Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) BalaNce87 válasza capulet75 (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nah erről beszéltem múltkor is, milyen epic sztori? de tényleg ilyen kifejezéseket ne használjunk már rá.
A BC2, moh, waw, mw2 egy kaptafa, azt ilyeneket írnak zseniális sztori... az ok hogy tetszik neki, de attól még nem egyedi és nagy alkotás.
Szerintem se lett jó ez a moh, de semmivel sem rosszabb egy mw2-nél, tök ugyanaz a séma, tipikus sztori, monoton játékmenet és 1 vagy 2 küldetés ami értelmesebb, ha ez neked epic, akkor enged meg hogy gratuláljak. A moh-ba pl szerintem tök jól volt megoldva ahogy váltották egymást a küldetések, pl helikopteres küdetés, valaki leszedne titeket, de egy sniperes lelövi, és a köv küldetés hogy te vagy az a sniperes, nah de ettől még nem lesz jó egy játék.
Akkor is megvennék ha nem tartozna hozzá single, ha meg csak single lenne senkit sem érdekelne annyira hogy pénzt adjon érte (jogosan). Persze tudom hogy van akit meg a multi nem érdekel, de nem ezek a játékok lesznek azok amikre azt lehet mondani majd hogy epic, közel sem. Régebben jobban rámentek a single-re és a multi volt az ami kevesebb embert érdekelt.

Azt csak nekem tűnt fel hogy az airborne szebben néz ki mint ez? és mégis a motor ugyanaz vagy még régebbi verzió.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.