Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ryder62


Ryder62
őstag

Majd a ME3 Omega DLC-nél kiderül hogy mennyi effortot tettek bele ebbe a peojektbe.

(#2) Tibicsucsu válasza Ryder62 (#1) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Miert ott?
Spoilermentesen ha lehet, mert az egyetlen DLC, amit nem vettem meg.

(#3) oriic válasza Ryder62 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3. Resznel tul sok valtozast amugy sem veszunj eszre szerintem.

Live-Die-Respawn

(#4) aginor válasza Ryder62 (#1) üzenetére


aginor
addikt

Nem ez maradt ki a felújításból? :B
Amúgy valaki próbálta már élőben?

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#5) Peetey91


Peetey91
senior tag

Valahogy kimaradt az egész széria, most bepótolom, viszont nem tudom, hogy itt a PC-nek van olyan előnye, mint pl a Skyrimnél a rengeteg mod?
Csak kényelmesebb lenne a kanapéról tolni a TV előtt. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Persie12 válasza Peetey91 (#5) üzenetére


Persie12
aktív tag

Mindenképp pótold! Nekem top 3as játék az életemben. Sőt szerintem a Bioware legjobb játéka. Sztori, a fordulatok, a sok lehetőség, a karakterek, atmoszféra, világok kidolgozottsága mind kifogástalan. Ez még Bioware volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#7) sTERNI válasza Peetey91 (#5) üzenetére


sTERNI
senior tag

Eddig volt előnye, egy rakat mod van a korábbi verziókhoz, amitől egész pofásan néznek ki. Meglátjuk ehhez jönnek-e majd.

Én beruháztam rá, meló után el is kezdem majd :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#8) aginor válasza Peetey91 (#5) üzenetére


aginor
addikt

Csak annyit mondanék, hogy a múltkor elindítottam egy teszt miatt az eredeti harmadik részt, és benne is ragadtam több, mint másfél órára.. :K

sTERNI: majd írsz róla pár sort? Csak mert és is komolyan szemezek vele.. :B

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#9) BoneDragon válasza oriic (#3) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pedig arra is ráfért volna egy grafikai upgrade. Most akkor megint lehet modot letölteni hozzá? :DDD

(#10) Daelion


Daelion
őstag

Ma vagy a hétvége folyamán én is beruházok rá, eddigi életem egyik top single player játéka meg úgy alapon imádom a ME univerzumot. :K 'és igen még Andromeda is tetszett miután javították a komolyabb bugokat'

Nyilatkozni majd csak később tudok mert még be akarom fejezni az Assassin Creed 1-et mert ha ennek nekikezdek akkor mással biztos nem játszok pár hétig/egész hónapban.:D '2x vittem már végig az egész szériát de az nem volt elég'

[ Szerkesztve ]

(#11) Lord Myn válasza Daelion (#10) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nekem is itt van előtöltve a gépen (bár szerintem még lejön hozzá majd valam xx gigás 1-day patch). Azt hiszem a recens játékokat (Yakuza 6, A.I. Somnium Files, RDR 2) most egy ideig hanyagolni fogom én is...

"War does not determine who is right - only who is left."

(#12) MrDrake válasza aginor (#4) üzenetére


MrDrake
tag

Nem. Két DLC hiányzik. A ME1 Pinnacle Station és a ME3 Multiplayer. Én most telepítem, de van egy csomó videó a neten.

(#13) Tibicsucsu


Tibicsucsu
aktív tag

A multi az nem DLC. Resze volt az alapjateknak.

(#14) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ha valaki elindította, még egy pillanatra visszatérne a való világba és megosztaná hogy van-e magyar felirat? Ezer köszönömszépenek! :D

A játék az nem játék!

(#15) MrDrake válasza Tibicsucsu (#13) üzenetére


MrDrake
tag

Jó, akkor 1 + a multi. :)

Lézerparaszt: A PlayStationös verzióban nincs magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

(#16) Heroes fan válasza Lézerparaszt (#14) üzenetére


Heroes fan
őstag

10 perc múlva aktiválódik a játék.

(#17) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

LOL egyik citált tesztelő orgánumról sem hallottam még soha, pedig nagyjából követem a gamer sajtót.

Amúgy máshol is jókat írtak róla, bár azért van egy-két fura dolog. ME2, 3 lényegében semmit nem változott, ME1 kapta az érdemi effort-ot.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#18) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Steam-en a Mixed nem néz ki túl fényesen. Épp be akartam zsákolni (PC-re), mielőtt eszembe jutott megnézni ott a review-kat, ME1: nincs semmi grafikai beállítás, 21:9 nincs a cutscene-eknél, az egeres irányítás ugyanolyan szar, mint az eredetiben és nincs kontroller támogatás. WTF?

(#19) Ryder62 válasza Tibicsucsu (#2) üzenetére


Ryder62
őstag

Csak annyi, hogy rémesen rondák a DLC textúrái. Mintha a motor nem töltené be megfelelően. (Az Unreal Engine-él amúgy is jellemző a betöltés utáni pop up textúrák esetében.)
Anno ennek a DLC-nek bele kellett hogy férjen a konzolos 1.x gigás letöltési keretbe, így ott kicsinyítették a méretét ahol tudták.

Egy Legendary Edition esetében ennek a DLC-nek egy teljes textúracsere kéne, hogy minimum a ME2-ben látott Omega szintjét hozza.

(#20) Ryder62


Ryder62
őstag

Steam Pontboltból ne felejtsétek el behúzni 2000 pontért a Kék-Vörös Inváziós hátteret. Baromi jól nézz ki. Nem szükséges hozzá a játék.(Bár a ME1 és 2 megvan)

(#21) BoneDragon válasza Ryder62 (#20) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezt honnan érem el steamból? Nem találom.

(#22) G4ga


G4ga
őstag

Sziasztok!

lehet az egyes részek saját tipukjába eset már szó erről, de hátha…

arrol esetleg tudni valamit, hogy az egyes részek honositasai fognak-e működni ezzel a pakkal?
mind a három rész megvan originen, ugye az 1 ott angol, viszont volt hozzá honosítás, a 2 magyar volt, 3hoz is volt honosítás.
Nem kérdés, hogy megvenném ezt a pakkot is, viszont a story miatt ( nem vagyok perfekt angol ) örülnék a magyar nyelvnek.

(#23) Dévacsen válasza G4ga (#22) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Itt a cikk végén írnak róla.. Mass Effect Legendary Edition

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#24) cyberkind válasza Dévacsen (#23) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem totál felesleges a ferdítésre várni, amiből csak az első játék fordítása korrekt. :)

Paranormal Cocktivity

(#25) kriszpontaz válasza BoneDragon (#21) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Áruház - Pontbolt.

(#26) BoneDragon válasza kriszpontaz (#25) üzenetére


BoneDragon
veterán

Van ilyen is? Látszik, hogy évek óta nem játszok Steamen. Akkor ez kimarad.
Köszi.

(#27) BoneDragon válasza BoneDragon (#26) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akinek van Wallpaper Engine:
1
2

(#28) kriszpontaz válasza BoneDragon (#26) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem is kimaradt, már lassan 3 éve átnyergeltem PS-re, de néha ránézek, közel 1400 játékkal (amiből sokat még el sem indítottam) néha szemezgetek, de ez nekem is új ez a pontrendszer.

(#29) G4ga válasza Dévacsen (#23) üzenetére


G4ga
őstag

Respect köszike.
Egyenlőre várat akkor magára az újra jatszas!

(#30) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Mennyi helyet foglal?

(#31) Daelion válasza Heroes fan (#30) üzenetére


Daelion
őstag

103 GB nálam per pill.

@ #18 Hunpriest

Jah, nekem is 21:9 2560x1080 monitor van és a gameplay az támogatva van rendesen de a cutscene illetve amikor beszélgetnek a karakterek nem.
Akkor ott van fekete rész mind két oldalon.

Amennyire néztem neten még nincs erre fix, modderektől sem.

Irányítással nekem soha nem volt gondom bill+egérrel szal nem vettem észre semmit eddig. :D
Majd Mako irányítására leszek kíváncsi mert azon elvileg javítottak sokat.

[ Szerkesztve ]

(#32) Heroes fan válasza Daelion (#31) üzenetére


Heroes fan
őstag

Jó sok azért.

(#33) Daelion válasza Heroes fan (#32) üzenetére


Daelion
őstag

Nem kevés az biztos de ugye ez mind a 3 játék feljavított textúrákkal,stb.
Asszem amikor az alap verziót játszottam textúra modokkal az is dobott rá egy jó pár gigát.
Játék könyvárában amúgy külön rakta őket.
ME 1 ~23 giga, ME 2 ~36 és ME 3 ~44.

Ha jól emlékszem utoljára amikor játszottam volt vagy 100 óra mire végigvittem mind a 3 részt, ahhoz képest 100+ giga pont reális. :D

[ Szerkesztve ]

(#34) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
A régi magyarítássokkal működik esetleg próbálta valaki?

(#35) cyberkind válasza pruzsi (#34) üzenetére


cyberkind
félisten

Mass Effect 1-2-3 Magyarítás:

Sajnos kimarad teljesen a Magyar nyelv szóval már a kettő is teljesen angol lesz, viszont itt jön egy Twist plot dance: A játék még mindig az Unreal Engine 3-at használja… vagyis egy brutálisan doppingos változatát. Volt szó az Unreal Engine 4-ről, de az kb teljesen újból kellett volna kezdeni az alapokról. Ha minden igaz, akkor TALÁN megoldható az, hogy a jelenlegi fordítások működjenek, ha még mindig a régi nyelvi fájlokat használja a játék, de itt majd több dologba is bele kell nyúlni, hogy teljesen magyar legyen minden, és ehhez egy teljesen új installer, és ha biztonsági másolat alapon megyünk (ME3 nyelvi fájlok DLC-k) akkor sokat fog enni a fordítás is. Viszont az ME2 fő sztori fordítása EA tulajdon ami miatt konzultálni kell majd az illetékesekkel, hogy használható e Legendary Edition-hoz külön.

Szerintem jobban jársz ha angolul tolod, persze ha az egész új, és érteni szeretnéd, akkor ez nehéz ügy.

Paranormal Cocktivity

(#36) Heroes fan válasza Daelion (#33) üzenetére


Heroes fan
őstag

Így érthető igen.

(#37) Bedepi válasza Heroes fan (#30) üzenetére


Bedepi
tag

102 gb ha jól emlékszem.

(#38) Heroes fan válasza Bedepi (#37) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ugyanaz majdnem mint a red dead repertion 2.

(#39) Daelion


Daelion
őstag

Update a 21:9 Ultrawide témával kapcsolatosan.

Flawless Widescreen progi kapott egy updatet és most már működik rendesen cutscene/beszélgetés közben is. :) 'Origin verzióm van de sztem jó máshoz is'

Itt kell pluginok közt megkeresni a ME LE-t és simán hagyni háttérben futni a progit de nem zavar semmit.

Már régebben is használtam ezt több játékhoz is mert már 2 éve ilyen monitorom van csak eddig úgy volt, hogy nem működik ezzel sem és most láttam hogy van update.

[ Szerkesztve ]

(#40) Novver válasza Ryder62 (#19) üzenetére


Novver
senior tag

Erre volt NexusModson egy patch :)

Life is a game... The game is my life!

(#41) Novver válasza Daelion (#39) üzenetére


Novver
senior tag

Már nem tudtam szerkeszteni az előzőt.

Köszi, pont ezen gondolkoztam hogy patchelik-e majd. Most lesz aktuálist egy UW Samsung, csak nem tudom még melyik legyen :R

Life is a game... The game is my life!

(#42) Daelion válasza Novver (#41) üzenetére


Daelion
őstag

Kis off:

Nekem nagyon bevált az UW 'belépő 2560x1080 75Hz IPS Freesync' de az tény, hogy van vele nyűg mert még mai napig is képesek akár AAA játékokat úgy kiadni hogy nem támogatja rendesen.
Aztán mehet a keresgélés meg buherálás megoldásokra mint pl HEX editor 'HxD-t használok' meg a fent használt progi vagy egyéb modok használása innen onnan.

Engem ezek nem tartanak vissza mert amúgy is szoktam piszkálni játék beállításokat/modolni tehát ennyi belefér.
Nem játszok semmilyen multi/verseny szerű kompetitív játékot évek óta szal azokról nem tudok nyilatkozni támogatás terén.
Játékok ahol nem nagyon lehet mit kezdeni mint pl a Dragon Ball Fighter Z meg egyéb bunyós játékok mert ott hivatalosan 16:9-re van kialakítva a játék rendszere.
Van 1-2 amiben meg lehet oldani de nem gyakori ezeknél a játékoknál.

Szerencsére amire nekem kellet nagyon tetszik mert sokkal jobban adja azt a beleélős hatást és single játékoknál nekem az számít. 'illetve filmet is ezen nézek, nincs TVm'
Most így, hogy megy rendesen ezzel a fixel hát kb élvezet játszani pedig már oda vissza ismerem a játékot mert ez már a 3.-ik végigjátszásom lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#43) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Megvettem végül PC-re, az iranyítással nincsen gond. Viszont ha jól hallottam, akkor nincs 5.1. :C

[ Szerkesztve ]

(#44) nanorambo válasza Ryder62 (#20) üzenetére


nanorambo
őstag

köszi a tippet nagyon menő

(#45) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Még az első részét se játszottam ki. Írom ezt úgy, hogy beszippantott a játék hangulata és előzetesen éreztem, hogy hozni fogja azt a szintet, amit előzetesen vártam. Azt jó tudni, hogy nem kell az eredetihez képest eltérően az akkoriakhoz kiadott hiányzó DLC-ket is pluszban beszerezni a teljesebb élményhez. :)
Nem lepett volna meg, mint például a Need for Speed: Hot Pursuit esetén, hogy a régebbi verziót kiveszik a kínálatból. Nem baj, hogy azt is megtartották.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.