Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sianis


Sianis
addikt

El sem hiszem, hogy ezen az oldalon ilyen híreket is lehet olvasni. :K

Sianis

(#2) Vladi


Vladi
nagyúr

Hijjnye ez a cikk gyakorlatilag a Fedóráról szól. :DD

Némi fix azért elkel: az aspell támogatja a magyart. Van is szótár hozzá, csak nem rpm-ben. Külön kellett forgatni a 8-ason még.
Így viszont értem, hogy ez a metódus most miért nem működött.
Azt viszont nem, hogy miért nincs helyesírás ellenőrzésem a FF-ben és az evolutionban. :F
Kinyomozom. Gyorsvolt, fél siker. A FF-ban: jobb klikk a szón (szavon, szónon izé) nyelvek és a magyart bepipálni.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) Vladi válasza Vladi (#2) üzenetére


Vladi
nagyúr

Teljes siker. A enchant-aspell csomagot kell telepíteni. Akkor a forrásból felrakott magyar aspell modult is lehet használni az evolutionban. Részletek a blogomban. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

Ezt a cuccot lehet teelpíteni más disztrókba is?

(#5) doc


doc
nagyúr

gratula, szép munka!
mondjuk én még sosem használtam :B

(#6) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Lehet felmegyen egy Fedora hamarosan. Megtetszett a bevezető alapján:D A szótár meg csak hab a tortán;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7) joghurt


joghurt
addikt

:C

Az meg külön tetszik, hogy végre egy hely, ahol a hibajelzésekkel foglalkoznak, sőt, örülnek nekik. Helyesírás-ellenőrzésre csakis hunspell.

A tej élet, erő, egészség.

(#8) Vladi válasza #06658560 (#4) üzenetére


Vladi
nagyúr

Elméletileg bármelyikre. Elég gyakori.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.