Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Daelion válasza CPT.Pirk (#20) üzenetére


Daelion
őstag

Én is úgy játszottam végig a 3-at, hogy nem tudtam mi a gond vele és igazából nem voltam dühös vagy mérges a végén.
Nem teljesen az volt amire számítottam de meg tudtam emészteni és ez után nekimenni még 2x a szériának az évek folyamán.

Modolni csak a grafikai részt modoltam második végigjátszáshoz, mást nem szeretek modolni sehol. 'megjegyzem az LE jobban néz ki mint a modolt verzióm volt'

Utólag én is utána néztem mi ez a háborgás de igazából vállat vontam rá, nem nagyon adok az ilyen megmondó/véleményező videókra meg emberekre.
Vagyok már elég idős ahhoz, hogy el tudjam dönteni mi tetszik meg mi nem és mi a saját véleményem a dolgokról. :)

Andromeda meg kövezzetek meg de nekem közel sem volt akkora csalódás mint amit arról is csak hallottam itt ott.
Tény, hogy bőven a megjelenés után játszottam vele amikor már rakás patchet/updatet kapott de simán lekötött 90+ órára tehát nem panaszkodhatok. :D

Persze nem olyan mint az eredeti 3 rész de külön szálnak meg egy sci fi játéknak simán jó, tervezem is vele egy második nekifutást majd valamikor.

Azért persze hozzá teszem, hogy én elég nagy ME fan vagyok.
Poszter szobámba meg lehet be fogok egy egérpad+N7 pólót is szerezni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.