Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Akkor lepődnék meg, ha kivételesen jól sikerülne. Fura, hogy a Medal of Honort évekkel ezelőtt elengedték, ezt a címet viszont még kínozzák tovább.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) Legendmi27


Legendmi27
lelkes újonc

Lehetne végre egy hétköznapi 2-10m Ft kategóriájú autókkal telepakolt több milliárd variációs tuninggal (teljesítmény , kozmetikai ) napszak vagy akár évszak vagy földrészek között utazós egyszerűen irányítható (akár sztori nélküli) normális kis autós játék .

i30,Mi9t,OneX

(#3) GuineaPigMan válasza laceszgamer (#1) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Gondolom, mivel azon a téren ott van a Battlefield, míg rendes autós címük nincsen...és az a baj, hogy már ezt se nevezném annak :D

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#4) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Hátha kapunk egy Most Wanted vagy egy Carbon remasterd Editiont.

(#5) Juhaszatti válasza GuineaPigMan (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nincs, mert a Burnout szériát is elengedték.. :))

(#6) rdt89


rdt89
addikt

Forza Horizon 4 mellett kíváncsian várom mivel akarják elcsábítani az autó szerelmeseket. Meg lehetne csinálni, csak nem a Ghost fejlesztőcsapattal az EA égisze alatt... :(

(#7) hhenry


hhenry
őstag

Várós!

(#8) BiP


BiP
nagyúr

NFS az új Burnout. Just sayin'.

Most Wanted remake meg már volt. Sőt, az is már 7 éve. Szalad az idő.

(#9) Noukoum


Noukoum
veterán

Van egy olyan érzésem hogy ismét csalódni fogunk.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) hhenry válasza Noukoum (#9) üzenetére


hhenry
őstag

Most nem! :N

(#11) BiP válasza Noukoum (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

Mivel nagyon már meg sem mozgatott és az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján gyakorlatilag már elvárásaim sincsenek, nincs miben csalódni :(((

(#12) #16514048 válasza BiP (#8) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Sőt, az is már 7 éve."

Épp azért. Az eredeti MW meg a 2012-es között is 7 év telt el, pont itt az ideje az újabb remake-nek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) #04430080


#04430080
törölt tag

Aztán Underground 3 legyen.

(#14) Noukoum válasza #04430080 (#13) üzenetére


Noukoum
veterán

BiP: Ismerős, csak kB minden megjelenésekor így állok hozzá.

.Z.: Underground 2 remastered, szerintem nagyon adná. Persze csak grafikán javítsanak, magához a játékhoz inkább ne nyúljanak.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) Neoteric válasza Noukoum (#14) üzenetére


Neoteric
addikt

+1 & up2date verdák és egy új, 5x akkora város.

PSN: ne0teric_sAN

(#16) joey04 válasza #04430080 (#13) üzenetére


joey04
titán

De jó is lenne...

Minden új nfs résznél bennem van a "talán majd most" érzés, aztán minden alkalommal koppanok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha maradnak a Frosbite-nál és annál a vezetési modellnél amit bevezettek a '15-ös részben, akkor megette a fene az egészet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) D.Va válasza #04430080 (#13) üzenetére


D.Va
senior tag

El kell keserítselek. Az "Underground 3" a 2015-ös Need For Sped "akart volna lenni" és szerintem hozta is valamennyire a dolgot. Szerintem idén egy újabb HotPursuit/MostWanted/Run klón szerűséget kapunk. Shift vagy Underground folytatásnak esélyét sem látom.
Én ugyan nem játszom se Forza Horizon-nal, sem Crew-al, de ha az EA-nek van minimális üzleti érzéke akkor ezeket koppintanám, mert most ez a két cím a menő... még akkor is ha engem kiráz ezektől a hideg hiába szépek.
És egy ilyen Crew klónnak lehetne a neve NFS WORLD 2 :P

[ Szerkesztve ]

(#19) atike


atike
nagyúr

Ez hányadik rész lesz már...? Az első pár rész után feladtam, hogy kipróbáljam és játsszam is velük... :DDD

(#20) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Can't wait!!!
Remélem olyan lesz mint a harmadik, mert az x360-as korszaktól rakásszar lett az egész, kivéve a RUN. ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#21) #04430080 válasza D.Va (#18) üzenetére


#04430080
törölt tag

Az szerintem egy ilyen online social csacskaság lett. Ha HotPursuit/MostWanted/Run klón lesz, meg sem veszem.

(#22) Citroware


Citroware
addikt

Most kitettek egy linket a hivatalos közösségi médiás oldalaikon, hogy majd holnap lesz bemutató trailer, és az időzített youtube-streamhez a link forráskódjában látható ez a cím: NFS Heat Reveal Trailer. :DD

(#23) Iván Gábor


Iván Gábor
újonc

1. felejtsék el a sztorit. Marha idegesítő nagypofájú senkiháziakat kell a kis csórónak legyűrnie. Uncsi.
2. adják ide azokat a törhetetlen rendőrautókat, amik még leg tuningosabb szuper verdát is simán megelőzik, hogy bevágjanak elé.

(#24) D.Va válasza GodGamer5 (#20) üzenetére


D.Va
senior tag

A Run is egy ótvar ötlettelen rókabőr volt, semmi extra vagy újdonság nem volt abban sem.

(#25) oriic válasza Citroware (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Need for Speed Heat

Live-Die-Respawn

(#26) BiP válasza oriic (#25) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez a csaj szerepelt már valami korábbi részben? Valamiért nagyon ismerős. Vagy csak az új Terminator miatt hiszem annak?

(#27) Cheegati válasza rdt89 (#6) üzenetére


Cheegati
újonc

Überkirály volna a Horizon 4, ha nem a bal oldalon kellene vezetni, engem pl halálosan idegesít, megvettem és ezért nem használom. Inkább erre kellene írjanak valami peccset. :W

[ Szerkesztve ]

(#28) Juhaszatti válasza Cheegati (#27) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Patch arra, hogy Angliában ne a bal oldalon kelljen vezetni? :D
Régóta pletykálnak egy Japán Forza Horizon helyszínt, rossz hír lenne neked ha megvalósulna.

(#29) laceszgamer válasza Cheegati (#27) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ezért kihagyni egy iylen játékot... na meg más kérdés, verseny közben nem épp azt nézik az emberek h melyik odlalt kéne emnni :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#30) Wesder válasza Cheegati (#27) üzenetére


Wesder
félisten

Angliàt kerüld el, mert ott téged fognak megpatch-elni, ha a jobb oldalon közlekedsz. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) BiP


BiP
nagyúr

Már csak 4 óra van a számláló szerint, úgyhogy nem du.4-kor, hanem már 3-kor lejár.

(#32) Sirandrish válasza Cheegati (#27) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem az így is király :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) .LnB válasza Cheegati (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a Horizon 3-at szeretted ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) Legendmi27 válasza .LnB (#33) üzenetére


Legendmi27
lelkes újonc

:)) :C

Van aki autós játékokban nem az út közepén repeszt ?

i30,Mi9t,OneX

(#35) Sirandrish válasza Legendmi27 (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még a GTA-ban is csak akkor ütöm el a prostit ha zöld a lámpa :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Youtube link: [link]
Lesz egy 1m:55s-es trailer aztán csumi. Nem hiszem, hogy dumálnának is a játékról. De azért jó lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37) hhenry válasza Sirandrish (#35) üzenetére


hhenry
őstag

:DDD :N

(#38) Legendmi27 válasza .LnB (#36) üzenetére


Legendmi27
lelkes újonc

Nagyon jó lett a trailer. Nekem első napos vétel :D

i30,Mi9t,OneX

(#39) laceszgamer válasza .LnB (#36) üzenetére


laceszgamer
addikt

Pro Street és Underground ami beugrott belőle nekem így elsőre, bár aztán majd kiderül, a " történet " remélem nem olyan lesz mint az utolsó részben, mert az addig ok, míg felejthető mintha ott sem lenne de abban már inkább irritáló volt. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#40) .LnB válasza laceszgamer (#39) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a kettő ugrott be nekem is. Na meg, hogy én leszek a Miami Toretto! :) na jó, az utóbbi nem is. #family

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#41) Sirandrish válasza .LnB (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tetszetős..legalábbis a hangulat megvan :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.