Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mokó


Mokó
aktív tag

Egyetértek!Nekem a Valley naggyonnaggyon bejön,van hogy csak bóklászok benne..... :R :R :R

Skyrim-be kéne implementálni ezt a grafikát istenem de f*sza lenne !!

MOstani gépet hány pontot megy benne?Nálam ~1300pötty 1080p HIGH i3+6850

(#2) PC-rev-RM válasza Mokó (#1) üzenetére


PC-rev-RM
tag

Igen.

Pont a napokban agyaltam, hogy az első gépemen 2004-ben a 3dmark 2001 volt, milyen gyönyörű jelenetek, helyszínek voltak benne. A "Nature" című szakaszt még anyám is lélegzetvisszafojtva nézte, pedig őt a számítógépek nem, csak a háztartási gépek hozzák lázba. A 2003-asban a "Mother Nature" még azt is űberelte.
Azóta nem hogy olyan szép 3dmark nem született, de már kínos látni az OC-versenyekről készült videókon a hülyeségeiket. Catzilla, (meg alatta a shit-step) elmehet...
Komolyan nem értem, hogy miért nem akarják levenni az embert a lábáról a látvánnyal, mikor megtehetnék. Nincs téma? Annyi mindenből meríthetnének...
A Valley üdítő színfolt a bench-ek világában, de a Heaven is szép, annak a zenéje is fülbemászó.

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#3) M0ng00se válasza Mokó (#1) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Mostani gép nem olyan acélos, bár elfelejtettem módosítani a cuccaim közt :B
Q8200+9800GT
867 pontot csinált high-on 1366*768-ban.
Ugyanezen felbontáson de mediumon 1131 ami már szerintem nem rossz :)

PC-rev-RM
Igen a 2003-mas nature tesztet csak én is lestem :)
főleg amikor 25 fpst átlépte picivel a 6600GT :)

V6

(#4) Mokó válasza PC-rev-RM (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

+1 egyébként van valami Tropic Bench is,elég átfogó beállításokkal sm2.0-ás karin megy is x1650-en pórbáltam :) jól néz ki az is,és zene is van..

Ha megvan Unigine Tropic

Ez is igen hangulatos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.