Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szuper-t


szuper-t
senior tag

Oki? van valakinek tapasztalata erről a márkáról?
én sajna leraggadtam a Hp és a Kyoceránál

(#2) D1Rect válasza szuper-t (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Google: [link] :DDD

(az első az érdekes)

[ Szerkesztve ]

(#3) L3zl13 válasza szuper-t (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mostanában üzemelten be pár ilyet.
Mivel csak a beüzemelést végeztem és azt is csak pár hete, ezért túl sok tapasztalatom nincs a megbízhatóságukról és hasonlókról, csak egy pár első benyomást tudok róla mondani.

A borításban és a kezelőpanelen felhasznált műanyagok minősége elég gagyinak tünik némelyik modellnél (Pl MB290).
Ugyanezen modell szkenner/fénymásoló része szerintem nagyon hangos, de a nagyobb MC560n modellnél nem volt ilyen problémám.
Mind a menüben, mind technikai megoldásokban számomra érthetetlen az OKI tervezési logikája. Valaki igazán elárulhatná nekem, hogy az OKI MC560N-nek miért van két külön kezelőpanelje saját LCD kijelzővel. :F

Kinézetre sem valami szépek az oki nyomtatói szerintem.

Ugyanakkor a felsoroltaknak legtöbbje (különösen irodai felhasználásnál) csak másod-, harmad-, sokadlagos szempont, tehát nem akarok senkit lebeszélni a vásárlásról, ha pl árban és nyomtatási költségben olcsóbban jön ki OKI-val. (Nem én végeztem a beszerzést, tehát nem tudom ezekben a paraméterekben milyen az OKI.)

A LED technológia sem egy mai fejlesztés, jó pár éve használja már az OKI, tehát feltehetőleg kiforrott. A nyomtatási minőséggel is elégedett voltam mind a színes, mind a fekete fehér nyomtatóknál.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#4) aram01


aram01
nagyúr

nálunk ilyet vettek(OKI) a cégnél,teszi a dolgát

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5) szuper-t válasza D1Rect (#2) üzenetére


szuper-t
senior tag

jók a linkek :D
bár akk bebizonyosodott a gyanúm nem egy kyocera minőségek:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.