Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Studi22


Studi22
aktív tag

Mennyivel drágább mint az alap gt620-s?

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

pofás, csak 15colos kijelzőhöz 1gb vram? ez nem fölös kicsit? vagy külső megjelnítőhöz tervezték? :) amúgy erősebbnek tűnik, mint a tegnapi...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) eLioT84


eLioT84
tag

mert az is :)

ez annyira új, hogy még az msi honlapján sem találtam meg a notik között x)

(#4) Tikakukac


Tikakukac
titán

Az az 1GB Ram totál fölösleges bele, de ha belerakták jó az úgy. Ez már kicsit erősebbnek tűnik a 9800 GS sokkal jobban hasít mint egy 9600 GT a tesztek alapján is. Elviekben a GT735 is 1300 dollár alatt kapható, enyhe matek érzékkel ez a 205Ft/dollár átváltással körülbelül 260k jön ki. Meg lehet nézni mennyi a shop-okban az ára, egyszerűen vicc kategória. :O

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Elegáns játékgép? :Y :DDD

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#6) orbano válasza Satan_Claus (#5) üzenetére


orbano
félisten

komolyan lassan rosszabb lesz a prohardver mint egy nagyker weboldalának nyitólapja...

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) lezso6 válasza Satan_Claus (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valószínűleg attól elegáns, hogy MSI-ék kihagyták a designból azokat a szokásos hatalmas lángnyelveket. ;]
Legalábbis a képen nem látok rajta olyat...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

MSI hegemónia... Kezd elegem, lenni belőlük! :((( Mondjuk ez csak az én véleményem! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#9) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jó cucc, csak mire ideér 300k felett lesz bőven...

...

(#10) Enton


Enton
addikt

Nekem kéne egy! Ezzel már el lehetne jácogatni! Már csak az országos szintű WiFi netet kéne biztpsítania valakinek és simán jó lenne! :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#11) Borgi válasza Enton (#10) üzenetére


Borgi
aktív tag

Hi

ebből egyet énis elfogadnék az országos wifihez meg anyit hogy az nekem nem hiányzik :) ugysem vagyok sokat otthon :)

Az árára énis kiváncsi vagyok mennyi lesz idehaza és leginkább mikor :)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#12) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ok, hogy 15", de mennyi a felbontás? (1280*800?)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13) Enton válasza Borgi (#11) üzenetére


Enton
addikt

Pont azért mondtam, mert ha már veszek egy notit akkor azon mindenhol legyen net olcsópézért! Ne csak otthon ha rádugom a kábelt a falból. De ilyen nincs még. :(

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#14) twollah


twollah
nagyúr

Teszt mikor lesz?

(#15) nagyonbruti


nagyonbruti
csendes tag

hali!

Egyik kérdésem hogy kb mikortól lehet megvásárolni?

Másik, hogy elvileg ugye a VGA ennél is MXM modulos, mint a gx620-asnál, csak abban 9600-as kari van. Később lesz lehetőség a gx620-asokat kiegészíteni az erősebb VGA-val? Mert ebben, a ram mennyiségében, meg a kijelző minőségében van különbség elvileg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.