Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Ez egy jó megoldás, de az az e-mailes megoldás nem tökéletes szerintem. El tudom képzelni mi mehet az ilyen szervereken :D "Te mocskos csaló! "

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Gergosz2 válasza Xaels (#1) üzenetére


Gergosz2
veterán

gondolom vérpistik nyomják mindenkire a reportot miután valaki lelövi őket.
Kb minden multi FPS-ben ez megy.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3) Xaels válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Erről van szó. Bár talán az e-mail írás annyival nehezebb, hogy nem 2 gombnyomás. Viszont az a postafiók rendesen terhelve lesz. Mondjuk én azt is bevezetném, hogy aki úgy reportol, hogy nincs alapja rá azokat meg egy "Whining Pool" szerverre dobnám :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Mukorka válasza Xaels (#3) üzenetére


Mukorka
addikt

Tartok tőle hogy ha működne több ilyen szerver lenne mint csalós.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#5) Xaels válasza Mukorka (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Az lehet ;] Mondjuk én a sok sírós csávót mindig elintézem azzal, hogy azt válaszolom nekik "Ha te mondod biztos így van..." És utána a többség inkább csöndben marad

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Mukorka válasza Xaels (#5) üzenetére


Mukorka
addikt

Én nem is válaszolok x( . Ilyenkor biztos mérgesek de sokszor le se mennek mintha elvárnák hogy még párszor lelőjem őket. :))

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#7) Xaels válasza Mukorka (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Na ja. Általában ki is kapcsolom a chat-et Bf3-ban. Max akkor megy, ha honfitárs is van a squadban és ő nincs skype-on.

(#8) hibavissza: ezt honnan veszed?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) hibavissza válasza Gergosz2 (#2) üzenetére


hibavissza
veterán

hol? az ea játékokhoz az ea árulja a csítet is....

(#9) Mukorka válasza hibavissza (#8) üzenetére


Mukorka
addikt

Attól még van report gomb. Szerintem is van alapja ennek a kiadó által árusított cheatnek de pl CoD szériánál már biztos nem így megy mert ott előre felé kompatibilisek a hackek :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#10) Gergosz2 válasza hibavissza (#8) üzenetére


Gergosz2
veterán

erre nincs bizonyíték.
Amúgy én is eltudnám ezt képzelni, de nem csak az EA esetében.

(#9) Mukorka
Csak sokszor úgy érzi az ember csak dísznek van ott:
Én is reportoltam cod:bo-ban, bf3-ban egy két embert aki tényleg csaló volt, és még két hónap múlva is vígan játszadoztak.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) danikollar


danikollar
őstag

Ez szerintem teljesen korrekt. :K

(#12) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Könnyebben is megoldhatták volna szerintem, de így is jó :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#13) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nekem tetszik ez a fajta kezelése a csalóknak. De még megfejelném azzal, hogy a "csalók szerverén" csak csalva lehet játszani, had érezzék amikor visszanyal a fagyi :)

Xbox: kapeti

(#14) LÁZ


LÁZ
addikt

na, ez a korrekt :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#15) LordX válasza kapeti07 (#13) üzenetére


LordX
veterán

Szerintem ha nem is lesz kötelező, úgyis lesznek ott csalók (pun intended) :)

(#16) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Mit meg nem adnék egy ilyenért MW3-ban. :O

(#17) Gude


Gude
senior tag

BF3-ban is jó lenne valami hasonló.Lőhetnék egymást a csalók és senkit nem zavarnának

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#18) hibavissza válasza Xaels (#7) üzenetére


hibavissza
veterán

pletyka...de túl sokan írták már. valami belső ember biztos benne van, mert már rég kitaláltak volna valamit. nem vagyok játékfejlesztő, de kapásból lenne 1-2 ötletem, amivel véget lehetne vetni minden csalásnak.
na meg a report...nem működik. sokszor csak ránéztem a board-ra és megismertem a csalók nickjeit, pedig nem voltam egy nagy gémer. ez több mint ciki.

[ Szerkesztve ]

(#19) PetX


PetX
aktív tag

Szerintem az ötlet kurva jó!
Kérdés, ha valaki megbánta bűneit visszatérhet-e a purgatóriumból a mennyországba? :)
Vicc, h nem tudnak egy SQL-es weboldalt indítani ezért.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#20) Maresz00


Maresz00
csendes tag

Szerintem ez nagyon jó ötlet aki csalni akar az játsszon a többi csalóval!

(#21) Ryder62


Ryder62
őstag

Nem akarok senkit megbántani, de van olyan aki 20+ éves fejjel szeret multizni?

Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy egy felnőtt játékos jól érezze magát a sok kis p*cs között.Minden multis játéknál ez van. Tele van hülye kis kölkökkel akik anyáznak chatboxban és ilyen olyan módszerekkel csalnak.

Tegnap találtam egy gamer oldalt (azért elég nagy nevű, nevet direkt nem írok) mondom benézek fórumba. Az első topik ez volt: Call of Duty4 wallhack és aimbot!

Benézek ide. Hát öcsém, a sok kis degenerált gyökér ott kuncsorog hogy adjanak neki wh-t meg aimbotot. Még ki is írja az email címét hogy oda küldjék.
Istenem, ennyire szánalmas generációt.
Életemben ha kb 4-5 multis játékot próbáltam de egy életre elég volt.

(#22) Pedro78 válasza Ryder62 (#21) üzenetére


Pedro78
senior tag

Akad, en pl 34 evesen is multizom, bar coddal sosem jatszottam,/najo a black ops becsuszott, eletem baklovese volt/
De anno pl bf2-es idokben volt par szerver ahol ismertuk az adminokat netan mienk volt a szero, es ott nem volt ilyen problema, csalo repult te meg jatszhattal nyugodtan.Bc2-ben szinten igy mukodott es bf3-ban is. Ha meg netan belefutottunk olyanba akirol leritt hogy csal, akkor azonnal felvetel keszult rola es mindenki reportolta...sokat nem er ugyan, ugyanis megveszik ujra a gamat es kezdik elolrol az egeszet :(

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#23) Mukorka válasza Ryder62 (#21) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem jól megoszlik az életkor a játékosok között. Nálunk a legfiatalabb 23 , a legidősebb meg 29 éves és vagyunk vagy 6-an akik játszunk rendszeresen. De szerintem csak egy-két ismerősöm van 18 alatt.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#24) hibavissza válasza Ryder62 (#21) üzenetére


hibavissza
veterán

nah, én küldtem volna nekik valami jó kis géptakarító, driver "optimalizáló" alkalmazást ;]

(#25) Huma


Huma
addikt

Ez mekkora. :D

(#21) Ryder62:
Én szeretek multizni. Tény hogy rengeteg olyan gerinctelen csaló van amilyet te is említesz, de azért ha jó szerveren játszol akkor az adminok pillanatokon belül kivágják őket.

Oldalakat tudnék írni a csalókról. Itt már egyszer meg is tettem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#26) hunbi


hunbi
tag

Ez elég kulturált de elég súlyos büntetés. Már csak az legyen megoldva, hogy ne tudjanak túl hamar kiszabadulni a "börtönszigetről". :D Még a genya adminoknak, a boostolóknak, a teamkillereknek és a fullgyökereknek kell egy ilyen gyűjtőtábor és akkor lehet visszajönni multizni. :D
Addig marad a bootok elleni túlélősdi. (lehet ezért jött be nekem az me3 multi?) :)

(#27) Gude válasza Ryder62 (#21) üzenetére


Gude
senior tag

30+-osvagyok és a klánunkban nem én vagyok a legidősebb+nincs kiírva semelyik karakter fölé,hogy ki hány éves :N

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.