Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) BalaNce87 válasza capulet75 (#42) üzenetére


BalaNce87
addikt

De azt fogdd fel hogy ha neked bejön a játék attól még nem lesz epic. Engem nem minősít egyáltalán, mert tisztába vagyok vele hogy erre a játékra nem megfelelő az epic szó, ilyen egyszerű.
Bug-al én nem nagyon találkoztam, a grafikától nem vagyok én sem elájulva, szóval talán az egyetlen indok amiért jobb az mw2 a szebb grafika, számomra ugyanaz volt a lényeg írtsál ki mindenkit akit látsz, durván mind2 játékban ez a fő szempont és nem a hatalmas egyedi sztori. Én sem azt mondom hogy gyűlölöm, de azért túlzás ennyire isteníteni a játékot. Én is végigjátszottam, mert érdekelt de nem úgy fejeztem be hogy jézusom ez nagyon jó volt majd beszartam a látványtól, meg a szuper sztoritól. Szóval félre értéss ne essék érdekel a játék de legbelül tudom hogy nem fog nagyot ütni, egyszerűen ennyi rész után lehetetlen új szintet hozni. Szerintem cod4 jobb lett mint mw2, de már előbbin is előjöttek ezek a zúzzunk le mindenkit stílus, amit unalmasnak tartok már. Ha ez lenne a 2. 3. ilyen játék akkor nem 'zavarna" ennyire, de már ezt a témát is túlfeszítik. Nem hiába jöttek azzal sokan hogy unom a II. Világháborús fps-eket, és ez érthető is volt, nah de most már ott tartunk hogy ezek kezdenek unalmasak lenni, mert nagyon durván elszaporodtak. Ez a single egy plusz a multihoz, a lényeg a multiban van és ezért is tűnik összedobottnak a single része.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.