Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

GP-be jó lesz. ;]

Sic Parvis Magna

(#2) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Remélem lesz benne végre jármű is ahogy a 3. 4. részben volt, nem butítják jobban a játékot mint ahogy tették az 1. V. résszel.... :U

(#3) Diocles


Diocles
aktív tag

Én olyan híreszteléseket hallottam, hogy az eddiginél kisebb, csúnyább és unalmasabb részt terveznek kiadni.

(#4) - = Zk = - válasza Diocles (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, ezt honnan hallottad?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Dilikutya válasza kriszpontaz (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

Volt jármű a BF1-ben és V-ben is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) kriszpontaz válasza Dilikutya (#5) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ja, persze, én olyan pályákról beszélek, mint a BF3 Tank Superiority, stb. Amúgy összehasonlíthatatlanul kevés a jármű akár a 4hez képest is.

(#7) - = Zk = - válasza kriszpontaz (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen....
azért akkor egy BF3 nagyon nagyot odatett... sokmindenben.... engem be is szippantott hosszú órákra (1000+ összesen)
nagyon kiv leszek erre a BF6-ra...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) NemMo válasza Diocles (#3) üzenetére


NemMo
őstag

Nekem ez a nap kommentje volt :))

(#9) Z10N válasza kriszpontaz (#2) üzenetére


Z10N
veterán

Es nem lesz "PC", azoknak ott van a "batulrojal" mufaj. Addig is marad a BF3/4. Meg a BC2.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#10) wattafaka


wattafaka
senior tag

Ki hiszi még amúgy el ezeket a marketingdumákat? Nyilván nem úgy fogják promózni, hogy "Hát srácok, ez lesz az eddigi legszarabb."

(#11) cskamacska válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


cskamacska
addikt

BF3.. haa. :P

BF2142 és a BF2 ami nagyon odatett. :K Utána már csak loholtak a CoD után. ;)
Modok nélkül természetesen, mert ha a közösség maga tudja skinezni a játékát, akkor nem tudnak minden évben új rókabőrt eladni. Az, hogy egyébként sem tudtak, sőt, a teljes sorozatot a falnak vezették a Battlefronttal egyetemben, az már történelmi igazságtétel. :D

Mindeközben lett Squad, Hell Let Loose, Post Scriptum, Insurgency Sandstorm (kiemelten BC2-BF3 közelharcz arczoknak), melyek vásárlói nagy valószínűséggel az ő zsebeiket tömték volna, ha marad a modding, és BF:V-höz Forgotten Hope 2 szinten lehet hozzátenni. De nem így lett, alternatíva van, így az EA akár kútba is ugorhat. :R

Hell Let Loose ingyen hétvégés, ki lehet próbálni, nyilván olcsóbb is most. Forgotten Hope 2 ingyenes. Battlefield 2142 pedig továbbra is játszható multiban.

ui: Isonzo (nem vicc!) reveal trailer
sajnos csak olasz szemszögből

ill Warpath - Official Live Action Cinematic Trailer
Erre az iOS Pay to Win mobil játék bemutatóra egy teljes szezonnyi sorozat FX költségvetését elverték. :Y EA nagyon rossz helyen keresgél ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#12) Peter1918HUN


Peter1918HUN
tag

Érdekel mi újat tudnak mutatni. A másik nagy kérdés meg, hogy lesz-e valyon grafikai motor váltás, és ha igen akkor milyen pc-t kell hozzá összerakni. Egy bf3-bf4 folytatást simán eltudnék képzelni, de lassan kiderül... :)

(#13) csongi válasza Z10N (#9) üzenetére


csongi
veterán

Csalok hadaval fuszerezve.
Es gyorsan erre a sorsra jut a megjeleno resz is.

(#14) - = Zk = - válasza csongi (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bármilyen játék, amiben van PvP... :U :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) csongi válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


csongi
veterán

Nem mindegy a mennyisége-

(#16) Peter1918HUN válasza csongi (#13) üzenetére


Peter1918HUN
tag

Ha erre alapozol akkor ne is vegyél multiplayer játékot, mert mindenhol lesznek sajnos csalók. :(( :(( De igaz a DICE vagy az EA fejleszthetne jobb anti cheatet, de idáig sem erőltették meg magukat. Szerintem ez már ilyen marad, de ne legyen igazam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.