Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Tetszenek ezek a Sony-k. :) A valószínűsíthető áruk viszont már gondolatban is fáj. Jó volna, ha az Apple mintájára ők is visszatérnének a kompaktabb változatok kiadásához.

(#2) erahurka


erahurka
félisten

Jó csomagnak hangzik, kár, hogy a Sony el fogja szarni a képfeldolgozást.

(#3) nozs23


nozs23
addikt

Nekem bejonnek ezek az Xperia-k. Valahogy szepen visszanyultak a Z-Z3 vonalhoz, amik meg akkor nepszeruek voltak. Mintha a Sony kezdene megtalalni magat, ennyi kava boven oke, igy hogy nincs notch, egesz elegans.

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Na végre egy tisztességes telefonméret. Ráadásul nekem ez a kis kávás megoldás még mindig jobban tetszik. Igaz több esetben is kikapcsolható bizonyos telefonoknál az ördögfül.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) Juhaszatti válasza erahurka (#2) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez egyik gyártó középkategóriásának sem erőssége.

(#6) erahurka válasza Juhaszatti (#5) üzenetére


erahurka
félisten

Azért van néhány meglepően jól teljesítő készülék. Szerintem ez egy piaci rés amit valamiért senki sem akar betömni.

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Érdekes! Nem hogy nőt, hanem csökken a kijelző nagyság!
Fasza!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) mrbego


mrbego
aktív tag

Nekem tetszik ez is, mint a mostani 10 II is. Jó méret, jó minőség, megfelelő kompromisszumok, nem kínai gyártó. Csak hát az ára miat fog ez is kiesni. Azt tippelem, hogy valószínüleg nálunk hivatalos helyeken lesz vagy 160e Ft az ára.

Üdv, P

(#9) zozzo72 válasza mrbego (#8) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Nem tudom... De ha az abszolút alsókategoriát kivonja a Sony, akkor elkepzelhető, hogy ez lesz a portfolió alja.

Akkor viszont reális árat prognosztizálsz.

(#10) #16820480 válasza mrbego (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Simán adnék érte 100 felett, ha jó lenne a kamera és az ujjlenyomat olvasója is. Oké, talán nem 160-at, de kezdőárnak nem rossz az. Nem reális azért elvárni, hogy nem kínai gyártó kínai árakon hozzon ki készüléket.

(#11) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

A 3 éves XZ1 compactom köszöni jól van, én hülye meg várom egy újabb c-t mint a messiást :DDD egyszer remélem még meglepődök.

- Mindenki hazudik! -

(#12) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na ez egy jónak tűnő telefon. De attól félek kegyetlenül el lesz szállva az ára...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13) Schuler888 válasza Lalikiraly (#12) üzenetére


Schuler888
senior tag

Kb mint a Note10+ kinai masolata. Hasonlitani akar ra, de mindenhol kicsit csunyabb

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) GreenGoblin válasza Lalikiraly (#12) üzenetére


GreenGoblin
tag

Sony-k sosem voltak híresek a jó árazásukról, szóval az garantált, hogy vastagon fog majd a ceruza itt is.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#15) badacsony válasza GreenGoblin (#14) üzenetére


badacsony
őstag

Szerintem OP Nord árban várható vagy picit alatta.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#16) 0519


0519
senior tag

A Sony hogy áll a szoftver/biztonsági frissítés kérdéséhez?
Van hivatalos vállalásuk (mint pl a Samsungnak)?

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#17) Schuler888 válasza badacsony (#15) üzenetére


Schuler888
senior tag

Haaaaaat ezen csodálkoznék

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) Schuler888 válasza Schuler888 (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Hivatalos vallalast" a samsungon es a googlen kivul mas gyarto nem igazan tett..
Biztonsagi frissiteseket meg mar par eve halljuk hogy kozvetlen majd a google a kezebe veszi, csak eppen nem akar vmiert letrejonni a dolog.. :(

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) BabMester válasza 0519 (#16) üzenetére


BabMester
senior tag

Az Apple azért támogatja sokáig a telefonjait, mert minden AppStore költésből és InAppPurchase-ből részesedik, a szolgáltatásokról nem is beszélve. Ha egy Apple usernek telefont kell váltani benne van, hogy másik gyártót választ és ugrik a folyamatos bevétel, mert már nincs egyértelmű előnye (ezt orvosolandó dob ki mostanában olcsóbb telefont is Xr, 11, 12 Mini).

Míg a droidos gyártóknak csak egyszeri hasznuk van, a készülék eladásból. Ezek a gyártók egy centet sem kapnak a Google Playben vagy IAP pl. a Netflix elofizetesre költött pénzekből, az a Google-höz megy. Ezért nem nagyon éri meg nekik nyújtani a támogatást.

(#20) 0519 válasza BabMester (#19) üzenetére


0519
senior tag

Ha nem frissít, nem veszek. Máris megéri frissíteni.

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#21) BabMester válasza 0519 (#20) üzenetére


BabMester
senior tag

Ha frissít, később veszel. Erre vannak a közgazdászok, hogy kiszámolják melyik éri meg jobban. Úgy látszik a nem frissítés.

(#22) Fred23


Fred23
nagyúr

120 Hz gondolom nem lesz, a SD 690 pont nem bírná a csodás 21:9-es képarány miatt. (2220x1080-on még tudná.)

Kiakasztó ez a 21:9, mert egyébként meg tetszik. Ugyanez lenne 18:9-en, vinném is.

(#23) Fred23 válasza Fred23 (#22) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tévedett a leaker, SD765G-vel jön a 10 III.

(#24) kesztió


kesztió
aktív tag

Ha jól értem, azóta sincs semmi hír? Ahogy megjelenik, én vinném azonnal.

Bug és debug fia vagyok én

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.