Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67) KISDUCK válasza netpeti98 (#58) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ja elég occó volt a w8 megjelenéskor, laptopom vásárlása pont a megadott határidőn belül volt és előtelepített 7-es volt rajt, oszt így 15 euróért meg lett, jó vétel volt szerintem.
Office helyett én is libre officet használok, szerintem simán jó az átlag feladatokhoz.
Filmlejátszásra én is az mpchc-t ajánlom az előttem szólókhoz hasonlóan.
Játékokat illetően meg a free to play dolgok már elég nagy igényt ki tudnak szolgálni.

A warez-nemwarez az ebben a térségben örök dolog lesz kár ezen vitázni, főleg hogy az átlagember "ürülékért-vizeletért" dolgozik és örül ha meg tud élni. Mindig mondják, hogy ennyi meg annyi az átlag kereset, de a legtöbb ember alatta! keres szóval ennyit az egészről. Aki szegény embert szidja, mert vét a rendszer ellen és letölt valamit kalózöbölről, hogy elüsse a szürke hétköznapot az szerintem kicsit gondolkodjon el magában, hogy mekkora egy nemi szerv és vágja pofon magát. Megelőzvén pár bugyuta reakciót, hogy akkor az illető minek vesz eszközt, ha nincs pénze szoftverre annak azt üzenem hogy, hiába vette meg a cserepet a tetőre, hogyha a háznak még alapja sincs.
--- Nem célom senkit megsérteni és nem célom semmit sem népszerűsíteni, ez csupán az én véleményem. ---
--- Ez a rész nem a válaszhoz tartozik, viszont így 1 hozzászólást kellett csak írnom. ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.