Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Igazán jöhetne 3DSre is...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már előrendelve..alig várom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) ldave válasza Sirandrish (#2) üzenetére


ldave
félisten

Ha nem is megjelenéskor, de én is beszerzem majd. A Star Fox most jobban érdekel.

A Slime draws near! Command?

(#4) Sirandrish válasza ldave (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is gondolkodtam rajta..végül is már 2 konzolon is végigvittem, de aztán gondolkodtam.
Lényegében 3 olyan játék van amit idén meg akarok venni WiiU-ra...akkor mire várjak? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) leeka válasza Sirandrish (#4) üzenetére


leeka
tag

A gc-s és a wii-s verzió közt van valami külömbség?
Nem tudom melyiknek álljak neki a Skyward Sword után :)

Fear the future !

(#6) ldave válasza leeka (#5) üzenetére


ldave
félisten

A Wii-s verzióban számomra egy rohadtul idegesítő mozgásérzékelős irányítás van, a GC-s változat pedig hagyományos gombnyomkodós.

A Slime draws near! Command?

(#7) Sirandrish válasza leeka (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahogy Dave kolléga említette, a Wii-snek más az irányítása, illetve a Wii-s verzió a GC-snek a tükrözése. Abban Link is jobbkezes, és ami a GC-nél balra van az a Wii-nél jobbra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) leeka válasza Sirandrish (#7) üzenetére


leeka
tag

Akkor gc... SS-nél is okozott fejfájást az irányítás :(

Fear the future !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.