Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nekem nem, pedig volt h napon "vezettem" elég sokat. Inkább a KV hiány miatt fáj vagy mert elfelejtek enni.

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Ez meleg? Egyrészt alig volt még nyár idén, mivel folyton rossz idő van. Másrészt ja majd 10 fokkal több lesz, akkor az már meleg lesz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) marked one94 válasza Kolondrum (#1) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem a kávé hiány kizárva mert nem kávézok. Enni is eszek rendesen és folyadékot is bőven iszok.

Márciusba lettem egyszer nagyon rosszul mikor jöttem haza a konditeremből azóta van ez a fejfájás.
Azóta volt egy időszak mikor állandóan magas volt a vérnyomásom akkor kaptam rá gyógyszert is+ fájdalom csillapított szedtem minden nap. Akkor 2 hónapig szenvedtem.
Június-tól már jobban voltam focihoz is vissza tértem akkor is fájt a fejem heti 1-2x de az semmiség volt.
Most pár hete megint kezd előjönni ez a fejfájás ami egész sokáig tart. Most is mérjük a vérnyomásom de nincs gond vele.

Mondjuk mióta vége a sulinak elkezdtem diákként dolgozni a strandon plusz most 2. hete hogy járok reggelente címerezni, de oda se folyton járok hanem szünetekkel.

You'll Never Walk Alone

(#4) Kolondrum válasza marked one94 (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha rosszul lennék munka közben az az állásomba kerülne. A jellege miatt.

Figyu, menj el dokihoz. Nem tudom mit dolgozol vagy dolgozol e, de nálunk ez nem vicc téma lenne. Sőt. Tehát menj el.

(#5) marked one94 válasza Kolondrum (#4) üzenetére


marked one94
őstag

Holnap megyek orvoshoz, csak gondoltam itt megkérdezem hogy az idő miatt van ez vagy velem van a gond.

Strandon csúszdás srác vagyok :) Meg most nyáron vannak földmunkák oda is elmegyek. Csak ez a rosszullét elégé hátráltat :(((

You'll Never Walk Alone

(#6) greenity


greenity
aktív tag

Elképzelhető a meleg, meg a folytonos időjárás változás, de azért nem jártja, hogy folyton fáj a fejed.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) marked one94


marked one94
őstag

Mondjuk most pont nem fej a fejem. :)

Na azt nem is írtam hogy a mellkasom szokott szúrni az mitől lehet?

You'll Never Walk Alone

(#8) Kolondrum válasza marked one94 (#7) üzenetére


Kolondrum
félisten

Csaknem pánik beteg vagy? Jó vedd úgyh semmit sem szóltam. Kiver a víz és mintha kívülről látnád magad?

(#9) proci985


proci985
MODERÁTOR

dehidratacio, iszol eleg vizet?

nem eleg alvastol is lehet ilyen, nekem anno 16-17 eves koromban volt folyamatosan fejfajasom, mert aludni nem nagyon volt idom:).

szemuveged van? latasproblema szinten csinalhat ilyet

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10) marked one94 válasza proci985 (#9) üzenetére


marked one94
őstag

Iszok eleget mindig van nálam víz, már a kóláról is leszoktam csak ízesített vizet iszok.

Van olyan hogy nem tudok eleget aludni mert korán kell kelni de általában 8 óra alvás megvan.

Nincs szemüvegem jó még a látásom :)

You'll Never Walk Alone

(#11) Kolondrum válasza marked one94 (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nálam annyi sem azt működök, Bár mindenki más.

(#12) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Nálam ez periodikusan szokott előjönni. Pár hónapig semmi, aztán pár napig ahogy ébredek, máris fáj a fejem. Aztán megint semmi egy ideig. És csak nyáron jön elő. Mondjuk ez egy baleset során alakult ki nálam. Bár már írták, és le is reagáltad, azért mindenképp látogass meg egy dokit.

Nyugodj békében Integra!

(#13) marked one94 válasza Kolondrum (#11) üzenetére


marked one94
őstag

Holnap megyek orvoshoz elmondom a panaszaimat. Remélem utána megint minden a régi lesz.

You'll Never Walk Alone

(#14) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Lehet hogy terhes vagy.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Mennyi vizet iszol? Mennyit es mit edzel egy heten? Milyen magas vagy/kg? Ha mozogsz meg kint tartozkodsz, melegben sohiany is lehet a dehidrataltsag mellett. Fejfajas, magas vernyomas, melegre erosodo tunetek, mozgas utan erosodo tunet min erre is utalhat.

Nalam meg a magnezium valt meg be, de annak hianyat konnyen eszeveszem mert elkezd itt ott begorcsolni valamim :)

(#16) buherton


buherton
őstag

Ebben a melegben nekem is szokott nyomni a fejem. Fájni szerencsére ritkábban.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#17) marked one94 válasza RexMaximus (#15) üzenetére


marked one94
őstag

Több mint 2 litert. Kondi terembe járok meg focizok de most hogy dolgozok egyiket se jut sok időm, heti 2-3x megyek kondiba 1 órát edzek.
168 cm és kb 68 kg vagyok. Amióta van ez a fejfájás rosszullét fogytam 4-5 kg. :(((
Sóhiányt mivel lehet a legkönnyebben kezelni? Gondolom nem az hogy most eszek egy kanál sót.

Magne B6-ot eszek minden reggel mikor megyek dolgozni+ 2 banánt is viszek magammal.

Sajnos ma nem volt orvos így holnap megyek. Mondjuk ma nem is fáj annyira a fejem néha egy kicsit szúr és ennyi.

You'll Never Walk Alone

(#18) Crystalheart válasza marked one94 (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nézd, el kell hogy keserítselek, de a migrén okát a legritkább esetben derítik ki. Gyakran csak úgy van és kész. Maga a migrén lehet annyira erős, hogy okozzon akár hányingert, émelygést, szemkáprázást is. Fejfájás-csillapítót lehet rá szedni és kész.

Nekem mondjuk elmúlt a migrénem, amikor kioperálták az arcüregemből a hatalmas cisztát, tehát elvileg az okozhatta. Igaz, azóta zsibbad a fél pofám, de még csak pár hónapja volt a műtét.

Okozhatja allergia, ciszta, polip, vízhiány, ételhiány, tápanyaghiány, idegi rendellenesség, öröklött dolog, és kismillió egyéb tényező. A meleg, a napsütés is lehet indukáló tényező, ami előhoz valami meglévő rendellenességet. A napszúrást gondolom kizárhatjuk, hiszen az nem krónikus jellegű.

[ Szerkesztve ]

(#19) marked one94 válasza Crystalheart (#18) üzenetére


marked one94
őstag

Ez nem hangzik valami jól :(
Hányingerem nem volt még. Holnap megyek orvoshoz és elbeszélgetek vele.

You'll Never Walk Alone

(#20) Atlantis válasza marked one94 (#19) üzenetére


Atlantis
veterán

Kívánom, hogy kiderüljön az ok, de túl sokat ne várj az orvosoktól se. Néha egyszerűen csak fáj, oszt kész, nekem pl.: kontaktlencse miatt szokott néha, szerencsére nem nagyon és nem sűrűn, de okozhatja akár rossz fog is, volt már rá példa esetemben. Frontérzékenység esetleg...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21) marked one94 válasza Atlantis (#20) üzenetére


marked one94
őstag

Nem is várok sokat, de hátha tudnak valamit mondani amivel előrébb leszek.
Van most két rossz fogam de azok sose fájnak.
Itthon állandóan ezt hallom hogy frontérzékeny vagyok meg a meleg.

You'll Never Walk Alone

(#22) Atlantis válasza marked one94 (#21) üzenetére


Atlantis
veterán

Nekem se fájt a fogam, elég egy régi amalgám tömés hozzá. Én is csak elmentem egy rutin fogdoki-kivizsgálásra, kicseréltek egy-két elöregedett tömést, utána a fejfájások száma is csökkent. Mondjuk nekem nem állandóan fájt.

A meleg simán okozhatja, lehet neked kevés a 2 liter víz, sportolás mellé pláne.

#23: ezt nem tudom se megerősíteni, se cáfolni, nem értek témához. Talán rendbe jössz, fiatal vagy még ilyesmihez, majd ha megnősülsz, esetleg kölkeid is lesznek, nem kell gondolkodnod, miért fáj a fejed. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#23) marked one94 válasza Atlantis (#22) üzenetére


marked one94
őstag

Sajnos ezzel a fejfájással nem bírom magam rávenni a sportra :(

Sok felnőttől hallom azt hogy azért jártam így mert ittam ezeket az étrend kiegészítőket.(Fehérje) Én ezt kizártnak tartom.

You'll Never Walk Alone

(#24) Crystalheart válasza marked one94 (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem nagyon kell minden áron okokat keresni, mint mondottam, a migrén kemény dió.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Migrén

[ Szerkesztve ]

(#25) Cthulhu Dawn válasza marked one94 (#23) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

"Sok felnőttől hallom azt hogy azért jártam így mert ittam ezeket az étrend kiegészítőket."

Orvosnak ezt el ne mond, mert ő is ezt fogja megállapítani :DDD . Ha megfázol még azt is arra fogják a nagyon okos emberek akik annyit tudnak csak az étrend kiegészítőkről, hogy "gyúróspor". Az a szomorú, hogy az orvosok is :U ... Amúgy 2 liter víz nagyon kevés, minden 20 testsúlykilogrammra kell 1 liter, ha napon vagy még több is.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#26) proci985 válasza marked one94 (#23) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

attol szerintem nem lehet.

proteinpotlas meg agressziv edzes mellett kell. megoldhato bananbol is, de szerintem egyszerubb a direkt bevitel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#27) marked one94 válasza Crystalheart (#24) üzenetére


marked one94
őstag

Ezt hogy állapítják meg? Gondolom nem hasra ütéssel.

Cthulhu Dawn: Ne is mond mikor megfáztam és úgy is jártam edzeni állandóan ezt hallottam mikor ittam hogy:
- Majd ezektől a poroktól kórházba fogsz kerülni.

Elmondhattam én itthon hogy mi ez de szerinted megértették? :W

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#28) k!nG válasza marked one94 (#27) üzenetére


k!nG
aktív tag

Biztos a sok koksztol van ecsem! ;]

Abban biztos lehetsz, hogy a proteintol nem fog fajni a fejed. Annyi hozza nem erto ember van, aki nagyon okosnak hiszi magat a temaban, semmi mellekhatasa nincsen. Az emberek 90%-a utana sem olvas az egesznek nem tudjak, hogy ezek olyan durva minosegellenorzesen mennek at, hogy az csak na. Plusz ez tok termeszetes eredetu feherjek. (allati,novenyi,tejsavo,tojas,stb.) A masik, hogy keverik a roidokkal ami teljesen mas kategoria.

A fejfajashoz meg: Igyal sok vizet, quarelin, cataflam, relpax segithet.

[ Szerkesztve ]

https://www.behance.net/vargadom

(#29) marked one94 válasza k!nG (#28) üzenetére


marked one94
őstag

:C

You'll Never Walk Alone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.