Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxximus


Maxximus
őstag

Ha valakit érdekel még egyéb infó, lehetőségeim (tudásom, nem tudásom :B ) szerint próbálok válaszolni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2) GuruZone válasza Maxximus (#1) üzenetére


GuruZone
őstag

Engedelmeddel hozzátenném, hogy jelenleg három színben kapható:
sötétszürke, ezüst, valamint pink hátlappal.
Az előlap egyformán fekete.

Slate Grey

Silver

Cranberry Pink

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#3) fPApi válasza Maxximus (#1) üzenetére


fPApi
őstag

Engem három dolog érdekelne:
- GPS milyen, mennyire gyorsan talál holdakat, milyen pontossággal?
- Van rajta notification led?
- A 2 SIM kezelése milyen? Gondolok arra, hogy az egyiket használod (mondjuk hívás, vagy internet) és másikra jön hívás, akkor azt hogyan kezeli?

(#4) iMaverick


iMaverick
addikt

Rövid-tömör bemutató. Gratula!

A készülék nem tűnik rossznak.

szerk: igen, a GPS-ről nem ártott volna megemlékezni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#5) GuruZone válasza fPApi (#3) üzenetére


GuruZone
őstag

a két SIM működése az MTK MT6577/MT6589 procis telókban:

- elnevezheted a SIM kártyákat,

- színt adhatsz nekik,

- adatkapcsolat csak az egyik kártyán lehetséges, de Te magad adod meg, hogy melyiken akarsz netezni,

- szintén magad választod ki melyik kártyát használod internetre, videohívásra, stb,

- viszont amíg az egyiken telefonálsz, a másik SIM nem elérhető (beállítás kérdése, hogy addig a másikon hangposta vagy foglalt jelzés szólaljon meg),

- természetesen ha az egyiken épp mobilnet fut, attól még mindkét kártya elérhető!

Maxximus javíts ki, ha valamit elcsesztem :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#6) VIPowER


VIPowER
senior tag

"Kínait nem akartam venni, valahogy idegenkedem tőle."

Szerinted az Alcatel nem kínai?

(#7) Ocsy válasza Maxximus (#1) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Jó kis kedvcsináló, köszönjük! Egy apróságba belekötnék azért:
Kínait nem akartam venni, valahogy idegenkedem tőle. Egy viszonylag ismert nevet és (aránylag) jó tapasztalatokkal bíró készüléket szerettem volna. Na így esett a választásom az Alcatel 997D-re !
Az a helyzet, hogy elektronikai eszközöknél manapság ami nem kínai, az is kínai. Az Alcatel ráadásul nem is próbálja nagyon palástolni a kínai mivoltát. Az Alcatel - igazából Alcatel One Touch - telefonokat a TCT Mobile Ltd. gyártja, ami a kínai TCL Communication (a TCL Corporation cégcsoport tagja) és a francia Alcatel (ma Alcatel-Lucent) közös vállalata. Az Alcatelnek a néven kívül ma már nem sok köze van az Alcatel mobiltelefonokhoz. A 997D pl. Kínában TCL S800-ként kapható; ott eladható így is, errefelé meg inkább a jobban csengő Alcatelt használják. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy az Alcatel telefonok nem jók, hiszen nekem is 997D-m van, meg ez az Idol is tetszik, csak kezeljük helyén a dolgokat... :D

(#8) Maxximus válasza VIPowER (#6) üzenetére


Maxximus
őstag

Jogos. Annyi,hogy én tudatlanságomból és időm végességéből kifolyólag nem ástak bele magam a klasszikus kínaí márkákba. Illetve amiket itt olvastam ezekről mindig találtam olyan tulajdonságot ami megerősített benne, hogy nem Ő az én készülékem.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#9) Maxximus válasza GuruZone (#5) üzenetére


Maxximus
őstag

Jól írtad,lehet be is teszem rövid leíraskent,hogyan megyén ez. Most villant be, hogy ezt nem mindenki vágja. Pótlom.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#10) Maxximus válasza fPApi (#3) üzenetére


Maxximus
őstag

Van rajta noti LED ezt írtam is. Egy diszkrét kis kék. Bal felső sarokban.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#11) Maxximus válasza iMaverick (#4) üzenetére


Maxximus
őstag

1 napja használtam cikk írásakor a telefont a Gps-re nem volt idom,de hamarosan(lehet ma este) pótlom.
A kamerára esek még neki, mert van egy jópár pro verzios kamera programom megvásarolva,remelem valamelyik csodára lesz képes. Az is lehet, hogy a gyártót kell csak mokolni. Nemtom,erre sem volt még időm.
Tartozekokban is szétnézni,mert kellene jó fólia és egy imate tok, mert sikamlós eléggé a telefon,félek, hogy leejtem.

Bocs Ipad-ról írtam és néha vicces dolgokra javítja ki a beírt szöveget... :DDD

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#12) GuruZone


GuruZone
őstag

Egy európai huszonévesnek az Alcatel név még mindig jobban cseng mint a Xiaomi, Zopo, THL és társaik...

Amikor megvettem 2005-ben az S853-am [link], még mindig volt benne valami franciás, nemhiába adta Bog a tesztnek azt a címet, hogy Sanzon :D

Azóta persze TCT Mobile, sőt nemrég az volt a pletyka, hogy a kici kínaiak ki akarják vonni az egyenletből az Alcatel nevet és One Touch néven tolják tovább. Az új telók megjelenésével ezt szerintem erőteljesen megcáfolták.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#13) Ocsy válasza Maxximus (#11) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Az imate az szerintem valami egészen más, de ha IMAK-ra gondolsz, létezik hozzá. TCL S820-ként keresd, ne Alcatel Idolként... Van Cowboy és teljesen átlátszó is, ez előlapi fóliával vagy anélkül. Itt pl. van Cowboy 10 dolcsiért, de láttam teljesen átlátszót is valahol az eBay bugyraiban elrejtve... :D Talán lesz hozzá sima Hard Case is, az a 997D-hez is később lett kapható, de nekem jobban tetszik, mint a Cowboy.

(#14) Ocsy válasza Ocsy (#13) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Bocs, a teljesen átlátszó az valójában itt van. A másik az fólia, ha jól látom, az előlapra és a hátlapi kamerára. A tokokhoz is jár az előlapi fólia, az átlátszóhoz és a Cowboyhoz is. Megtaláltam az eBay-en az átlátszót is, és itt van Cowboy.

[ Szerkesztve ]

(#15) lgabor


lgabor
csendes tag

Engem meggyőztél, ez lesz a következő telefonom.

(#16) Maxximus válasza Ocsy (#14) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi szépen.

Más.
Megnéztem a Gps-t. Csak a Google nacigációval teszteltem még. Elsőre 15-20 mp alatt talalt holdat :Y , majd 5 perc múlva megint bekapcsoltam,majd beírtam a célt,addig már holdon volt,szóval melegen azonnal holdat fog. Úgy néz ki eldobni sem dobja el, mert fél óra alatt amíg ment egyszer sem kavarodott be.

Üzem idő.
Ma reggel fél 8-tol idáig, szóval du 4-íg 30%-ön áll az akksi,ebben mint említettem volt navi, meg sok nyomkodas,állando net (most csak 2G) és wifi néha,telefon most max 30perc csak.

Jó lesz ez. :C
Hétvégén jön a fényképező. Abban segítsetek,milyen beállításokkal,programokkal kisérletezzek? Ebben nem nagyon vagyok jártas,mindig automatán toltam.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#17) norbszt válasza Maxximus (#11) üzenetére


norbszt
tag

Sziasztok

Én nem vagyok jártas még a témában (Nokia 5800-val tolóm, Alcatel 6030D lesz a következő ) de a Gorilla Glass és DragonTrail üveggel szerelt telokra is kell kijelző folja, hogy védje a karcoktól? én azt hitem, hogy ezek már nem karcolódnak.

(#18) GuruZone válasza norbszt (#17) üzenetére


GuruZone
őstag

van barátom, akinek az S2-jén (Gorilla Glass 1) az életben nem volt fólia, és mégis karmentes.

Az én S2-őmön (és minden másomon is) az első napoktól kezdve van Brando Ultra Clear fólia.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#19) dokee78


dokee78
félisten

Örülök,hogy az aláírásodon át eljutottam a cikkhez.
Ezáltal megtetszett a telefon.
Először csalódott lettem én is,hogy nem bővíthető a tárhely,
de láttam a T-mobile készülékkatalógusban,hogy az 1 SIM-es változat bővíthető lesz. :K
Ez tervezem megvásárolni a hűségem lejárta után.

Remélem az Unboxing videó után csinálsz egy telefont bemutató videót is.

(#20) tybsen


tybsen
addikt

Grat. a teszthez, jo lett, koszonjuk, hogy megosztottad a tapasztalatokat. :)

Kerdes: mennyire zavaro, hogy a keszulek tetejere kerult a bekapcsolo gomb? Ertem ezalatt, hogy mennyire jar fogas-valtassal, hogy miutan bekapcsoltad, hasznalod es nyomkodod a kijelzot - egy kezzel ez mennyire kivitelezheto (nekem korabban volt LG4X-em, azon eleg kenyelmetlen volt ez).

Szerk: csinalhatnal reszletes youtube-tesztvideot :K

[ Szerkesztve ]

(#21) Maxximus válasza norbszt (#17) üzenetére


Maxximus
őstag

Elméletileg jobbnak tartják dragon trail-t, de a gorilla galssot meg lehet karcolni. Elég egyszer úgy zsebbe tenni, hogy pénz vagy kulcs van a zsebedbe. Ha vigyázol rá és tokban tartod, esélyes, hogy megúszod karc nélkül,de pici mikro karcok akkor is lesznek fél év múlva. El kell dönteni, hogy érdekel e vagy sem. sokan azt mondják a telefon van értünk nem fordítva és letojják, na ezek ha majd el kell adni a telefont olcsóbban fogják eladni,de legalább nem görcsöltek vele.
Én személy szerint valami normális fóliát fogok feltenni rá (Belkin,Brando,stb) ultra clean-t, hogy nem veszítsek a kijelző élményéből.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#22) Maxximus válasza dokee78 (#19) üzenetére


Maxximus
őstag

Igen. Most szombaton vagy vasárnap.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#23) Maxximus válasza tybsen (#20) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszönöm.
Már 450 -en látták :Y

Igen.jó kérdés. Nekem még anno a 997D-nél hiányoltam a samsungban megszokott home gombot (3 évet használtam így az S1,S2,S3-ban) ami fel is ébresztette a telefont. Megszoktam így. Ennél a készüléknél már nem gond, kézre esik nekem is.
Egyébként léteznek olyan progik , mint a Tap Tap ami a fényérzékelőre tapperolva felébreszti a készüléket, csak az a baj anno a defy-mnél nem volt megbízható és elég macerás eltávolítani a progit. De valami ilyesmi lenne a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#24) GuruZone válasza Maxximus (#23) üzenetére


GuruZone
őstag

ez a tiptap jónak tűnik, az egy hetes 997D tesztemnél én is hiányoltam egy fizikai home gombot...

Kevés az unboxing eddig, láttam olaszt, oroszt, de a tiéd tuti benne van az időrendi első 5-ben

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#25) tybsen válasza Maxximus (#23) üzenetére


tybsen
addikt

Klassz, koszi - errol az approl nem is tudtam. Amugy tenyleg csinalhatnal egy reszletes tesztet, szerintem sokan kivancsiak ra ;)

(#26) Maxximus válasza GuruZone (#24) üzenetére


Maxximus
őstag

2 nap alatt 127-en nézték meg. ;) :B

Más.
Kicsit kiegészítettem az alap cikket.

Lesz videó. Kitartás... :K

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#27) Maxximus


Maxximus
őstag

Mit mondott az "egyszerű" ? Nem akart kínait venni? :D :DD

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#28) fPApi válasza Maxximus (#16) üzenetére


fPApi
őstag

Még a gps: azt megnéznéd, hogy ha megvannak a holdak, akkor hány méter a pontosság?

(#29) Maxximus válasza fPApi (#28) üzenetére


Maxximus
őstag

kibővítettem a cikket. gps pontosság is bele került. 3,5 m lett.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#30) Maxximus


Maxximus
őstag

Használat közben You Tube videó , ahogy ígértem. :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#31) Medve81 válasza Maxximus (#30) üzenetére


Medve81
tag

Privát videó lett! :S Így nem lehet megnézni a használat közbenit!

Itt is (997D után szabadon) elveszti a töltöttség első 10-15%-t, ha 100%-ra töltöd?

Hát a teszted után komolyan gondolkodóba estem, hogy az eladott 997D után nem Pres.4500-t vegyek, hanem Idolt! :))

(#32) tybsen válasza Medve81 (#31) üzenetére


tybsen
addikt

Jaja, privat video - nem tudjuk megnezni :(

(#33) Maxximus válasza Medve81 (#31) üzenetére


Maxximus
őstag

Orvoslom a hibát hamarosan.

Ezen sajna olyan jelenség van,hogy lemegy a töltés 15%-ra egy óra múlva is ezen van, de hirtelen el kezd gyorsan esni 10-re,majd kb 2-3 perc es 0 lesz,kikapcsol. Időben rendben van csak az infí rossza az utolsó 1-1,5orában

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#34) Medve81 válasza Maxximus (#33) üzenetére


Medve81
tag

De akkor legalább az első párban rendben?
Mondd, hogy nem esik le először rögtön 10-15%-t 100%-ról! :)

(#35) Maxximus


Maxximus
őstag

Már publikus a videó,mégegyszer bocs este már nem voltam ura ön magamnak. :B

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#36) Maxximus válasza Medve81 (#34) üzenetére


Maxximus
őstag

Ja,értem mire gondolsz. Bocs,csak a 997d sem volt meg 2 hétnél tovább,nem emlékeztem.
Szóval nem! Ez rendesen jelzi végig, egészen amíg le nem megy 15%-íg. Ott kicsit hulyul, de ha bele gondolsz hányszor fotós 15%-íg engedni. Lehet csak egyedi hiba málam es egy root után egy battery calibration is segítene.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#37) tybsen


tybsen
addikt

Köszi a bemutatót! :R

(#38) Medve81


Medve81
tag

Én is köszönöm!

Milyen erős a rezgője a 997D-hez képest? Hogy érzed erősebb vagy gyengébb?

(#39) GuruZone válasza Maxximus (#35) üzenetére


GuruZone
őstag

eddig nem volt publikus? azigen!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#40) Maxximus válasza GuruZone (#39) üzenetére


Maxximus
őstag

Szívesen.
Hajnali 1 körül lett kész. Ki nézte már akkor,hogy ez most publikus vagy nem...csak beájultam. Reggel láttam, hogy mi újság. :B

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#41) GuruZone válasza Maxximus (#40) üzenetére


GuruZone
őstag

időközben rájöttem, hogy a bemutató videóról van szó :D

meg is találtam, tettem is fel kérdést ott a jutubon de itt is felteszem: :D

(1.) a 3. oldalon látható Facebook hírfolyam milyen alkalmazás?

(2.) A vaku ugyanolyan gagyi sárgás fényt ad mint a 997D-nél?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#42) Maxximus válasza GuruZone (#41) üzenetére


Maxximus
őstag

Szia.
Láttam,de akkor itt válaszolok.
1.APW
2. Belenéztem,azóta nem látom rendesen a tv-t :) , szóval nem gyenge sárgás. (Ezt nem is néztem a 2hét alatt amíg volt a 997D-m)

Több,mint 1000-ér rákattintás az oldalra. :Y :R

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#43) Medve81


Medve81
tag

Rezgőmotor milyen erős a 997D-hez képest?
Te hol fogod tartani, hol fogod hordozni az Idolt?

(#44) Ocsy


Ocsy
aktív tag

Ez a versusio-féle összehasonlítás elég hm... érdekes. Az egy dolog, hogy az Idolról kevés az infó a neten is, de a 997D-t már elég sokfelé megénekelték az elmúlt pár hónapban, mégis mindkét készülékről vannak itt téves infók. Pl. a 997D kamerája szerintük nem tudja a HDR-t, és nincs DLNA támogatása, nem lehet vele szinkronizálni a naptárat és a kontaktokat, viszont tud 3D fényképeket és videókat felvenni, és sztereó hangzást ad a beépített hangszóróján (!) keresztül. Azon is meglepődnék, ha az Idolt nem lehetne USB-n keresztül tölteni, és nem lenne rajta Google Maps navi (ellenben 3D kamera és sztereó hangszóró igen)...

(#45) Maxximus válasza Ocsy (#44) üzenetére


Maxximus
őstag

Az IDOL-ön van Google navi,jobb híján ezt használom (amíg nem találok erre a felbontására 3+5 betűs navit),egyébként meg tok jó ezzel navigáció, mert bemondom a címet,megtalálja és mar visz is. Ráadásul naprakész a térkép.
Egyszer próbáltam USB-ról tölteni,töltést mutatott,de nem vártam meg míg effektíven nőtt volna a százalék. Majd kipróbálom.
Egyet viszont már tudok, a mostani időben ha a szélvédőn van a készülék es adom neki az ívet,navi telefon,hajlamos túl melegedni,amire figyelmeztet is. Ra kell irányítani a szellőző rostelyt a klímával.
Ja, ma próbáltam a bt-t egy Nokia ck7-es kihangosítoval,hibátlanul működik.:) meg a voip hívást is kihagosította (viber)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#46) Ocsy válasza Maxximus (#23) üzenetére


Ocsy
aktív tag

Egyébként léteznek olyan progik , mint a Tap Tap ami a fényérzékelőre tapperolva felébreszti a készüléket, csak az a baj anno a defy-mnél nem volt megbízható

Én a 997D-n próbálgattam ezeket, de úgy tűnt, hogy pár pillanattal a kijelző kikapcsolása után a szenzorokat is kilövi, így aztán hiába tapogatja az ember, eszében sincs feléledni. Taskerrel megoldható, hogy ne aludjanak el a szenzorok, hanem folyamatosan nézelődjenek, csak éppen kinyírják az akksit.

Apropó szenzorok és Tasker. Jópofa az Idolon a hasrafordítós némítás, meg a "kézrátételes" screen lock, úgyhogy gyorsan meg is csináltam 997D-re is Taskerrel. :D

(#47) GuruZone


GuruZone
őstag

IMAK tokok megrendelve :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#48) Maxximus válasza GuruZone (#47) üzenetére


Maxximus
őstag

Átdobod a linkeket, honnan rendelted? Gondolom, Tőled nem lehet ilyet rendelni? Néztem mennyiségi kedvezményt egyik helyen 2% volt. :F

Ocsy által linkelt helyről?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#49) raulicio válasza Maxximus (#21) üzenetére


raulicio
senior tag

őszintén szólva nem tudom, hogy ti mit csináltok a telefonjaitokkal, de én soha nem raktam még tokot vagy fóliát telefonra. Az Atrix 4G-m hátlapja szana-szét kopott, a kijelzőn akkor sem volt egy karc sem, pedig folyamatosan kulccsal, apróval osztozott a zsebemen. Betörni mondjuk sikerült, megkarcolni soha. (Gorilla Glass)

A mostani HTC One S-emről a spéci bevonat itt-ott kopik, a kijelzőn egy árva karc sincs. Soha egyik telefonomra sem vigyázok, hisz gyakorlatilag 1-1,5 évnél tovább egyiket sem használtam. Kb ennyi idő alatt kopnak el, avulnak el.

Nem azt mondom, hogy ha nekiesel egy 100-as szöggel, akkor nem lehet megkarcolni, de normál használat mellett baromira semmi baja nem lesz a gorilla glassnak.

Persze, ahol valaki "este leteszi a telefonját a kredencre és reggele be van törve a kijelző", ott bármi megtörténhet!

(#50) Maxximus válasza raulicio (#49) üzenetére


Maxximus
őstag

Láttam pár gorilla glas-os telefont karcolva,de én inkább azért teszem rá, mert a készüléket egysze el is fogod adni,akkor meg azámit,milyen állapotban van. Főleg a kijelző.
A tok pedig azért kellene, mert csúszik a hátlapja és kieshet a kézből így.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.