Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LNx


LNx
tag

Ha most nem is, de 2014-ben johetne ezzel a NAND-al a kovetkezo mainstream piacra szant 8x0 szerias SSD SATA-Express csatoloval.

(#2) danikollar


danikollar
őstag

Árat még nem mertek írni.

(#3) CoDWaW07 válasza danikollar (#2) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Nem csodálom, 960 gigás lesz vagy 1000- 2000euro ;]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#4) lezso6 válasza CoDWaW07 (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lesz az jóval több is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) pmheros


pmheros
senior tag

Nem véletlen a 480 és 960 GB kapacitás. A már piacon lévő MLC/TLC "kicsiket" először el kell adni. Ha most kiadnának 64GB és 128GB -os méretben, akkor tényleg csak a hülyék vennének mást, a régiek meg ott maradnának a boltban.

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#6) alvaro


alvaro
senior tag

Hm... ez már tetszik. Gennyesen gazdag lennék, két 960-ast már dobnék is be a gépbe, aztán csak vigyorognék, sose semmi vinyóhangja többet nem lenne :D

(#7) BlackSoft válasza danikollar (#2) üzenetére


BlackSoft
addikt

480-asok még megfizethetőek, legalábbis a most piacon lévők, márkától függetlenül, de az 1TB körüliekért 1-3ezer €-t kérnek, ami brutál sok.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy ilyen már engem is ki tudna elégíteni... :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) zetor2000


zetor2000
senior tag

hmmm... jóféle...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#10) bteebi válasza CoDWaW07 (#3) üzenetére


bteebi
veterán

Mivel újdonság, meg enterprise, és ez utóbbi miatt jóval megbízhatóbb, jó lesz az a 2000 ojró a kisebb modellért is. Már nem nekünk, hanem a Samunak :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#12) big-J válasza CoDWaW07 (#3) üzenetére


big-J
őstag

Az nem pénz érte, amilyen környezetbe szánják.

(#13) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

V-NAND lapkák előnye a nagyobb teljesítmény és a jobb élettartam, ezekre pedig alapvető szükség van a vállalati SSD-k piacán.

Miért tán nekünk nem volna rá szükség, a hosszabb élettartamra :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#14) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Már az sem biztató, hogy 480GB-nál indul a méretük. Pedig jó kis alternatíva lenne 840 Pro helyett. :D

⭐ Stella

(#15) #72042496


#72042496
törölt tag

Vállalati szférában mennyire menő a SATA csatlakozó? Mert ezeknél pl. fel sem merül bennem a kétség, hogy hová szánják őket, de hírben levőnél azért bennem van, hogy ez félig-meddig konzumer termék lesz. Ami persze nem baj. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) radi8tor válasza #72042496 (#15) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vállalati notebook. Mond valamit? :)

⭐ Stella

(#17) #72042496 válasza radi8tor (#16) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mond, de az nem, hogy egy notebookban milyen feladat indokolná ezt az SSD-t. Egy munkaállomás/szerver oké, egyébként én inkább abban képzelném el, ill. a kifejezetten brutális otthoni gépekben.

[ Szerkesztve ]

(#18) Bodor válasza radi8tor (#14) üzenetére


Bodor
veterán

Az a baj, hogy minimum dupla annyiba kerülne , mint a pro, és szerintem még ez utóbbinak sem tudjuk kihasználni ( értelmes keretek között) az írási terhelhetőségét.

(#19) LordX válasza Psychopeti (#13) üzenetére


LordX
veterán

Még nem láttam egyetlen egy consumer SSD-t se, ami azért halt le, mert elhasználódott. Illetve de, szerverben volt adatbázis cache-nek betéve, 24/7 volt rá írva.

Amíg a 4 éves vinyók nagyobb százalékban haláloznak el, mint a hasonló korú SSD-k, addig az élettartam probléma egy műbalhé.

(#20) radi8tor válasza LordX (#19) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Oda SLC-s SSD való.

Még az a szerencse Bodor, hogy nem használjuk el a jobbakat. Addig nincs gond míg nem kell kímélni. (túlságosan)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#21) r4z válasza pusszycat (#8) üzenetére


r4z
nagyúr

Az én kielégítésemhez ennél azért több kell ;]:DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#22) Petyyyyy válasza radi8tor (#14) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hogy pont ez jutott eszembe nekem is... :D
(#19) LordX - "Amíg a 4 éves vinyók nagyobb százalékban haláloznak el, mint a hasonló korú SSD-k, addig az élettartam probléma egy műbalhé." - Ezzel egyetértek. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#23) satz18


satz18
őstag

Ezekből a 3D-s cuccokból mi akkor jövedelmezünk, ha a sima MLC-t váltja ki. Ha annyiba kerül mint egy SLC, és kb annyit is bír, akkor ez nem is valódi előrelépés.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#24) zetor2000 válasza satz18 (#23) üzenetére


zetor2000
senior tag

Lehet ,hogy az -mármint előrelépés- mert ugyanazt az élettartamot elérő cuccot olcsóbban / kisebb helyen tudja gyártani. Miután szériában is elő tudja állítani, kezdetben neki, majd nekünk is rentábilis lesz, azaz lecsökken a hétköznapi termékek árszintjére.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#25) [CsuCsu] válasza satz18 (#23) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

a kulcs itt a jóval kisebb fogyasztás. amikor több száz ilyet futtatsz párhuzamosan, sokat tud az jelenteni...

(#26) Reggie0 válasza #72042496 (#15) üzenetére


Reggie0
félisten

Teljesen. Nezd meg a Google milyen gepeket hasznal.

(#27) emiki6 válasza radi8tor (#14) üzenetére


emiki6
veterán

Te is? :D
Bár egy 240-est még meg is fizetnék ha lenne.
De maaaajd jönnek az RRAM-osak...

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#28) cairojack


cairojack
aktív tag

Ilyen kéne :) - Csak nem egy autó áráért :(

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#29) QbHead


QbHead
aktív tag

én inkább megvárom az RRAM startját bár akkor azt szerintem baromi drágán fogják adni :O

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#30) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Amúgy ebből a technológiából is lesz vajon egyszer" halandók" számára mefizethet 64-128-256 gigás verzió is?:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#31) kromatika


kromatika
veterán

jó lenne ha az otthoni felhasználóknak is kijönne ebből jövőre,mondjuk e 120Gb vagy 256-os változat is.

(#32) pusszycat válasza kromatika (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ki fog érzem. :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.