Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jól jön annak, aki alaposan lehasználta az akksiját, kaphat újat:))

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) pusszycat válasza t72killer (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Inkább egy új akkut mint egy új házat... :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) zdanee


zdanee
őstag

No, három ilyen akkum is van, ebből kettő már csak 10 perces. THX, Lenovo! :DDD

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#4) Oliverda válasza zdanee (#3) üzenetére


Oliverda
félisten

Gyanítom hogy gépenként csak egyet cserélnek, mivel általában ennyi jár minden notebook mellé.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5) pmheros


pmheros
senior tag

Lenne olyan gyártó (S4SM5UNG) aki az ilyet megoldaná pár firmware frissítéssel :DDD ;]

nem vagyok tökéletes

(#6) DEJVID válasza Oliverda (#4) üzenetére


DEJVID
őstag

Ha külön vettél akksit, arra miért ne vonatkozna?

(#7) Zotya84 válasza Oliverda (#4) üzenetére


Zotya84
őstag

Ahogy a cikk írja: "Ebbe a visszahívásba nem csak azok a telepek tartoztak bele, amelyeket a notebookkal együtt kerültek a vásárlókhoz, hanem azok is, amelyeket opcionális pót- vagy csereakkuként értékesítettek a fenti masinákhoz."

Ez alapján, ha rendelkezem az opcionális pótakkuval, akkor mindegyikre jár a csere - legalábbis józan paraszti ésszel, csak kell az akku szériaszáma, hogy azonosítható legyen, hogy a hibásak közé tartozik-e...

Ilyenkor kellemetlen, ha valaki nem a drága gyári pótakkut vette a gépéhez, hanem az utángyártottat.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#8) FRENK1988


FRENK1988
veterán

az enyém nem hibás. Bár jó lenne egy cseretelep :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) qnadam


qnadam
veterán

korrekt, hogy nem púposkodnak számlával meg külddvissza stb :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#10) Oliverda válasza Zotya84 (#7) üzenetére


Oliverda
félisten

Odáig rendben, de kíváncsi vagyok, hogy mit fog mutatni a gyakorlat. Nálam összesen három akku van ami beletartozhat a rossz szériákba.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#11) Tikakukac


Tikakukac
titán

Faja, van itt most 8 akksim, pötyöghetek 1 fél órát... ;]

Fene, 4 kiesett, mert frissebbek. De a másik 4 még lehet :P

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) Psych0


Psych0
őstag

Nekem 2011-03-as t510 akksim van es nem visszahivos. Pedig jo lett volna, ha kapok ujat.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#13) yodamastah


yodamastah
őstag

Háromból egy már benne van nekem. Otthon nézem a többit.

(#14) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Nem nyert. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#15) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Még 2 év, és a cserélteket is visszahívják. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) cildren


cildren
tag

Francba itt sem nyert :( Pedig jó lett volna az ingyen csere akku.

[ Szerkesztve ]

(#17) Zotya84 válasza Oliverda (#10) üzenetére


Zotya84
őstag

Akkor legalább első kézből meg tudod írni a tapasztalatokat nekünk, hogy tudjuk, hogy is áll a témához a gyártó... :)

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#18) Duree


Duree
veterán

Én már láttam leégni notebookot az akkutól,és vele ment a fél lakás is.

duree54

(#19) gygabor88


gygabor88
tag

Nekem azt írja a battery utility, hogy nem kell cserélni, pedig 2011 februári akksi van a t520-ban. :U
Most akkor nem 2012 júniusig cserélik?

(#20) pusszycat válasza Duree (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az ottan te voltál???

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#21) yodamastah válasza Duree (#18) üzenetére


yodamastah
őstag

Hát én nem örülük hogy évekig a tűzveszélyes akku volt a gépben.
Azért használok csak gyári akkukat hogy ez ne legyen probléma :(

[ Szerkesztve ]

(#22) hcl válasza gygabor88 (#19) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Lehet, hogy nem minden akkumulátortípust érint. Nekem is a kisebbik akku van a T410-ben, és nem cserés.

Mutogatni való hater díszpinty

(#23) westlake válasza Oliverda (#4) üzenetére


westlake
félisten

Ha egy termék (akkumulátor) hibás, akkor miért tennék függővé egy eszköztől, vagy számlától? Egy intelligens gyártó tudja, hogy az ő hibás termékéről van szó, és kicseréli. A hiba meglétét nem befolyásolja az, hogy a tulajdonos hol és milyen forrásból szerezte be az akkumulátort.

Akinek van ilyen hibás akkumulátora, nyugodtan írjon privátot.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#24) Oliverda válasza westlake (#23) üzenetére


Oliverda
félisten

Már túltárgyaltuk, ergo felesleges ezen tovább pörögni. ;)

Miért lesz jó nekem vagy bárki másnak ha privátot küld neked emiatt? A Lenovo ingyen cseréli, és még a hibás darabot sem kell visszaküldeni. Netán te még ajándékot is adsz a cseredarab mellé?;]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25) fi:zi'k válasza Oliverda (#24) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gondolom a hibás akkuk érdeklik. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26) westlake válasza Oliverda (#24) üzenetére


westlake
félisten

Ja, hogy ti már túltárgyáltátok? Bocsánat.
Aki ír privátot, majd megtudja.
Valóban, a Lenovo ingyen cseréli, ha bejelented nekik. A hangsúly azon van, hogy be kell nekik jelenteni.

#25: Nem, nem érdekel a hibás akkumulátor.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#27) Oliverda válasza westlake (#26) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerinted ezt az itteni olvasók képtelenek megcsinálni? Ott a link a hírben, követed a lépéseket, beírod a sorozatszámot, majd később a címedet, és küldik a cserét.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#28) FRENK1988


FRENK1988
veterán

én hogy juthatnék egyhez?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#29) Krix


Krix
őstag

Az itthoni háromból egy cserés. Kár hogy ez van a legjobb állapotban. A másik kettőre inkább ráférne már a csere. De azért ennek is örülünk. :)

If it is not broken then don't fix it!

(#30) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Nekem az X201-esem hátulján nincs ott a product number és a serialt tartalmazó matrica ahol lennie kéne.. :W
Idáig nem is figyeltem.. Innentől cseszhetem az egészet vagy azért biosból vagy a gép szétszedésével valahol azért meg tudom még találni?

(#31) Tim82 válasza Akos1994 (#30) üzenetére


Tim82
nagyúr

BIOS-ba belépve megtalálod mind az S/N-t, mind a product number-t.

Példa (igaz, ez X200-ból - hivatalos Lenovo BIOS szimulátor): [link]

A System Unit Serial Number első hét karaktere a product number: 7457-AC1 (kötőjelet én tettem bele, általában így kell a Lenovo honlapon megadni), az utána jövő pedig az S/N.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32) Alchemist válasza Akos1994 (#30) üzenetére


Alchemist
addikt

Érdemes letölteni a detektáló szoftvert... nekem rögtön írta, hogy rendben az aksi.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#33) Akos1994 válasza Tim82 (#31) üzenetére


Akos1994
aktív tag

Tim82: Köszi :R

Nah most megnéztem apám T510-esét is, 6 cellás LG gyártmány, arra azt adta ki, hogy nem cserélik.. Mondjuk az még egész jól bírja..(kopp-kopp)
És az X201-esem Sanyo-ja is "not eligible for replacement"... :O
Azért kell hozzá szerencse.. :D

(#34) kromatika


kromatika
veterán

Elég ciki ez a lenovo számára,és az egész ThinkPad szériára nézve.

(#35) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Y580-ast nem akarják visszahívni?:D

Samsung Galaxy S7 Edge

(#36) Psych0 válasza kromatika (#34) üzenetére


Psych0
őstag

Az lenne a ciki, ha susmusolna, mint a Sony. Van egy csomo litiumcella gyarto, abbol megbizott otot, es az egyik nem gyart olyan minosegut, amilyen kene. A hajtas, hogy egyre kisebb cellakba egyre nagyobb toltes legyen oda vezetett, hogy tul vekonyak lettek a szigeteloretegek. Barmelyik gyartoval elofordulhat, a fontos, hogy hogy allnak hozza.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#37) Tikakukac válasza kalozhun100 (#35) üzenetére


Tikakukac
titán

Várhatod mikor hívnak vissza konzumer Lenovot :DDD Majd ha felrobban pár ezer max akkor.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#38) 69Raizen69


69Raizen69
tag

Akkor ez csak ThinkPad és ThinkPad Edge -kre vonatkozik ?
Azért kérdezem meg külön mivel nekem Lenovo ideapad Z380 van amit használtan vettem és 2012es gyártású :U

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#39) Tikakukac válasza 69Raizen69 (#38) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha a te Z380-asodba belemegy a ThinkPad akksi akkor rád is vonatkozik.

Azért ugye érezted, hogy a kérdés is elég ingatag lábakon állt már.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#40) maláj


maláj
őstag

nem jön majd rosszul 1 új akksi :DDD

(#41) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vajon ki állja a költségeket a lenovo, vagy a neki akkukat beszállító cégek. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#42) yodamastah


yodamastah
őstag

Meg is jött az új akku.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.