Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kissd01


kissd01
tag

Lehet tájékozatlan vagyok,de nem ingyenes lesz pc-re? :F Ha mégis fizetős lesz akkor olyat köpök rájuk helyből,mint más nekifutásból!

(#2) PowerBuldog válasza kissd01 (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én meg azt nem értem hova ez a hype 5 (mit 5, csak 3) pálya miatt. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Doki16 válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


Doki16
addikt

Ezt én se értem, de látod mégis megint rekordot döntött, pedig csak 3 új pálya :F

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4) menalcas válasza PowerBuldog (#2) üzenetére


menalcas
őstag

5 annak aki nem COD4-ezett, és szerintem jó kis mapok lesznek MW2 ben is :))

Jah meg új modok is lesznek amit valahogy ez a pesszimista "csak 3 nem 5 társaság" mindig kihagy :U

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#5) BalaNce87 válasza menalcas (#4) üzenetére


BalaNce87
addikt

Valószínűbb hogy aki cod6-al játszik az cod4-ezett is valamannyit vagy épp sokat...szóval gáz ez a dlc miközbe maga a cod6 egy dlc nah mind1.

(#6) menalcas válasza BalaNce87 (#5) üzenetére


menalcas
őstag

Hát pl akikkel játszom, azokból 2-en sose játszottak a cod4-el :B

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#7) LackoMester


LackoMester
addikt

Nagyon remélem, h. PC-re ingyenes lesz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) h-yle


h-yle
addikt

Rohadjak meg, de érdekes módon nekem, és az én CoD-os baráti körömnek tetszik az MW2. Nem vagyunk HC CB mesterek, de pubon minden nap játszunk. és néha egy-két war is belefér a dologba (baráti alapon). Minden több jobb nagyobb mint az MW-ben. Persze hiányzik a ded szerver, a kihajolás, meg ilyenek, de attól még a játék igenis élvezhető.

Akinek meg nem tetszik nem kell vele játszani, lehet mással is, hiszen van (BC2, ARMA2) és lesz is (MOH) alternatíva.

A DLC mg kva drága, de meg fogom venni, mert _nekem_ megéri. Sőt úgy látszik még pármillió másik emberkének is. Ez is opcionális kiegészítő, szóval ha nem akarja nem veszi meg az ember fia.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) BalaNce87 válasza menalcas (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Persze van nem azt mondtam, de többség ismeri és játszott is a 4-el.

(#10) menalcas válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


menalcas
őstag

Ezt aláírom, nekem is 1000+ órám van COD4-ben, a Crash-t meg szénné waroztuk, de szerintem megfogja állni a helyét MW2 ben is.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#11) akangels


akangels
tag

A DLC nem lesz ingyen PC re?:S Mintha máskor azt olvastam volna valahol hogy ezt steam leszedi magától szal vmi olyasmi mint egy patch :S ha fizetős lessz akkor maradok az eredetinél és no DLC:S

(#12) Sicilian


Sicilian
addikt

Ezért pénzt kérni :(

nothing is true everything is permitted..

(#13) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

BC2 megjelenése óta nem játszottam MW2-vel. Nem a játékkal van bajom csak elegem lett az IW-netből meg a sok aim-osból. Több pénzt nem áldozok az MW2-re de ha ingyenes lenne akkor szívesen kipróbálnám az új pályákat.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#14) G4NXST4 válasza Balika23hun (#13) üzenetére


G4NXST4
tag

Hát én is pont úgy vagyok vele, mint te.

nagyonromlik

(#15) G4NXST4 válasza menalcas (#6) üzenetére


G4NXST4
tag

Hát ja, a sok csücske 8 éves nem játszott. Amúgy tényleg sokan nem játszottak CoD 4-el, akik most MW2-nek, ezen csodálkozok is. Szerintem ez azért van, mert szarrá van reklámozva. Egyébként én az igazi CoD-nak a CoD 2-őt tartom, aztán még a CoD 4 amin sok az újítás. CoD 5 az csak egyszerűen lemásolták a 2-ről az MW2 is csak egy másolat lenne, igaz ebben a CoD 4-hez képest van is rengeteg újítás. Sokan azért untak rá a CoD-ra, mert már annyit multiztak, hogy a fele is sok.
Ezt azoknak írom, akik a régebbi CoD-kal nem nyomták és nem értik, miért szídják le MW2-őt a "nagy CoD fanok"

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#16) Thome válasza G4NXST4 (#15) üzenetére


Thome
addikt

Én már az Cod1-el kezdtem a dolgot, kb 3-400 órával... a 2 folytatta 6-700 óráva, a 4 nem indult el a nyárig, annyira rossz gépem volt, azzal játszottam 20-40 órát, aztán jött az MW2, megvettem, játszottam a multival 60 órát, és ennyi. Többet nem áldozok rá, sok is volt, sok időt elvett az életből... :)

(#17) Polllen válasza h-yle (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is nagyon szeretem MW2-t és jól elvagyok, de kb 3k-t kiadni néhány mapért... :(

Külföldi viszonylatban is drága, nem hogy hazai áron... :DDD

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) DriderG


DriderG
tag

Sokat akar a szarka, de nem bírja a farka... Nem, hogy örülnének, hogy a Steam+IWnet rendszerrel teljesen kiszorították a warez-t PC-ről is, illetve eddig nem látott eladásokat produkált a játék, most elkapta őket a hév, és rájöttek arra, hogy fél év alatt csinálnak 3 pályát, plusz kettőt átkonvertálnak, és akkor még több bevételt hozhatnak, hisz kis munkával majdnem fele annyi bevételre tehetnek szert, mint magával az egész játékkal. Nagyon nem tetszik ez a hozzáállás. Örülhetnének annak a több millió darab eladott PC-s verziónak, de inkább túlzásokba esnek. Aki meg ennyiért megveszi, annak lelke rajta, de szerintem nem éri meg... ennyiért veszek egy Need For Speed: SHIFT-et! (A COD4-hez az 1.6-os patch-ben ingyen adtak 4 pályát)

[ Szerkesztve ]

(#19) Thome válasza DriderG (#18) üzenetére


Thome
addikt

Nem szorították ki, csak elszeparálták az origi playerektől. Ettől független még működik a warezolt verzió. Asszem.

(#20) Polllen válasza DriderG (#18) üzenetére


Polllen
nagyúr

Erősen meg van a warez sajnos, és nem is mindig tudják külön választani őket az origiktől...pl haver legutóbb egy hoston 1 killért 2 milla xp-t kapott...az a prestige szint ugrott is neki fejlesztés terén...

Amúgy a többiben egyetértek, ennyi pénzért veszel 2-3 régebbi, vagy 1 kevésbé régi gémet...vagy a duplájáért max féléve megjelentet...szóval erősen elgurult a gyógyszer, de sokan így is megveszik, miért változtatnának...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) Thome válasza Polllen (#20) üzenetére


Thome
addikt

Ennyi pénzért, lassan már magát a játékot megkapod használtan... (Láttam már MW2-t 4000ft-ért.)

(#22) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ennek sima patch-kent kellene jonnie, vicc, hogy penzt kernek erte

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.