Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricardo


Ricardo
félisten

Kép alapján tetszik. az ára sincs elszállva. A tesztekre kíváncsi vagyok, mit mondanak. Az érzékelők pontossága egy olyan pont, ahol kinézettől, és ártól függetlenül bukhat a kütyü.

[ Szerkesztve ]

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

A sok marhaság mellett (sportfunkciók, meg egyebek mérése) ezen az áron már elvárom az NFC-t és a Google Pay támogatását. Mindjárt 2023 lesz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) czandor


czandor
csendes tag

Tucatszar, sehol sem működő ekg-vel.

(#4) Kbali válasza janeszgol (#2) üzenetére


Kbali
nagyúr

Tudsz mutatni olyan okosórát, karkötőt, bármit, ami 30e Ft alatt ad GPay-t?

(#5) janeszgol válasza Kbali (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem. Pont ezt írom, hogy én elvárom ezt. Különben mire használnánk ezeket értelmesen?
Óra, üzenetek, híváskezelés, meg fizetés. Esetleg kamera kezelés, meg zeneléptetés.
Másra haszontalanok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Van valakinek tapasztalata OnePlus watchal?

(#7) Timer válasza janeszgol (#2) üzenetére


Timer
veterán

+1

czandor, Fitbit Sense 2-vel mi a helyzet? Mondjuk a Revolut hack után csak erősödött bennem a gondolat, hogy semmi olyan cuccal nem fizetek, ami ilyen extra szolgáltatót igényel az ügymenethez, bőven elég az, hogy a google ismeri a kártya adatokat.

szabi__memo: én bővíteném a kérdést: van tapasztalata bárkinek bármilyen olyan órával, ami stabilan (tehát nem úgy, hogy többnyire jó, néha meg nem) tud értesítéseket küldeni OnePlus telefonról? Néhány hete meghülyült a Fitbit-em, ami eddig egész jól teljesített, és ilyen percekkel később értesít, ha egyáltalán bármiről. Szokásos menet már megvolt a troubleshoot ösvényén, két napig jó, ha törlöm az alkalmazás adatait, aztán újrakezdi az egészet. Garmint és Withingset nézegetek, a garmin azért vonz, mert natív GPay van a fedélzeten. Samsungot most nem szeretnék, mivel nem lehet teljes mértékben OP-val kihasználni a tudását.

[ Szerkesztve ]

(#8) pècsimunkás válasza Timer (#7) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Huawei Gt2 pro, a Realme Gt2 pro- nak minden èertesítèst jelez.
Ok, nem OnePlus, de egy cèg, ès a Realme UI kb OOS.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#9) Krisztián777


Krisztián777
csendes tag

Nem tudom valakinek nincs pénze Apple Watch-ra (vagy nem tud olyat használni mert Droidos telefonja van..) akkor ne használjon!De ilyen "Apple Watch klónokkal" én biztos nem égetném magam! :N

(#10) Kbali válasza Krisztián777 (#9) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az megvan, hogy az Apple később dobott ilyen sziluettű órát piacra, mint mások? Szóval nem ők másolják az AW-t.

(#11) Kbali válasza Timer (#7) üzenetére


Kbali
nagyúr

Vigyázz, mert a Garminban nem Google pay van, hanem Garmin pay, amit itthon natívan csak a K&H támogat.

(#12) Timer válasza pècsimunkás (#8) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, de a huawei nálam már annyiszor elrúgta a pöttyöst, hogy inkább nem veszek tőlük semmit.

Kbali: köszi, azt vágom, de kh-s vagyok, szóval nem gond. Ezért jött szóba a Xiaomi S1 Active is, de a Huawei-nél többet már csak a XIAOMI termékekkel szívtam, szóval szkeptikus vagyok. Amazfit GTR3 pont jó lenne, csak abban meg nincs semmilyen NFC. Nehéz ügy ez. Október 6-án rajtol a Pixel Watch, kézenfekvő lenne, kivéve az árát. Na, majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#13) Linkin1994 válasza Timer (#12) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Pixel watch-nak nem semmi kávája lesz. :DDD
[link]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#14) Kbali válasza Linkin1994 (#13) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ott nem a kávával van baj, hanem, hogy úgy néz ki, mintha szappanból lenne faragva.

(#15) diegho válasza Kbali (#4) üzenetére


diegho
nagyúr

Sokan elfelejtik, hogy 30k az jelenleg 68$, az áfa 27%, tehát 53$-nál járunk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.