Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A hangjáról egyből tudtam, hogy volt Liu Kang (is) az MK moziban... :) :C

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Nem Goku-nak a szinkronhangja? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) GodGamer5 válasza Wesder (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Tényleg, meg Semir Gerkhan-nak is... :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Jézusom...

(#5) oriic válasza Wesder (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dede neki is. :)

Live-Die-Respawn

(#6) Clorf


Clorf
tag

Mai napig nem volt a Half-Life és Homeworld 1 után olyan játék aminek ilyen jól eltalálták a hangulatát szerintem.
A kedvencem rögtön az elején amit az öreg Indián mint narrátor elmond, kiváncsi leszek milyen lesz a Magyar hangja.

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#7) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ezek a szinkronok elérhetők ma valahol?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) oriic válasza Dilikutya (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magyaritasok portálról.

Pl.: Half-Life

Live-Die-Respawn

(#9) ribizly


ribizly
veterán

Hááát... Nekem ez nem nagyon adja így. Maradok az eredetinél.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) HoyHoy2 válasza ribizly (#9) üzenetére


HoyHoy2
tag

+1 :R

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#11) sirdenis


sirdenis
tag

Pusztulat. Nagy vita ez most, de szerintem a film szinkronokat is el kellene már felejteni a picsaba.

(#12) Dilikutya válasza sirdenis (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyet értek. Ahogyan a műfordításokat is. Sőt, szerintem a hazai gyártású műsorok, könyvek, újságok is legyenek angolul. Az oktatást magyarul meg hanyagoljuk már, nem megy az nekünk, eleve csak 200 éve műveljük. Legyen a hivatalos nyelv az angol! Francnak kell az a sok hüjje j/ly meg a toldalékok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) sirdenis


sirdenis
tag

Semmi bajom a magyar nyelvel. Örülök is ha van egy filmhez magyar felirat.

(#14) Dilikutya válasza sirdenis (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

És miért fáj, ha van szinkron is? A nyelvtanulást a felirat úgysem segíti, este meg még baromi fárasztó is, ha olyan filmet nézel, amit vagy az adott nyelv, vagy csak a szövegezése miatt nem nagyon értesz, és a feliratot lesed az események helyett. És én csak este tudok filmet nézni, és akkor már a hátam közepére se kívánom az idegen nyelvűt, bocsmár, csak olvasás szintjén használom, beszélni nem, mert csupa magyar nyelvű proli között élek és dolgozok. Nyelvvizsga meg ló@ önmagában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Narasim


Narasim
aktív tag

na ezért nézek mindent angolul. ha nem is értek mindent 100%, de nekem ez így nagyon gagyi.
anno az kényszerített rá a nyelvtanulásra, hogy az volt az első szabály, hogy a számítógép nyelve az angol.

szinkronnal óvodás játék hangulata van az egésznek. mindig a turkish rambo meg superman jut róla eszembe :C
persze sokaknak ez megváltás, úgyhogy hajrá! elfér a szinkronos verzió is a normál mellett.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#16) zseko


zseko
veterán

Meg kellett néznem a dátumot, mert nem tudtam eldönteni, hogy ez komoly, vagy április 1-re készült... mintha Radics Peti paródiáit hallgattam volna.
Persze semmi bajom vele, legyen, de nekem ez nagyon nem jön be.

HR24.hu

(#17) batman91


batman91
őstag

Nekem nem jön be, szinte sosem találják el a szinkronhangokat.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#18) Silenzio válasza sirdenis (#11) üzenetére


Silenzio
addikt

Van, hogy a film szinkronja jobb, mint az eredeti. Ritka, de van. Terminátor 2, Volt egyszer egy vadnyugat, Nem félünk a farkastól remek példák.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19) Aethel


Aethel
aktív tag

A munka becsülendő hogy hozzáálltatok, lesz ez jobb is még. Hajrá, én tuti végigviszem majd szinkronnal is! Köszönet!

(#20) Dilikutya válasza Silenzio (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ford Fairlane kalandjai. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) ted_tris válasza sirdenis (#11) üzenetére


ted_tris
tag

Nyugtas meg, hogy csak be vagy bombazva es nem alapbol vagy ekkora retardalt... :Y
Ha csak jatek hobbi szinkronokra gondoltal akkor storno.
Ezeket amugy nem tudom minek eroltetik.
Egyreszt regi stuff, masreszt nem tudjak jol megcsinalni.
Inkabb egy dishonored 2 es DotO felirat kene meg prey 2016 mert azokban rohadt sok es bonyesz szoveg van.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#22) wjbhbdux válasza sirdenis (#11) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A magyar nyelvű Windows és billentyűzet kiosztás bevezetése is hiba volt.

/s

(#23) Tidus válasza sirdenis (#11) üzenetére


Tidus
addikt

A magyar műsorokat pedig némán, feliratozva nem?

(#22) wjbhbdux: Minden nyelven van de a magyar az felesleges.
A titkárnők pedig befonnák a hajukat ha a főnökük szerződést v. mailt diktál nekik, magyarul.

Mi a gondotok az anya nyelvetekkel?

(#24) zseko válasza Tidus (#23) üzenetére


zseko
veterán

Ha nem tévedek, neki (wjbhbdux) semmi, csak ironizált.

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.