Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) Darmol válasza arn (#69) üzenetére


Darmol
senior tag

Dettó. :))
Nemrég úgy döntöttem kell egy kisebb munkaállomás otthonra, és elkezdtem nézegetni a cuccokat. Gondoltam hiány van meg minden, nézek egy 3900X-et. Meglepődve látom, hogy 5800X minden jelentős hazai kereskedőnél kapható durva felár nélkül. Mondhatjuk, hogy a hiány megszűnt. Elkezdtem elemezni a cuccokat, hogy akkor most melyik lenne nekem a jobb, és azóta sem sikerült döntenem. :O
Ha nem hobbira kéne, vennék egy Threadrippert.
Ha AMD tenne egy szívességet és 20%-al csökkentené valamelyik (mindegy melyik) árát, egyértelmű lenne a választás. Na de így...

Egyébiránt a Rocket Lake PCIe 4.0-ás már, ezért jöhet szóba nem a teljesítménye miatt.
Az Intel csúsztatásai (már megint) miatt a teljesítményre hivatkozás óriási bukta.
Bakker. Milyen salse-esek vagytok, hogy még a termék előnyeit sem ismeritek? :U

#80: Jaja. Intelek mellé adják a levegő cseppfolyósító üzemet. Így hiába termelnek kétszer annyi hőt az Intelek hasonló kategóriás AMD-khez képest, egyértelmű melyik a jobb választás ha hűvös procit akarsz.

Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.