrodoki (#5) üzenetére


ITjunior
tag

nyugodt vagyok ;]

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Zárt, és nyilt béta után elmondhatom, hogy nagy lehetőség lenne a játék, de a squados játék elérésének bonyodalmai miatt (is) kár érte...

Viszont ha valakinek megvan, mikor olvassa, akkor ajánlom az egyik szobát, az openbeta-s kikötős pályán, mert magyar szót hallhat! :C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.