Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Honzi


Honzi
senior tag

Én annak örülnék ha a battlefield 4 beta nyerne néhány értékelhető patchet. :U

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Szívesen elfogadok egy ilyen gépet! :DDD

Üdv. Johnny

(#3) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A múltkori akcióban azért volt egy magyar nyertes:

...
Five (5) additional winners will receive an ADATA DashDrive Durable HD710 1TB waterproof/shock-resistant External Hard Drive.

• Istvan Magyar from Tatabanya, Hungary
...

[link]

<< Heimdal >>

(#4) func93 válasza Retekegér (#3) üzenetére


func93
senior tag

azta! :Y

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#5) jonnyjoker01 válasza Retekegér (#3) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:C neki!

Üdv. Johnny

(#6) fi:zi'k válasza Retekegér (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De akkor most tata vagy banya? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

De utálom az ilyen like-olgatós nyereményjátékokat. Miért nincs hagyományos, "felteszünk egy egyszerű kérdést és a válaszadók között kisorsoljuk" játék?

ez a kedvenc aláírásom

(#8) Youri válasza ROBERTOH (#7) üzenetére


Youri
veterán

Egyszerű... melyik felajánlónak éri meg, hogy cserébe nem kap semmit?

RTX ON

(#9) Drughi válasza ROBERTOH (#7) üzenetére


Drughi
addikt

Egyszerű:
Én lájkolom az oldalakat, ami így "eljut" az ismerőseimhez. Ha csak az1%-uk megnézi az is több ezer/százezer embert jelent világszerte.

(#10) iAmMeforReal


iAmMeforReal
csendes tag

Azt imádom az ilyen konfigokban hogy odaírják hogy "Battlefield 4 Ultra-ready" :DDD Sokkal kevesebb pénzből is össze lehet rakni egy olyan gépet ami bőven elviszi ultrán a BF4-et....

Attól függetlenül kéne :DD

Üdv.:

(#11) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Regisztrálva, szénné lájkolva, majd megtömi a spam mappámat szeméttel ez a játék:D
Jó lenne végre nyerni valamit :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#12) tixem


tixem
addikt

vámon mit kell fizetni egy ilyenért ha tegyük fel megnyerem a konfigot? :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#13) fi:zi'k válasza tixem (#12) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

~30% ;]

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#14) hepa


hepa
csendes tag

Lehet nem merném beröffenteni ezt a gépet, olyan villanyszámlát összehúzna. :DDD
(De azért persze jöhetne. :DD )

[ Szerkesztve ]

(#15) JanR válasza fi:zi'k (#6) üzenetére


JanR
addikt

Remélem ezt nem komolyan kérdezed :U

Minden esetre szép lehet a fogyasztása ennek a masinának :D

(#16) stranger28


stranger28
addikt

Megnyerjük 'sszameg! :DDD

(#17) Lewzke válasza JanR (#15) üzenetére


Lewzke
őstag

megnyeri a szerencsés Pista és ráköti egy CRT-re :DDD

(#18) sixpak válasza ROBERTOH (#7) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezzel én is így vagyok. Főleg, hogy még fb-om sincs, ezért esélyem sincs nyerni. :-) Pedig a gép tetszik....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19) predakon


predakon
őstag

De miért AMD? Biztos ők szponzorálják a dolgot, mindegy megválaszoltam magamnak a kérdést.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#20) leviske


leviske
veterán

Ilyesmi akciót nem akar összedobni a PH! is? Az AMD-nek most úgyis érdeke a terjesztés. :DDD

(#19) predakon: Talán mert az EA/DICE által BF4 Editonnek titulált gépek mind AMD-sek a Mantle miatt, amit az EA/DICE az AMD-vel közösen fejlesztett? Esetleg lehet...

(#21) Youri válasza predakon (#19) üzenetére


Youri
veterán

a választ a massluminosity.com-on megtalálod :D

RTX ON

(#22) Prof


Prof
addikt

Jo lesz Tetris-ezni :D

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem gyenge nyeremeny. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) defi


defi
tag

"In the event the potential winner of any prize is a Canadian resident, he/she may be required by Canadian law to correctly answer a time-limited mathematical question to be administered by email in order to receive the prize." :DDD

LOAD "*",8,1

(#25) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Szvsz. túl sok benne "fölösleges/túlárazott" holmi van a fődíjban, amik nálam nem képviselnének értéket.
A PC teljesítményétt a pakk árának töredékéből is ki lehet hozni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26) leviske válasza fornettisuti (#25) üzenetére


leviske
veterán

Az ilyen nyereményeknél az a lényeg, hogy minél többen jelentkezzenek, utánanézzenek, regisztráljanak, felfigyeljenek termékekre/márkákra. Stb. Egy gyártónak ez 1-1 termék ára, ami semmi még luxuskategória esetében is. Ellenben a vásárlók szívesebben kockáztatnak olyan nyereményekért amikre alapból úgyse költenének akkora összeget.

(#27) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Pasziánszt faxán futtassa? He? :DDD

(#28) Csaber válasza Prof (#22) üzenetére


Csaber
senior tag

A BF4 béta ezen is szaggatna úgyis :DDD

(#29) Prof válasza Csaber (#28) üzenetére


Prof
addikt

Az igaz, mert ugy latom direkt beleirtak egy anti-AMD kodot, hogy a vegleges Mantle-vel nagyobbat nyomjon az fps-en, mint amennyit amugy tudna adni pluszt.
Bar furcsa, hogy az AMD allitolag 5-8 millio dolcsit fizetett volna ezert, hogy a legerosebb AMD-s karikon is akadjon. Bar lehet igy akarjak megvettetni a 290x-et az emberekkel.

(#30) BlackSoft


BlackSoft
addikt

A külső nagyon adja :DD A belső már nem annyira...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#31) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

felsorolt Facebook oldalakat kell lájkolni. Ezt végrehajtva lényegében már csak hátra kell dőlni és várni a sorsolást

Csak azt felejtette el a cikkíró, hogy egy komplett adatszolgáltatást (cím, telefon miegymás) is nyújtani kell hozzá :U

Úgyhogy szépen unlikeoltam mindent és meghagytam a többieknek a "hátradőlést" :)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#32) 19ati93


19ati93
senior tag

durva gép,ha nyerném tuti eladnám :DDD amúgyse szeretem a lövöldőzősdit :D

[ Szerkesztve ]

(#33) stranger28 válasza 19ati93 (#32) üzenetére


stranger28
addikt

Szerintem nem sokan tartanák meg kis hazánkból. :D

(#34) kpal


kpal
veterán

facebook oldalukon is van valami játék az ezzel van kapcsolatban ?? Mert ott jelentkeztem .

(#35) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azért durva, hogy mennyire a VGA a gyenge láncszem egy ilyen gépben, meg úgy általában máshol is.
Nyilván nagyon erős kártya, de már most nem lehet mondani, hogy mindent mindig kimaxolhatsz vele, nem, hogy mondjuk 1 év múlva.

(#36) leviske válasza BomiBoogie (#35) üzenetére


leviske
veterán

Ezt mondjuk az idő dönti majd el. Aktuálisan már nincs egyik cég sem a helyzet olyan magaslatán, hogy évente teljesítményt duplázhasson, anélkül meg a Mantle-féle megoldások felé kell haladni. Azokkal viszont elvileg évekig elégnek kéne lennie egy HD7970-nek is.

(#37) BomiBoogie válasza leviske (#36) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Persze, meg a BF4-hez is tökéletes a 7970, csak azt mutatja, hogy hiába van végtelen+1 összeg a zsebedben, nem tudsz olyan biztosra menni.

(#38) Prof válasza BomiBoogie (#35) üzenetére


Prof
addikt

Ne viccelj mar a "kimaxolas" opciok egyetlen celt szolgalnak, hogy megmutassak 4 csucsVGA is keves neki (nem tudsz olyan gepet osszerakni, amin a Crysis 3 maxon menne 60 fps minimummal).
Vakjatektesztekkel lehet bizonyitani, hogy a fele feature lista teljesen lathatatlan jatekkozben, csak allokep eseteben kinagyitva latszanak nagy nehezen kulonbsegek.
FullHD high-hoz meg eleg egy 40ezres VGA.

Barmikor 1 parameter valtoztatasaval csinalnak neked olyan terhelest, ami az 1000 Teslas szuperszamitogepet is megfekteti.
Ha gyorsulnak a kartyak, jonnek majd a 128x XYZAA es Anisoval, meg a HyperuberMotion occlusion effektel es maris minden gep ismet izzad es a hulyegyerek rohan a boltba uj VGA-ert, aztan meg uj CPU-ert, aztan meg RAM-ert, aztan meg uj tapert, me'gegy VGA-ert etc. ;]

Nem viccbol kolt dollarmilliokat egy VGA gyarto adott jatekra, azt bizony vissza is akarja kapni a VGA upgrade eladasokbol. Ide a rozsdas bokot, hogy a Crysis 3 kodjaban szandekosan eroforraspazarlo reszek vannak.

(#39) stranger28 válasza Prof (#38) üzenetére


stranger28
addikt

Ott a pont.

(#40) BomiBoogie válasza Prof (#38) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

:DDD
Szívemből szóltál. Egyébként én egyáltalán nem vagyok FPS rajongó, de ahogy elnézem, BF4, Crysis3 szépek, szépek, de akkora játékélményt nekem nem adna, hogy hajlandó lennél 100e Ft-ot kiadni egy VGA-ért.

A beállításokat meg úgyis optimalizálja az ember, ahogy mondod. :K

Mai napig a Sleeping Dogs szerepel a tesztekben, tényleg mutatós Medium-High beállításon is, de feljebb semmi értelme tenni, mert érdemben nem érzékeled a változást, max. a pénztárcádban. :D

(#41) Perillustris válasza ROBERTOH (#7) üzenetére


Perillustris
senior tag

Nem volt meg olyan nyereményjáték, ami rávett volna a lajkolasra.

Perillustris

(#42) Prof válasza BomiBoogie (#40) üzenetére


Prof
addikt

En se pedig anno a Far Cry miatt vettem ATi 9700-at, miutan lattam egy FX5200-en milyen gyonyoru. Ezzel aztan ki is fujt, vegigjatszottam egyszer es kesz.
Azert van pozitiv hatasa is, hogy csinalnak ilyen techdemo game-eket:
Eloreviszi a technologia fejlodest. Akaratlanul is de adnak teret a valodi uj/muveszi otleteknek (lasd sok nullakoltsegvetesu Indie cim)

(#43) BomiBoogie válasza Prof (#42) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én anno a GTA IV miatt fejlesztettem, de az lett a vége, hogy a fejlesztés végére annyira megutáltam a játékot, hogy többé nem vettem elő. :DDD

(#44) ROBERTOH válasza Perillustris (#41) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Engem sem. Így is sok a hírdetés ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#45) MorphBCS


MorphBCS
tag

Dec. 3.-ai Mass Luminosity PC nyertes.
Plusz a többiek'13-ban eddig!

Marco Kellerman from Cape Town, South Africa

• Don't give into the horrors of the "Jelly Monster" by concocting conspiracy theories or succumbing to temporary insanity. Simply congratulate the winner and wait for our next global promotion.

Remember: Our next big winner could very well be you!

---------

Here's a list of our other gaming PC winners during 2013:

1 - Mark Louie Montero from Malabon City, Philippines
2 - Josh Williams from Dayton, Ohio, USA
3 - Alberto Enrique Gutierrez from Santiago, Chile
4 - Eduardo Muñiz from Isabela, Puerto Rico
5 - Adam Johnson from Shildon, United Kingdom
6 - Nathan Taylor from Fremont, California, USA
7 - Keegan Carlton from Lansing, Michigan, USA
8 - Davor Kosanovic from Zagreb, Croatia
9 - Bayu Putra from Bekasi, Indonesia
10 - Aaron DeHaven from Wichita, Kansas, USA
11 - Konstantinos-Ektor Karyotakis from Thessaloniki, Greece
12 - Jago Upmann from Steinhagen, Germany
13 - Kathleen Smith from Glendale, Arizona, USA

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.