Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zsankee


Zsankee
aktív tag

Kasumira en is kivancsi lennek, szerintem erosen varhato.
Mar csak az a kerdes, hogy fizetos dlc lesz-e, amit valoszinusitek, mint a Dragon Age eseteben, vagy ingyen hozzaferheto a cerberus networkon keresztul.

legszebb öröm a söröm

(#2) aram01


aram01
nagyúr

ez az a gém ami vegyes érzelmeket kelt bennem.szeressem vagy ne szeressem? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) PowerBuldog válasza Zsankee (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az eddigi DLC-k is ingyenesek voltak, ez is az lesz. Ha nem akkor nagyon morcos lesz sok ember.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Fortissimus válasza aram01 (#2) üzenetére


Fortissimus
őstag

en szeressem :) , mar csak 3-4 mission van hatra belole, csak hat kozbe van annyi minden mas is van amit nyomni kell ;]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Még egy friss társ?
Nem tudom az alapjátékban is túl nagy volt a társaság nekem.
Inkább lett volna kevesebb de részletesebb kidogozással.
Azért várom nagyon.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6) elithun


elithun
őstag

+20percért nem játszom újra a játékot., már ha valaha megveszem persze.
Bocs,hogy ennyire negatív vagyok,de az eheti kiadó hírek teljesen kisokkoltak.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) PowerBuldog válasza elithun (#6) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A játék a végtelenségig játszható. Az utolsó küldetés után is játszhatsz, így ha új küldetést kapsz DLC-ben, akkor azt minden további nélkül lejátszhatod.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) Ryuu


Ryuu
tag

Várjuk ezt is örömmel... :))

(#9) elithun válasza PowerBuldog (#7) üzenetére


elithun
őstag

Ezt nem tudtam, akkor ez a DLC jól kiegészíti a játékot, nem úgy, mint a többi kifelejtett letölthető tartalom.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) sidig


sidig
csendes tag

Legalább így értelmet nyert a billentyű kiosztásban miért van jármű is

[ Szerkesztve ]

(#11) planbmokus válasza elithun (#6) üzenetére


planbmokus
senior tag

Én tuti, hogy nem egyszer fogom újra játszani.
Az első részt csak egyszer csináltam meg, de a második vége után úgy vagyok, hogy elindulok egy teljesen más irányba.
A pécsi 576-os dolgozókkal beszélgettem és ők is mondták, hogy kinek senki nem halt meg, van akinek 1-2, van akinek az egész csapat.
Én már azt sajnáltam nagyon, hogy Wrex-et megmentettem az elsőben, de azért nem tudtam felvenni, mert Bakát a 2-ben meg kiengedtem a tartályból.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#12) Scherier


Scherier
csendes tag

Azért ebben van igazság, hogy 20percenként játszam újra:) Lehet év végén kellett volna megvenni, addigra egy halom dlc-vel biztos kétszer olyan hosszú lesz. De háát ki bír olyan sokáig várni.
Én még mindig várok egy "Liara csak megjátszotta magát az irodába amúgy imád téged, és örömmel csatlakozik a csapatodhoz és az ágyadhoz" dlc-re :D

(#13) L3zl13 válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hát, pedig elég biztos vagyok benne, hogy a BW nem azért dolgozik a játékon kiadás után még évekig, hogy semmi pénzt ne lássanak belőle.
Előbb-utóbb el kell kezdeni pénzért árusítani a DLC-ket.

Igaz egy Zaeed vagy gondolom hasonló nagyságrendű Kasumi önmagában nem tünik sok tartalomnak, de ha így elaprózzák és soha nem kérnek érte pénzt, akkor soha nem lesz fizetős DLC.

Aki hülye, haljon meg!

(#14) ollie válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A DAO (sőt ME1) DLC-k fele fizetős, miből gondolod, hogy az ME2-nél ez nem így lesz?

***

(#15) gábbor válasza Scherier (#12) üzenetére


gábbor
tag

Én is már végigjácciztam a második részt is, de újra végig fogom az elsőt és a másodikat az összes dlc-vel a harmadik rész megjelenése előtt! Addig kerülöm a második részbéli dlc infókat...

(#16) gábbor válasza planbmokus (#11) üzenetére


gábbor
tag

Szerintem nincs mód arra, hogy Wrex legyen a csapatod tagja a második részben.

(#17) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

planbmokus:

A ME2-ben nem lehet az öreg Wrex-el játszani,ha kiengeded Gruntot a tartályból,ha nem.
Fontosabb dolga van neki annál ^^

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#18) Vistaboy válasza ollie (#14) üzenetére


Vistaboy
veterán

A "Project Ten Dollar" akció értelmében mindenkinek, aki újonnan vette meg a játékot, annak ingyenesek lesznek a DLC-k. Legalábbis erről szól a dolog. Amennyiben nem így van, akkor ezzel az EA nagyot bukik, hiszen ezt reklámozza már jó ideje.

A Dragon Age esetében ez máshogy van, mert az még nem része ennek az akciónak. Ott a megjelenéskor sem adtak minden DLC-t ingyen a játékhoz.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) ollie válasza Vistaboy (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És konkrétan ki van jelentve valahol, hogy az ME2 DLC-k ebbe a projectbe tartoznak, vagy csak te reméled, hogy így lesz? :)

***

(#20) PowerBuldog válasza ollie (#19) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Itt egy magyar cikk róla, hogy a ME2 Cerberus Networkje ennek a projectnek az alapján működik.

"Amennyiben tehát újonnan vettük meg a Mass Effect 2-t, úgy a legtöbb DLC-t ingyenesen kapjuk meg, hála a kis kártyának, amit a csomagba rejtettek."

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#21) Vistaboy válasza ollie (#19) üzenetére


Vistaboy
veterán

Konkrétan ki van jelentve, hogy a Mass Effect 2 "Project Ten Dollar" játék. Tehát ebbe a projectbe tartozik. Konkrétan ez az első játék, amiben debütált az új rendszer a Cerberus Network-el. ;)

"Every EA game, starting with Mass Effect 2, will now come with a code which entitles the user to free content. If someone buys the game second hand, they'll then have to purchase the code from EA for $10 dollars."

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) ollie válasza Vistaboy (#21) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elhiszem nektek, csak nehogy pofáraessünk. Egyébként az sehol nem lett megígérve, hogy minden DLC ingyenes lesz.

***

(#23) PowerBuldog válasza ollie (#22) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha nem, akkor végképp EA lincselés lenne a vége.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#24) Vistaboy válasza ollie (#22) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nincs, de akkor nem lenne értelme az egész "Project Ten Dollar"-nak.

Ha az új játék kódjával is fizetni kell értük, akkor mi értelmük? Szerintem az lesz, hogy ingyenesek lesznek, de nem lesznek olyan komplexek, mint egy fizetős kiegészítő. A Dragon Age mintájára a Mass Effect 2-höz is kiadhatnak még kiegészítőt, amiért fizetni kell.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) Vistaboy válasza ollie (#22) üzenetére


Vistaboy
veterán

Végső érvként hagy idézzem a játék hivatalos honlapjáról:

"Included in each copy of Mass Effect 2, for both PC (digital and box) and X360, there is a Cerberus Network card with a unique single-use code. Login to the Cerberus Network in Mass Effect 2 and register your code to enlist! Once you are a member, Cerberus Network content is available to you at no extra charge."

Szóval ha nem lesz ingyenes a DLC, akkor az olyan pofátlanság lenne az EA részéről, hogy csak na. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#26) tiv83us válasza Vistaboy (#18) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha minosegi DLC lesz es nem egy Zaeed-et kapunk /aki szerintem nagyon gaz lett/, akkor nem sajnalok erte kiadni 5-10 dolcsit DLC-kent.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27) Vistaboy válasza tiv83us (#26) üzenetére


Vistaboy
veterán

Értem, de azért ha már egyszer azt ígérték, hogy ingyenesen kapják az új játékot vásárlók a DLC-ket (Akármik is azok, szerintem csak apróságok), akkor most már ne találgassanak, vagy akkor szüntessék meg ezt az egész "Project Ten Dollar"-hülyeséget.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#28) L3zl13 válasza PowerBuldog (#20) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Felhívnám a figyelmet a "legtöbb" szóra...

Aki hülye, haljon meg!

(#29) L3zl13 válasza Vistaboy (#25) üzenetére


L3zl13
nagyúr

"Once you are a member, Cerberus Network content is available to you at no extra charge."

Ez a mondat kétféleképp fordítható magyarra, szerény angol tudásom szerint:

1. Amint tag lettél, a Cerberus Network tartalom elérhető lesz számodra minden további fizetség nélkül. -> Minden DLC ingyenes.
2. Amint tag lettél, Cerberus Network tartalom lesz elérhető számodra minden további fizetség nélkül. -> Kapsz valamennyi ingyenes tartalmat.

Tudtommal mind a két fordítás helyes.

Szurkolok, hogy minél több DLC (ha lehet akkor mind) ingyenes legyen, de mint írtam fentebb, kétlem, hogy hosszabb távon (ME3 megjelenéséig) érdekében állna a BW-nek ingyen gyártania a tartalmat.

Aki hülye, haljon meg!

(#30) planbmokus válasza Rexdemon (#17) üzenetére


planbmokus
senior tag

Ez tuti? :O :O :O :O

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#31) PowerBuldog válasza planbmokus (#30) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tuti, ne is erőlködj, soha nem fog csatlakozni.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#32) Vistaboy válasza L3zl13 (#29) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én úgy látom a dolgokat - és sajnos csak remélni tudom hogy igazam van, de ezúttal optimista vagyok -, hogy a "Project Ten Dollar" akciót pont arra találták ki, hogy az új játék vásárlói INGYEN kapjanak olyan tartalmakat, melyekért a használt játékhoz jutóknak fizetnie kell.

Amennyiben minden DLC-ért külön kellene fizetniük a használt játék tulajoknak, úgy lenne némi lehetőség arra, hogy még az eredeti játék tulajdonosai is pénzért vegyék meg azokat.

DE!

A "Project Ten Dollar" arra a kódra vonatkozik, amivel aktiválod - jelen esetben - a Cerberus Network-öt. Tehát amennyiben aktiváltad - akár 10 dollárért vásárolt, akár a játékhoz kapott kóddal -, onnantól kezdve AMI ODA FELKERÜL, azt ingyenesen töltheted le, extra költség nélkül. :K

Amennyiben az EA olyan DLC-t akar kiadni a Mass Effect 2-höz, ami nem ingyenes, akkor is meg tudja azt oldani - elvégre ha pénz behajtásáról van szó, akkor az emberi leleményesség határtalan -, de NEM A CERBERUS NETWORK-ön, mivel a szerződés (és az akció) szerint MINDEN TARTALOM INGYENES, ami oda felkerül. Tehát külön kell azt kiadniuk egy máshonnan letölthető vagy üzletben megvásárolható dobozos kiegészítő formájában, amiért pénzt kérhetnek. :)

Amennyiben mégis külön pénzt fognak kérni a Cerberus Network-ön lévő tartalmakért, azzal a saját akciójukat és ígéreteiket árulják el, amit az új játékok vásárlóinak tettek. Márpedig így még inkább kevesebben vennének új játékot ezentúl.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) Scherier


Scherier
csendes tag

A mi nap az egyik elektronikai áruházban olyat láttam DVD tokban hogy Bioware pontok. A Dragon Age és a Mass Effect 2 van az elején és 1600 pontot kapsz azt hiszem 3 vagy 4 rugó volt. Nem akarok vészmadárkodni de ez nem jó jel:(

(#34) ollie válasza Vistaboy (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nézd, emlékeim szerint soha nem állították, hogy minden tartalom ingyenes lesz a Cerberuson a kóddal rendelkezőknek. Azt viszont igen, hogy a kód kötelező, melyet vagy új játék vásárlásánál kapsz ingyen, vagy megveheted 10 dolcsiért.

***

(#35) Vistaboy válasza ollie (#34) üzenetére


Vistaboy
veterán

Oké, majd meglátjuk, ha odaérünk. Én mindenesetre reménykedek benne, hogy lehet rá egy kis remény hogy ingyenes lesz. Majd kiderül.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Az IGN-en azt írják a DLC a Hammerhead lesz (Firewalker pack) és hogy a korábbiakhoz hasonlóan ez is ingyenes lesz.

Forrás

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.