Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Próbáltam, elég korrekt kis játék..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2) LittleDemon


LittleDemon
tag

ekkora reklám után nem csoda, hogy az első héten így fogy :N

(#3) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Jó lenne számadatokat is tudni , hogy mégis mennyi az annyi.Meglesz a 3 millió ez biztos .Sokan megvették a béta teszt "bukása " ellenére is. Meghagytam a pénzem inkább a BO-ra az talán jobb lesz , bár az is inkább dlc mint komplett játék , de nem akarok vitát nyitni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4) GAbre


GAbre
veterán

Hát vagy szar kedvem van,vagy nemtu'om,de nekem annyira nem jött be.
Tiszta Cod klón,kissé szarabb grafikával.....
A történetben sincs vmi hű de nagy dolog,igaz nem játszottam vele 3-4 óránál többet axem

Avatar

(#5) Tituka


Tituka
senior tag

nekem tetszik, jó lett :K
bár a single része nagyon rövid :O

Skizofrén vagyok, és én is...

(#6) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Én picit bánom, hogy pc-re vettem meg.De szívesen elcserélem xboxosra:)

(#7) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

a sok előrendelés miatt fogyott ilyen jól szvsz...
innentől nem fog....

(#8) aram01


aram01
nagyúr

lassan ki kéne próbálnom :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) capulet75


capulet75
addikt

Még jó h kölcsön kaptam,ekkora sz.rt rég nem láttam.A sztori lapos,sehol sincs a cod epic történetéhez,a grafika full HD-ben is gyenge.Multiban még csak-csak de hát ez így nekem édeskevés.Sajnálom hogy ilyenre sikerült.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#10) Daczy


Daczy
aktív tag

Elég bugos,unalmas,csúnya,rövid,jellegtelen meg szar, de amúgy semmi baj nincs vele

(#11) aginor válasza GAbre (#4) üzenetére


aginor
addikt

Akkor majdnem végig is játszottad az egyjátékos kampányt, baromi rövid, bár vannak jó pillanatai. Grafikailag egy trágya, idegesítő, hogy állandóan elakadsz a semmiben, ha valamerre nem akarják, hogy menjél, nem beszélve arról, hogy 1-3 szuperkatonával mész, és egész hadsereget tesztek hűvösre, egy terminátor mentalitásával.. Röhejes lett a játék.
A multi ami érhetne valamit, de az sem az igazi, bár láttam már rosszabbat is.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#12) csibe1 válasza Daczy (#10) üzenetére


csibe1
addikt

Még szerencs,hogy nincs semmi komoly gond. :D :)) :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#13) primera1 válasza Daczy (#10) üzenetére


primera1
aktív tag

Még szerencse,hogy nem vagyunk egyformák(emberek),mert ha mindenkinek ugyanaz tetszene,meghalna a konzolipar!
Szerintem elég jó kis játék lett,grafikailag picit elmarad a MW2 mögött,ám sok mai hulladék gémet simán lever!
Eléggé pörgős is lett ahhoz,hogy odaültesse az embert a tv elé jó ideig!
Nem vagyok MOH fan egyáltalán,de a mai FPS-ek között szerintem gyöngyszemnek számít :K

Isten hozott! Mikor visz???

(#14) primera1


primera1
aktív tag

Szerintem az igazi kritikát a játékról majd csak a jövő7en,a COD megjelenése után lehet írni :U

Isten hozott! Mikor visz???

(#15) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Engem se nyűgöz le a játék néha felmegyek egy negyed órát játszani.Ha valaki vissza fizetné a vétel árat szó nélkül belemennék, de elvagyok véglis vele.

(#16) AS


AS
félisten

Multi miatt vettem meg. Szerintem az nagyon jó lett, grafika elkepesztő ahhoz képest cod 0.... Frostbite motor nagyon jó lett megint.
Persze csak azoknak ajánlom a multit aki tud jól kempelni más különben szenvedés lesz.

Singe elmegy, Unreal 3.0 motor már nem nagy szám sajnos... Kár hogy nem Frostbite van alatta.....

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Jander válasza GAbre (#4) üzenetére


Jander
senior tag

Nekem pont azért tetszik, mert a sztori sokkal valósághűbb, életszagúbb. Nem az a hálivúd bullshit amiért végül is élvezhető a COD széria, csak kissé mókás tud lenni helyenként. A multi meg tök ugyanolyan mind a kettőben, úgyhogy akik már unták az MW2 pályáit annak jó mulatság, nálam gyorsan unalomba fog fulladni és megyek vissza Bad Company 2-zni :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#18) Jander válasza AS (#16) üzenetére


Jander
senior tag

Azért ez a frostbite szerintem még mindig nulla a BC2-ben lévőhöz képest. Nagyon le van butítva, semmi pusztulás a házaknál, csak 1-2 fa palánkot lehet szétlőni meg pár apróságot... nekem ez nagyon hiányzik.

A campeléssel félig egyetértek, mert az MW2-es vérpistikék is előnyben vannak, a rohanok és fejlövés már csak a tinédzser korabelieknek megy, de nekik nagyon :) én meg csak kapkodom a fejem néha...

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#19) maláj


maláj
őstag

a graf. olyan amilyen, a láthatatlan fal és tsai bugok megvannak sajnos, meglátjuk a COD mire viszi nemsoká :)

(#20) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Én csalódott vagyok. Nagyon vártam, hogy húú milyen lesz stb.. erre a napokban kipróbáltam a Single-t, és egy hányadék. -,-"" Szóval ennél bármi jobb lesz. :W :(

[ Szerkesztve ]

PS4

(#21) BalaNce87 válasza capulet75 (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah erről beszéltem múltkor is, milyen epic sztori? de tényleg ilyen kifejezéseket ne használjunk már rá.
A BC2, moh, waw, mw2 egy kaptafa, azt ilyeneket írnak zseniális sztori... az ok hogy tetszik neki, de attól még nem egyedi és nagy alkotás.
Szerintem se lett jó ez a moh, de semmivel sem rosszabb egy mw2-nél, tök ugyanaz a séma, tipikus sztori, monoton játékmenet és 1 vagy 2 küldetés ami értelmesebb, ha ez neked epic, akkor enged meg hogy gratuláljak. A moh-ba pl szerintem tök jól volt megoldva ahogy váltották egymást a küldetések, pl helikopteres küdetés, valaki leszedne titeket, de egy sniperes lelövi, és a köv küldetés hogy te vagy az a sniperes, nah de ettől még nem lesz jó egy játék.
Akkor is megvennék ha nem tartozna hozzá single, ha meg csak single lenne senkit sem érdekelne annyira hogy pénzt adjon érte (jogosan). Persze tudom hogy van akit meg a multi nem érdekel, de nem ezek a játékok lesznek azok amikre azt lehet mondani majd hogy epic, közel sem. Régebben jobban rámentek a single-re és a multi volt az ami kevesebb embert érdekelt.

Azt csak nekem tűnt fel hogy az airborne szebben néz ki mint ez? és mégis a motor ugyanaz vagy még régebbi verzió.

[ Szerkesztve ]

(#22) Thome válasza Daczy (#10) üzenetére


Thome
addikt

+1 :U

Le akartam én is írni ezeket. Kiegészíteném még valamivel: Ráadásnak baromi nagy gépigénye van...

(#23) aram01 válasza BalaNce87 (#21) üzenetére


aram01
nagyúr

+1 :K
Ripper03: ha kész lesz a gépem,megkereslek és átveszem nyomott áron a gémet ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#24) #41133696 válasza LittleDemon (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azért a béta után, én még mindig csodálkozom , hogy így fogy :D

(#25) #41133696 válasza Daczy (#10) üzenetére


#41133696
törölt tag

:C

(#26) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Nekem a videók alapján sem tetszett a multi. Arra 2órás singleplayerre 8ezret áldozni túl sok

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#27) RockyHorror


RockyHorror
csendes tag

A single része tényleg nem valami hosszú, vannak jó pillanatok, mondjuk nem az amikor négy rangerrel kell védeni az új LZ-t, de a vége nekem tetszett. Szépen összeszőtték az eseményeket a történethez képest. Kíváncsi leszek a következő részre már ha lesz. Jó még az is, hogy olyan lőfegyvereket raktak bele amiről elképzelhető, hogy valóban rendszeresítve vannak és nem olyan amit még csak a Future Weapon című ismeretterjesztő filmben láthattunk. A multi része elég kellemes. Nincsenek benne sarkonbeugrokésGLelbelédlövök vagy sarkonbeugrokésakimboshotgunnalszétkaplak, quakejumpereket és csalókat sem láttam eddig (ez utóbbi mondjuk lehet,hogy csak a szerencsén múlt).

[ Szerkesztve ]

Az életben két dolog biztos: a tegnap és Chuck Norris

(#28) Bencus88 válasza aram01 (#23) üzenetére


Bencus88
nagyúr

7-ér viheted pk-t állom

(#29) primera1


primera1
aktív tag

Az tény,hogy a single élettartama gyalázatos :O
Amikor vége lett,csak ültem 5percig,néztem
a tv-t és azon járt az agyam,hogy ez csak a fejlesztők poénja és mindjárt jön a köv pálya!
Aztán szembesülnöm kellett vele,hogy jól átcseszte a vevőit az EA :O :(((

[ Szerkesztve ]

Isten hozott! Mikor visz???

(#30) keIdor


keIdor
titán

Nálam simán év fail-ja eddig a MoH.:( Bár nagy elvárásaim nem voltak, szóval mégsem akkora pofára esés, mint 2 éve a Far Cry 2 volt. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) capulet75 válasza BalaNce87 (#21) üzenetére


capulet75
addikt

1. Azt írok amit akarok hisz ez egy közösségi portál.
2. Milyen egy kaptafa? Totál másról szól mindegyik játék.Max annyi a közös h mind fps.
3. Az epic sztori egy globális,rengeteg helyen játszódó,és főleg nagyon izgalmas játéktörténet ami a cod mw2, ez meg egy nem túl fantáziadús és harmat gyenge grafikás game.Na most ehez képest a mw2 epic.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#32) Thome válasza capulet75 (#31) üzenetére


Thome
addikt

Meg kellene szokni, hogy ha fps játékról szól a hír, ami a jelenben játszódik, akkor szar az MW2 beszólás meg fog jelenni BalaNce részéről. Ez totál ugyanaz mint az Apple híreknél a fikázás. Nem kell vele törődni.

(#33) capulet75 válasza Thome (#32) üzenetére


capulet75
addikt

Ezt nem tudtam.Kösz h szóltál.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#34) Thome válasza capulet75 (#33) üzenetére


Thome
addikt

Manapság mindenkit erre intek, mert meguntam. :)

(#35) aram01 válasza Bencus88 (#28) üzenetére


aram01
nagyúr

ha kész lesz a gépem kereslek,a mostanival csak diáznék :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36) Kr/\toS válasza GAbre (#4) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

A hangzása meg agyonver minden game-t a piacon. Ilyen téren a MOH-hoz képest a cod meg 1 hulladék. Ugye Lucas is megmondta hogy az nézői-élmény fele a hang. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) Bencus88 válasza aram01 (#35) üzenetére


Bencus88
nagyúr

rendben :B

(#38) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

na igen.
én is rácuppannék, ha olyan gépem lenne itt a kezemben, amivel..... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) remington2 válasza capulet75 (#33) üzenetére


remington2
senior tag

Akkor szólok én is, hogy szerintem sem epic a történet, egy igencsak unalmas politikai krimikkel vetekszik, a világon keresztülnyúló kergetőzéssel. 4 angol katona kiírtja a világ fél terroristaállományát, mindezt egy szerteszét-szkriptelt játékmenetben, mintha az Expendables lenne. A szkriptelést nem elsősorban hátrányként írom, hiszen ezzel tartanak nyomon a játékban, ez adja a - valóban nagyon jól sikerült - mozi-élményt.
Ami a többit illeti, nagy kiadó nagy játéka, és agyonreklámozták, hogy a pistikék elragadott tekintettel istenítsék. Ennyi, nem több. Persze, ettől még tetszhet, csak érdemes a dolgokat a helyén kezelni.

És jól jegyezd meg a nickem, mert a véleményem eltérő, nehogy később egy másik hozzászólásomat is elolvasd :W

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#40) capulet75 válasza remington2 (#39) üzenetére


capulet75
addikt

Nekem az Expendables is tetszett. Jaj,akkor most vérpistike vagyok! Vagy szánalmas geek! "És jól jegyezd meg a nickem, mert a véleményem eltérő, nehogy később egy másik hozzászólásomat is elolvasd" Ezt mire??? Ja és a játékok többsége arról szól h kiirtasz több száz ellenfelet egyedül.Csak szólok nehogy meglepödj,ez nem a valóság. :W

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#41) BalaNce87 válasza Thome (#32) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mi ez a buzdítás komolyan takarodjál már... :U
Megint nem szaroztam le csak írsz valamit feleslegesen, közöd sincs témához de írod a bölcsességet, annyit közöltem hogy ilyen hülyeséget ne írjon már hogy epic, mert az összes ilyen játék tök ugyanaz, nincs ilyen hogy ez jobb mint a másik, mert a lényeg a sztori mind nagyon hasonló, és nem a drágalátós mw2 volt a fő téma. Sajnos nemtudok elmenni ilyen erős kijelentés mellett, ilyen egyszerű. Az meg hogy szimplán leszarozza moh-ot, mert szarabb mint az mw2 elég nagy indok...azt persze maga se tudja miért rosszabb. Nem az a baj hogy tetszik neki, én is játszottam mind2-vel, de ha ilyen filmvászonra kerülne tiszta bukta lenne, persze ha call of duty lenne a címe akkor már nem. Az expendebles, is kérlek szépen azért volt elsősorban nagy siker, mert csak rá kell nézni a szereplő gárdára. Én is megnéztem és egy jó kis akció volt, de nem kell összehasonlítani a kettőt, az más hogy nézni jó meg pörgős, ha már ezt neked kell tenni az unalmas, pláne kb 15. ilyen játék után.

[ Szerkesztve ]

(#42) capulet75 válasza BalaNce87 (#41) üzenetére


capulet75
addikt

Mivel villámgyorsan átszerkesztetted igy már csak te fogod érteni de:Gyenge a grafika,tele van buggal.Elég nyomós?Az meg hogy a véleményemet a "faszság" és a "hülyeség" kategóriába tetted az max téged minősít.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#43) BalaNce87 válasza capulet75 (#42) üzenetére


BalaNce87
addikt

De azt fogdd fel hogy ha neked bejön a játék attól még nem lesz epic. Engem nem minősít egyáltalán, mert tisztába vagyok vele hogy erre a játékra nem megfelelő az epic szó, ilyen egyszerű.
Bug-al én nem nagyon találkoztam, a grafikától nem vagyok én sem elájulva, szóval talán az egyetlen indok amiért jobb az mw2 a szebb grafika, számomra ugyanaz volt a lényeg írtsál ki mindenkit akit látsz, durván mind2 játékban ez a fő szempont és nem a hatalmas egyedi sztori. Én sem azt mondom hogy gyűlölöm, de azért túlzás ennyire isteníteni a játékot. Én is végigjátszottam, mert érdekelt de nem úgy fejeztem be hogy jézusom ez nagyon jó volt majd beszartam a látványtól, meg a szuper sztoritól. Szóval félre értéss ne essék érdekel a játék de legbelül tudom hogy nem fog nagyot ütni, egyszerűen ennyi rész után lehetetlen új szintet hozni. Szerintem cod4 jobb lett mint mw2, de már előbbin is előjöttek ezek a zúzzunk le mindenkit stílus, amit unalmasnak tartok már. Ha ez lenne a 2. 3. ilyen játék akkor nem 'zavarna" ennyire, de már ezt a témát is túlfeszítik. Nem hiába jöttek azzal sokan hogy unom a II. Világháborús fps-eket, és ez érthető is volt, nah de most már ott tartunk hogy ezek kezdenek unalmasak lenni, mert nagyon durván elszaporodtak. Ez a single egy plusz a multihoz, a lényeg a multiban van és ezért is tűnik összedobottnak a single része.

[ Szerkesztve ]

(#44) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Azért a reach még mindig ott figyel ;)

(#45) Thome válasza BalaNce87 (#41) üzenetére


Thome
addikt

Talán az ez a buzdítás, hogy minden topicot próbálsz teleszemetelni a szar MW2 hozzászólásaiddal, én meg csitítom, hogy hagyja rád. Írjam be minden topicba hogy szar az XY, mert nekem nem tetszik?

Minden ilyen topic arról szól, hogy beböfögöd a "szar a cod" hozzászólást. És meguntam. És nem kell a flame épp azért csitítom, bezzeg lepisszegsz, hogy mi ez már, és takarodjak.

Miért szar a moh? Bugos, rusnya, unalmas. Így első körbe ez jutott eszembe.

(#46) capulet75


capulet75
addikt

Beloadoltam randomban egy mw2 single mapot és végigtoltam,utána ugyanezt a MoH-al és teljesen kiakadtam h mekkora a különbség. És nem csak grafikailag de pl az már mi hogy nem tudok átugrani egy fatörzset amíg sgt.Akárki át nem ugrotta? Röhej...
Én spec imádom a single fps-t is,egy hangulatos sztorival simán meg lehet velem vetetni a gémet de ezt nem bánom hogy kihagytam.Holnap vissza is adom a tulajának és elkerülöm jó messzire.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#47) Ryuu válasza Daczy (#10) üzenetére


Ryuu
tag

+1
Még jó hogy csak kölcsönbe kaptam meg. Sajnálom azt, aki megvette.

(#48) BalaNce87 válasza Thome (#45) üzenetére


BalaNce87
addikt

De én nem azt mondtam hogy szar hanem hogy ugyanaz a lényege, én nekem megvan bc2 de mégis gyenge volt a single része, egy két küldetés tetszett amúgy semmi extra. Normális érvet még mindig nem kaptam, szar a grafika ez megint az hogy kinek mi, akkor most miért nem jön az a szöveg hogy de a grafika az nem számít, a játékélmény a lényeg. Unalmas ez megint olyan érv... minden ilyen játék unalmas egy fél/1 óra után. Bugos, annak se mondanám, nem akadályozott abban hogy előre haladjak a játékban, mind2 előre lefutatott jelenetekből áll ha nem a csőbe mész akkor megszívod/hamarabb meghalsz, nem nyithatsz ajtót amíg nem ér oda mindenki, buta ai, monoton játékmenet, és ez most cod-ba izgalmasnak számít de moh-ba már egyenesen szar? ez tényleg érdekes hozzállás. Cod-ba is van olyan hogy elakadsz tárgyakba szóval ez nem újdonság, scriptelt játékokba mondhatni alap.
Miért van az hogy ha leszól valaki egy játékot már pattognak az emberek, de ha ilyet ír hogy epic egy olyan játékra aminek semmi köze ehhez, azt figyelmen kivül kell hagyni?
Én is jöhetnék neked azzal hogy hogy merészeled leszólni a moh-ot ha nem vetted meg? csak mert ezzel álltál már elő párszor hogy ha nem vetted meg akkor nem lehet róla véleményed, pláne nem negatív, ilyenkor ez nem érvényesül ha te teszed?
Engem ez nem zavar, de még lehetne rajtam kivül más embereket is baszogatni, mert ezt meg azt teszi többször, csak az mw2-be mindenki szerelmes és nehezen viseli ha igaza van a másiknak. Elismerem hogy unalmas tud lenni, de itt nem is a fikázáson volt a lényeg hanem hogy túlzott a srác. Más is írt párszor olyat ami hasonló volt az én álláspontomhoz, és azt is egyből leugatták, mert annyira védik mintha a saját gyerekük lenne.

[ Szerkesztve ]

(#49) capulet75 válasza BalaNce87 (#48) üzenetére


capulet75
addikt

Látod,még mindíg erőlteted a véleményedet ami totál szubjektív.Szerinted nem epikus a történet szerintem meg igen.Na most akkor neked igazad van nekem meg nincs?Olyan dologért kardoskodsz aminek semmi értelme.És tudod mit? A HALO is epic! Na erre varjál gombot.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#50) Thome válasza BalaNce87 (#48) üzenetére


Thome
addikt

Mert míg a Cod izgalmas, pörgős, addig a Moh nem. De most mondhatom hogy kipróbáltam ismerősnél, és nem jött be. Ezért írtam le a véleményem. Mindkét játék agyonscriptelt, csak a scriptelt jelenetek valahogy jobban sikerültek a Cod-ban. Na nem az 5-ben. Ott szar lett, láthatatlan fal, és testvérei.

Bugos a moh: a láthatatlan fal miatt nem tudom lelőni az ellenséget? Némely scriptnél azt se tudtam mi történik, például amikor az épület egy szintén beszakadt alattunk a plafon. Unalomba fullad a játék, ezt a Cod-ban sokkal jobban megcsinálták, szépen adagolták az inputot. És ettől olyan jó az a játék.

(#51) BalaNce87 válasza capulet75 (#49) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én értem mit akarsz mondani, de pont a sztorira mondod hogy epic, amit ha megfilmesítenének mindenki tudná hogy bukta lenne a vége, tipik amerikai, ez nem kérdéses. Ez a sztori egyszerűen átlagos, semmi új és különös nincsen benne pl egy bioshock sztorija jobban összevan rakva van célja is annak amit csinálsz, itt meg mész lősz és vége a küldetésnek, persze lehet hogy te ezt a stílust kedveled.
A halo-t nem ismerem, mindenki istenítette ezért leszedtem az első részét, és meg kell mondjam hogy unalmas játék, tényleg nem tudok mit mondani rá, jól indult aztán unalomba fulladt, a többi részét meg nemtudom kommentálni. Azt veszem észre hogy amik átlagos játékot azok egyben túlértékeltek is, és iszonyat mód reklámozzák őket.
Tudom hogy mindenkinek más a véleménye, de ki is emeltem hogy szerinted epic, de ugye ettől még nem lesz az, gondolom érted, és én csak ezt akartam mondani. Ez most nem olyan szint hogy valaki szerint ez szar más szerint meg jó, konkrétan olyat állítottál ami nem igaz, mégha tetszett volna az egész is akkor se mondanám hogy epic. Az egyedüli küldetés ami jó volt az a havas lopakodós, hogy is mondjam volt értelme a küldetésnek, nem az volt hogy rádőltél az egér bal gombjára azt hadd szóljon.

(#52) capulet75 válasza BalaNce87 (#51) üzenetére


capulet75
addikt

Még mindíg nem érted ugye?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.