Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyik se kellene, de valahogy ez értelmesebbnek tűnik nekem mint a Razer telefonja.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) princeps27


princeps27
tag

Az előlap jól néz ki, a hátulja elég bazárira sikerült.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Új piaci rés lett ez a "gamer" telefon.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) akooos


akooos
veterán

Szerintem ez eszméletlen menőn néz ki.

(#5) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Baromira nem az én világom, ezért nem is szoktam általában hozzászólni ilyen témához, egy darab játék sincs sem a telefonomon, sem pedig a tabletemen, ha nagyon-nagyon rám jön a játszhatnék, akkor pedig beteszem a z XBOX-360-ba a GTA IV-et, vagy V-öt. Nem is nagyon tudom elképzelni hogy lehet mondjuk egy VC-t, vagy egy SA-t érintőkijelzőn játszani, nekem nagyon hiányozna a kontroller.

Na de a lényeg: Ez a telefon nekem elölről-hátulról, belülről, mindenhogy baromira tetszik!

(#6) RIC5I


RIC5I
tag

az eddigi legértelmesebb gamer telefon ami eddig kijött :C

elöről kifejezetten szép hátulról picit túl tolták 1-2 diszitő elem levételével egy igazán agressziv és tetszetős hátlap lehetne igy viszont nekem sok de nem rosz :F

a kiegészitők egész normálisnak tünnek kérdés mekkorák leszenk hogy az ember inkább otthon hadja meg berakja a zsebébe lehet nagy elöny de nagy bukás is hajrá asus van lehetőség ebbe :DD

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#7) joey04


joey04
titán

Na innen látszik, milyen az amikor egy gyártó belép egy olyan piacra, aminek az alapjaiban otthon van és tényleg odateszi magát. Ugyan nem kéne gamer mobil, de ez olyan szinten lesöpör és nevetségessé tesz mindent más megoldást a kategóriában, hogy az valami félelmetes. Le a kalappal.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) -Skylake- válasza akooos (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ez nagyjabol akkor igaz, ha 9 eves vagy es egyik nagycsoportos spanodnak sincs meg ilyen. Ez pont hogy eszmeletlen komolytalan, ha egy rendes felnott ferfi elovenne egy ilyet elottem hat minimum kirohognem.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#9) DamianB


DamianB
őstag

Na ez már gamer telefon :DD

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#10) -Skylake- válasza joey04 (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ezt nem is ertem, mit sopor le es honnan ? Belul mind3 (xiaomi,razer meg ez) csont ugyan az, ha az asus RoG arazasabol indulok ki akkor ez minimum 100ezerrel a xiaomi felett nyit (ezaltal a razer felett is) es azt leszamitva, hogy ra van irva hogy gamer ez semmivel nem nyujt tobbet jatekban mint egy s9. A razer legalabb kepes volt egy komoly kepernyot belerakni, nem sopor le ez semmit sehonnan. Ez egy tipikus 12 egy tucat telefon, csak narancssarga a hangszororacs meg transformerses a hatulja, mert ezaltal sokkal komolyabban apritod majd a nepet a pabdzsibe. Nagyjabol ennyit tud ez a telefon.

Maga az alapkoncepcio egy oriasi tevedes, mert semmi nincs a keszulekben amitol ez gamer lehetne, mivel pont ugyan az van belepakolva mint a "nemgamer" telefonokba.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#11) borand válasza .Szaki. (#5) üzenetére


borand
aktív tag

+1, ebbe van ráció, főleg a kiegészítők mellett. Az eddigi gamer telefonoknál csak a csicsás hülyeségeket láttam minimális gamer előnnyel.

(#12) Graphics válasza -Skylake- (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem Te vagy a célcsoport, ettől függetlenül viszont létező igényekről van szó..

Viszont ilyenkor kulturáltan ennyit kellene írni, hogy

1. Semmit, és nem feleslegesen kotyogni mint a kávéfőző
2. Udvariasan elnézést kérni
3. Megírni, hogy nem Te vagy a célcsoport.
4. Ízlésről kár vitatkozni.

Kb ennyi. Nem több.

Azt mondod, semmi nem különbözteti meg a többi telefontól , mert ugyanaz van benne... Hát lehet... Erre tudnék párhuzamot vonni, aztán lehet más megvilágításba kerülne.

Lehet venni 200 LE-s Renault Clio-t is, meg 200 LE-s Porsche Boxstert is... Ja igaz, a lovak száma ugyanaz... Oszt' valahogy mégse ugyanaz a "bicikli"

Alapvetően ott bukott el a storyd, hogy Te kinevetnél valakit, mert mást mer használni, mint az átlag...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) .Szaki. válasza -Skylake- (#8) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jó régen voltam kilenc éves, sőt a felnőtt korba sem épp tegnap léptem át, de szerintem kifejezetten jól néz ki, tükrözi az erőt, ami benne van, ahogy a gamer notebook-ok is hasonlóan néznek ki. Magyarósinak volt talán tavaly (?) egy tesztje, amiben egy Macbook Pro-t komperált egy gamer notival, majdnem olyan volt, mint ez.

Ha pedig a színeken kicsit variálnak, akkor akár egy komoly, elegáns telefont is lehetne csinálni belőle. A kamerának és a fingerprintnek az elhelyezése, formavilága teljesen egyedi, komolyan öröm ránézni erre a mobilra. Ha valakit azért kinevetnél, mert másmilyen telefont használ, nem pedig egy ezredik iX klónt, akkor nem biztos, hogy azzal az illetővel van a probléma, aki az Asus-t húzza ki a zsebéből. Egyébként pedig ízlésről úriember nem vitatkozik. :) Neked nem tetszik, másoknak meg igen. De ezért kinevetni valakit... :N

[ Szerkesztve ]

(#14) DudeHUN


DudeHUN
senior tag

A sok kiegészítő miatt pont a mobilitását veszíti el a koncepció. Inkább egy Switch, ha úgyis kell cipelnem mellé egy tartót.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#15) akooos válasza -Skylake- (#8) üzenetére


akooos
veterán

9 évesen már igen csak iskolásnak számítok, nem nagycsoportosnak. Attól, hogy te kiröhögöd, attól másnak tetszhet a design, vagy tévedek? Vagy felnőtt férfi csak komoly telefont használhat?

Pl ez?

[ Szerkesztve ]

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Akkor lassan elkezdhetnének a gamer telókhoz való játékokat is készíteni, mert az Angry Birds meg a Candy Crush valóban igényli a Snap 845-öt...(tudom, PUBG Mobile...)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) tepenzed


tepenzed
őstag

Azt nem értem ennek mi értelme, ha nincs normális mobil játék? Oké van egy kettő fizetős használható játék, de a jelenlegi mobil játékipar egy mikrotrankzaciós fostenger, többnyire értelmetlen játékokkal.

Miért költené valaki ilyenre a pénzt, mikor egy Nintendo Switch ennél sokkal többet nyújt...

(#18) Sys85 válasza tepenzed (#17) üzenetére


Sys85
veterán

Hát igen!Ha lennének valóban normális játékok (nem csak 1-2),akkor otthon tvre kötve egy bt kontrollerrel nekem pont kielégítené egy ilyen mini "konzol" a játékigényemet.
Komoly játékok nélkül félkarú óriás az összes ilyen erőgép.
Biztos jó lehet egy ilyennel Clash Royal-ozni...
Bár lehet,hogy csak a magam 33évével túl szűk a látóköröm. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#19) Adriano93 válasza tepenzed (#17) üzenetére


Adriano93
csendes tag

Csak éppen a Switch nem okostelefon és ha egy árban lesz a többi csúcsmodellel akkor miért ne választhatnák ezt a telefont?

(#20) SP!T


SP!T
addikt

"Itt az ASUS Rog Phone" A ROG nagybetűűűk! :O :DD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#21) fornettisuti


fornettisuti
veterán

youtube

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#22) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Inkább ezt venném: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23) Graphics válasza Permet Elek (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ezt a bolondoknak szánták... Áprilisi tréfa volt anno

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Hátlap tényleg bazári, látszik, hogy bele kellett erőltetni a ROG design-t. Meg hát világ a ROG logó, szóval jogosan gaming teló. :D

Megyen!

(#25) Danny365


Danny365
őstag

Az iPhone-om gamerebb telefon, mint ez - vagy az összes többi ilyen cucc -, mivel erre néha (vagy legalábbis gyakrabban) jönnek értelmesebb játékok is.

(#26) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez akkora pofáraesés lesz, hogy öröm lesz nézni. :DDD

(#27) ZSAPI válasza fornettisuti (#21) üzenetére


ZSAPI
csendes tag

Pont ezt a vidit akartam linkelni.

2 dolgot szeretnék hozzátenni:

1. Mobil játékpiac jelenleg még valóban nem indokolja a gamer mobilokat.
2. Ez az eszköz a videóban látható kiegészítők miatt, és az ezekhez összedobott szoftveres támogatás miatt léphet ki igazán a jelenlegi konkurencia fölé. Már régóta álmom egy rendes dokkolható mobiltelefon erőforrásokat használó otthoni rendszer.

ASUS korábban is mert próbálkozni (transformer telefont a tabletbe és azt a billentyűzetre). Ezúttal is kiérdemelték az elismerésemet. Szerintem az irány jó. Kár hogy kicsilliárd millió HUF lesz itthon ha egyáltalán ideér. + Sajnos borítékolható hogy igen rövid szoftveres támogatási időt fog kapni.

ja+aha=jaha

(#28) Vikthor


Vikthor
nagyúr

nem rossz, de vmi miatt a Nokia 9 jobb választásnak tűnik.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#29) ricszol


ricszol
csendes tag

Érdekes , és szép, felüdülés bármilyen más dizájn mint amit mostanában használnak. A plusz hűtés, a nyomásérzékeny keret (ravasznak),kiegészítők mind olyan cucc amire szükség van jelenleg szinte az összes telefonnál amivel bárki játszani akar :/ már csak jatékok kellenek.

[ Szerkesztve ]

(#30) BladePocok válasza fornettisuti (#21) üzenetére


BladePocok
tag

Aztabetyármindent !

(#31) tibcsi0407 válasza fornettisuti (#21) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aztabüdösk...a! Így kell gaming telefont csinálni. A többi csak bohóckodás ehhez képest!Í

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#32) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Egy telefon sose lesz gamer telefon, egész addíg, míg nem lehet rajta StarCraftot játszani.. ;] :P

Komolyra fordítva: az a játék, amit telefonon lehet játszani, az sose lesz egy komoly játék. Az csak amolyan üssük el az időt kategória. Annak meg minek gamer kontextus? Mondjuk én sose játszottam telefonon, kivéve snake nokia 3210-en, de megértem, hogy esetleg van rá igény.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#33) R̲e̲m̲ válasza CptAdamica (#24) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

nem csak világít, még ergébés is

[ Szerkesztve ]

(#34) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Aktív hűtés is van benne, ráadásul a ventillátor sebessége állítható!
Egy teszt már van is róla: [link]

-3D Vapor Chamber hűtés és aktív hűtés, hogy ne trottyoljon a gyárilag tuningolt 2.96 Ghz-es CPU
- AMODEL kijelző HDR támogatással és 90 Hz képfrissítéssel és 1 ms válaszidővel
- 4000 mAH akku HyperCharge gyorstöltéssel
- beépített stereo hangszórók
- dokkoló modul ha valaki szeretné, hogy alul menjenek a kábelek miközben játszik
. még egy dokkoló, hogy "asztali módban" üzemeljen
- Gamepad
- stb

Vajon olcsóbb lesz, mint egy Iphone X ? :))

Nagyon akar az ASUS egy szeletet a Switch tortájából.

Ups, sry, má' vót :)

[ Szerkesztve ]

(#35) BladePocok válasza Darth_Revan (#34) üzenetére


BladePocok
tag

Ezt linkelték a 21. hsz-ben :D

(#36) foxymaci


foxymaci
senior tag

Hát ez nagyon tetszik, rohadt jól néz ki, kíváncsi leszek az árára... :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#37) Kasya


Kasya
nagyúr

Szvsz a Samsung volt az elso, aki "gamer" telefont csinalt, meghozza az S szeriaval. Csak nem arra ment a marketing. A Game Tuner es Game Launcher meg mindig csak itt elerheto, illetve ezt "hozta be" a Razer a sajat stilusaval. A DeX csak noveli az elmenyt, ami jobb mint az Asus megoldasa. Meg a szemuveg+joystick, amit sose hasznaltam...

A telefon rohadt jonak tunik. A kiegeszito az extra hutovel nagy otlet, mert szukseg van ra. Erre mar mondhatjak batran, hogy kimondottan "gamer" telefon.

Kivancsi lennek, hogy pl. az Abe fut-e mar rajta akadas mentesen full grafikan :D

[ Szerkesztve ]

(#38) R̲e̲m̲ válasza Kasya (#37) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

a nokia volt az első:

egyébként az s7 is mocskosul fel tud melegedni játék közben... :W

[ Szerkesztve ]

(#39) Prien


Prien
addikt

Cserélhető akkura nem volt igény? :U

A kevés is több a semminél.

(#40) tibcsi0407 válasza Prien (#39) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Van olyan kiegészítője, amiben van egy 6000-es akku.

https://utdetailing.hu/

(#41) SlayerSub


SlayerSub
tag

+1 a game hiánynak.
Fél évig próbálkoztam nvidia shieldel, vettem rá ezt azt, de egyedüli használható játékok a régi pc-s portok voltak. Heroes 3, titan quest, doom. Az újgenerációs mobilos gamek mind mikrotranzakciós shitek.
Ja meg irányítás, hiába van controller ha a játék nem támogatja...

(#42) RetepNyaraB válasza iNfAntRy (#32) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez egyszerűen nem állja meg a helyét; nézz körül a friss, A kategóriás mmo-k környékén. Online raid megfelelő grafikával megesz bármilyen hardvert. A kicsi (de nem kis felbontású!) kijelző és tapicskolós irányítás az egyetlen "hátrány", de lassan már ez sem, lásd a dupla kijelzőt. Más kérdés az ára, amennyiért kb vehetsz egy jobb gamer laptopot is.
Nekem nagyon bejön a dizájn, mert végre más, mint a befagyott, agyon csócsált szappantartó, ahol az ujjlenyomat óta a noccs a legfontosabb találmány.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#43) Dr. X válasza Vikthor (#28) üzenetére


Dr. X
aktív tag

A Nokia 9-nek mi köze a gamertelefonokhoz? :)
Valóban semmit nem ér a gamer telefon, ha egy PUBG, Fortnite meg egy Real Racing van mobilon. Mobilra az első kettőn kívül pár hónappal ezelőttig csak egy normális játék volt, az utóbbi. Soha nem készült és nem is fog sok és főleg komoly játék készülni mobilra.

(#44) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Mobile Desktop Dock ahhoz, hogy asztalra téve tudjunk játszani, vezetékkel monitorra kötve"

Na valahol itt kellene kezdodnie egy gamer telefonnak.

Most mar csak jatekok kellenek.

Live-Die-Respawn

(#45) Šolaire


Šolaire
veterán

Jó vas tetszik :)
Jöhet rá a Remastered :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#46) SlayerSub


SlayerSub
tag

Ja meg szerintem az is baj, hogy a mobiljáték fejlesztőknek ugyan azzal kell megküzdeniük mint egy PC-s fejlesztőnek. Van a piacon 20 millióféle mobil, különböző erősségű hardwerrel. Tehát kb lehetetlen optimalizálni.
Viszont az mekkora bukta már, ha csak a top mobilokon futtatható játékot fejlesztesz, hiszen az arány 1:100 a gagyibb telefonok javára. Csomó potenciális vevőtől elesel...

(#47) Adriano93 válasza Kasya (#37) üzenetére


Adriano93
csendes tag

Inkább a Sony Ericsson Xperia PLAY volt az első androidos gamer telefon, nem a Samsung.

(#48) prolad


prolad
őstag

Na itt már érdemi extrákat is fel tud mutatni, ha már gémer. Nekem személy szerint nincs rá szükségem, de azért várom a teszteket.

(#49) SkyLine3000 válasza .Szaki. (#5) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Amikor kijött a gta3 meg a vc, vagy a sa droidra, örültem, mint majom a farkának. Aztán rájöttem, h 1., nem fogok vele órákat játszani telefonon 2., az érintős irányítással csak szenvedés az egész...
Ha annyit játszanék, akkor vennék egy normális psp-t vagy hasonlót ennek a telónak az árának a töredékéért, oszt annyi. Nem kínoznám ilyenekkel a telóm. Magam részéről nem sok értelmét látom a gamer telefonnak. Ha a külsőt nem nézzük, manapság a legtöbb telóra rá lehetne sütni, h gémer... Meg a legtöbb kávéfőzőre, kombinált fogóra, hajsimítóra, fogkerfére, stb...

[ Szerkesztve ]

(#50) rottenbull válasza SlayerSub (#41) üzenetére


rottenbull
senior tag

PUBG, Fortnite. Ez a ketto, amire keszulnek a gyartok, a tobbi csak apropenzt hozna. Nem veletlen, hogy a ket jatek megjelenese korul indult be a jatekos mobilok gyartasa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.