Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) margithid


margithid
veterán

Jó lesz ez a lumia 920, persze az apple fanok meg fogják venni az új 5-öst, de akik racionálisan gondolkodnak és esetleg win8at fognak használni azok ezt fogják választani.
Jó kamera, NFC, vezetékmentes töltő, mind-mind iphoneban nincs.
Kiváncsi leszek az olcsóbb modelekre is jővő év elején.

(#2) Brutális eb


Brutális eb
addikt

680 millió ügyfél.....
Brutális...

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) stargazerhu válasza Brutális eb (#2) üzenetére


stargazerhu
aktív tag

Tényleg nem semmi....Az biztos, hogy nekem többé nem lesz Nokia telefonom, ahogy a garanciális ügyeket intézték anno az bicskanyitogató volt. Lehet gonosz vagyok, de remélem csődbe mennek...:)

(#4) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Feketében írtó jól néz ki... Várom már hogy élőben is kipróbálhassam

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5) Halmost válasza margithid (#1) üzenetére


Halmost
csendes tag

Elég komoly frusztráció kellhet ahhoz, hogy vedd a fáradtságot, hogy egy ártatlan Nokia hír alá habzó szájjal bekommentelj egy ilyen anti-iPhone szarságot. Az Apple fanatizmus is csak a hozzád hasonlók által nyer értelmet, máskülönben a jelenség létezéséről sem tudnánk.

(#6) margithid válasza Oppenheimer (#4) üzenetére


margithid
veterán

Lehet az apple fanok rámcáfolnak majd, de labdába se rúg iphone 5 ez mellett.

Halmost

A véleméynemet írtam le, különben meg a trollság az ilyen emberektől nyer értelemt mint Te.
Nem támadtam, Te támadsz, miről bezsélünk??

[ Szerkesztve ]

(#7) boeing válasza margithid (#6) üzenetére


boeing
senior tag

+1 Go nokia. :K

(#8) tailor válasza stargazerhu (#3) üzenetére


tailor
őstag

Mármint reméled, hogy csődbe megy a szerviz, ahol taplók voltak, ugye? Vagy hogy egy talicska sün lesz a paplanja alatt a szervizesnek? Általánosítás nem rulez. :(

margithid: Nam csak, hogy rád cáfolnak, hanem majd még jól el is küldenek... csak az a bibi, hogy nem lesz igazuk ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) NGA válasza stargazerhu (#3) üzenetére


NGA
addikt

Barátomnak a Lumia 710-e halt meg, 2 hét után kapott egy vadiujat a legfrissebb firm-el. Nem kell általánosítani.

(#10) agent_k válasza Halmost (#5) üzenetére


agent_k
őstag

Nem. Igaza van.

(#11) Vadmeggy válasza NGA (#9) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Barátnőmnek C3-01-e van. Az érintőképernyő már 3adjára romlik el fél év alatt, de a szervízben szó nélkül javították mindig.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#12) predator00


predator00
tag

Csak szerintem ugyanolyan ronda mint a többi nokia? :U

(#13) batai15 válasza NGA (#9) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is lumia710el dobta be magát nállam a nokia. Várós a 920.

(#14) hunter84


hunter84
aktív tag

Sajnos nálam mindkét WP8-as Nokia megbukott a mérettel és a tömeggel.

160 és 185 g? Cipelje az akinek 2 anyja van.

(#15) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

nekem meg van egy már majdnem 7 éves nokiám is amit rendszeresen használok, és amióta kihoztam az üzletből ez még se szervízt, se semmi mást nem látott. egyetlen gondom vele hogy az aksija már nem bírja 2 hétig mint korábban, hetente azért fel kell tenni töltőre :S

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16) MCGaiwer válasza predator00 (#12) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem, ugyan olyan mint a többi nokia, csak éppen nem ronda. izlésficammal nem sok mindent lehet kezdeni.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#17) HawerKing


HawerKing
őstag

basszatok meg ez rohadt jol nez ki :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#18) radírfej válasza Vadmeggy (#11) üzenetére


radírfej
senior tag

c5-02 a másodiknak használt telefonom, volt kijelzőprobléma, bevittem, kb fél óra alatt cserélték. azóta tökéletes.

ütősek az új Felső kategóriás nokiák, kicsit az árazáson kellene igazítani... úgy tűnik Kínában ez sikerül is.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#19) catroot válasza stargazerhu (#3) üzenetére


catroot
veterán

Egyszer találkoztam egy fogorvossal, aki rosszul tömte a fogamat. Remélem csődbe megy az egész EÜ. :U

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#20) walko válasza predator00 (#12) üzenetére


walko
tag

Igen.

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezzel most nagyot húzhat a Nokia, ha lesz elég vevő erre a telóra.

HawerKing
Fúj, inkább nem. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) Crucio válasza MCGaiwer (#16) üzenetére


Crucio
aktív tag

Ízlésficam az mi? Amikor valakinek nem tetszik az, ami a legtöbb embernek?

(#23) csoki46


csoki46
aktív tag

Ha jó áron adják én benevezek egyre!

(#24) virkir válasza hemaka (#21) üzenetére


virkir
veterán

Ott a mondatodban a nagy kérdőjel.
Ha emlékeim nem csalnak akkor mintha lett volna egy olyan statisztika, hogy az ázsiai piacokon még mindig a symbian a vezető okosplatform de legalábbis sokkal jobban áll mint globálisan.
Namost akik ott a szolgáltatásai miatt vették azok a büdös életben nem fognak WP-re váltani hiába a kamera a használhatatlan NFC meg a többi parasztvakítő ficsőr.

Találtam egy ilyen grafikont ami azért beszédes.
A Symbian és az S40 50% részesedéssel vezet. Hm...

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#25) kbencee válasza HawerKing (#17) üzenetére


kbencee
aktív tag

pont téged? :DDD

(#26) Black Dragon válasza margithid (#1) üzenetére


Black Dragon
addikt

Egyedül a jó kamera okfejtésedet nem értem, az NFC és a vezetékmentes töltőben egyetértek.:)

(#27) HawerKing válasza kbencee (#25) üzenetére


HawerKing
őstag

tegyel mar ra egy ekezetet :DDD a francba meg most figyelem igy tenyleg hulyen jon ki :D

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#28) keIdor válasza margithid (#1) üzenetére


keIdor
titán

Jó lesz ez az iPhone 5, persze a Nokia és Microsoft fanok meg fogják venni a Lumia 920-at, de akik racionálisan gondolkodnak és esetleg Mac-et fognak használni azok azt fogják választani.
Ugyanolyan jó kamera, tartalmas AppStore olcsóbb és jobb programokkal és kiváló fém házzal mind-mind a Lumiában nincs.

Így is lehetne nézni, de ez is ugyanakkora elvakult baromság valahol, amit te írtál... :W
WPtroll.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szépre sikerült ez is meg a 820 is. :K

(#30) Dr.Anonymus válasza margithid (#1) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem vagyok iphone fan, soha nem is volt szifonom, de nem értek egyet veled
idáig az iphone5el készített hivatalos fotók elég jól sikerültek
szerintem életben se fog gyengébben lőni mint a 920-as,
a vezetékmentes töltő egy plusz porfogó az asztalon, nehéz is utazásnál vinni
nfc-t nehéz ma még hol kihasználni
viszont mind ezekkel együtt a 920 vagy 185 gramm, míg az iphone fémmel, üveggel 112...

szubjektív, de szerintem 140 gramm fölött egy telefon már nagyon nehezen használható, pl nyáron rövid nadrágot húzza, vagy akár öltöny zsebet a munkahelyen...

számomra a 920 ezzel az egyszerűen megmagyarázhatatlan (sem az akku, sem az anyaghasználat nem indokolja) súllyal teljesen ki van lőve, csak úgye ezt sokan nem is nézik a paraméterek között első körben

(#31) Sztbeni válasza Brutális eb (#2) üzenetére


Sztbeni
őstag

Most még 680 millió. Még. Növekedni fog, mivel Kínában 70%-os csak a penetráció

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#32) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Andoid felhasználó vagyok, de nagyon ígéretes ez a W8-as telefon, és elképesztően jól néz ki.

(#33) feliks válasza Halmost (#5) üzenetére


feliks
senior tag

Ember, hol volt az első kommentben anti-iPhoneista megszólalás? Egyszerűen leírta a véleményét, és egyet is kell, hogy értsek bele, mindezt úgy, hogy 4S-em van..
-kamera ha tényleg olyan, mint a képeken (volt olyan verge-s kép is ami tényleg telefonnal készült) akkor az valszeg veri az i5öt (tudom, spekuláció, de jelenleg ez van) Vezetékmentes töltő megint jópofa lehet, nfc szintén (bár ezt a kettőt a bödös életben nem használnám, de mindenkinek más igényei vannak)
Összességében erről legealább elmondható, hogy akinek nem jön be az iphone, az választhat ilyet, és valszeg ebben sem fog csaldni (a droidot azért nem sorolom ide, mert az más világ a maga modderkedésével, stb.)

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#34) emvy válasza Dr.Anonymus (#30) üzenetére


emvy
nagyúr

A hivatalos fotok nem sokat jelentenek. A wireless tolto nem kotelezo, utazashoz vihetsz sima micro-USB-s toltot is.

while (!sleep) sheep++;

(#35) Misály válasza hunter84 (#14) üzenetére


Misály
addikt

Az acélszíjas karórám is 160 gramm, izmokat kellene növeszteni. Kivétel ha nő vagy, akkor érthető.

(#36) Dr.Anonymus válasza emvy (#34) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

egy fokkal többet mint a hamisítvány nokia fotók.. :P

(#37) Воланд válasza Dr.Anonymus (#36) üzenetére


Воланд
titán

jah, mert a nokia fotoirol kiderult, hogy hamisitvany, az apple fotoirol meg meg nem. varjuk meg a megjelenest, aztan majd kiderul, hogy mit tud a ket keszulek a fotozast illetoen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) batai15 válasza Misály (#35) üzenetére


batai15
félisten

engem nem zavar ha van súlya.. nem kilókról beszélünk.. legalább érzi az ember hogy van a kezébe valami és férfiasabb is...

(#39) emvy válasza Dr.Anonymus (#36) üzenetére


emvy
nagyúr

Az Apple fotoi is manipulaltak. De nem ez volt a lenyeg.

while (!sleep) sheep++;

(#40) Sztbeni válasza Misály (#35) üzenetére


Sztbeni
őstag

Én meg örülök, hogy nehéz. Szeretem a nehéz telefonokat. Az iPhone 5 meg túl könnyű lesz nekem. Bennem a könnyűség gyagyiságérzetet kelt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41) =Mentor= válasza keIdor (#28) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ugyanolyan jó kamera? Remélem ezt csak viccnek szántad, én láttam Iphone 5-el lőtt tájképeket, festmény hatásúak, nem túl élesek az erős zajszűrés miatt és még ennek ellenére is zajos a kép.

Egyedül az anyaghasználat az amiben jobb az Iphone, de a Lumia mellett szól még egy csomó valódi innováció, vezeték nélküli töltés, Nokia City Lens, képstabilizátor videózásnál... stb stb

:U

(#30) Dr.Anonymus: Megnézném én ki rak egy ekkora telefont a zsebébe, függetlenül a súlyától... Akkor már inkább egy övre csatolható tok.

[ Szerkesztve ]

(#42) Misály válasza batai15 (#38) üzenetére


Misály
addikt

Na akkor már kettő hím van.:P

Sztbeni: bocs 3.

Mentor mutasd már azokat a fotókat.

[ Szerkesztve ]

(#43) Dr.Anonymus válasza =Mentor= (#41) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

körbe nézek az irodában, egy övre csatolós tokot nem látok senkinél, ellenben mindenki zsebben hordja a telefonját, én is a oneS-emet, ...a 119grammjával, 7.9-es vastagságával lehet is..

(#44) catroot


catroot
veterán

Nem akarok belevau, de még meg nem jelent telefonok kamerájáról vitázni (gy.k.: melyik jobb fotózásban)

Nem sok értelme van.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#45) KoPy89


KoPy89
tag

Ugy tunik a jovobeli trendek kinaban fognak eldolni. Remelem a kinai piac jobban fejlodes kozpontu, mint az amerikai a **** licencek miatt.

(#47) Dr.Anonymus válasza Misály (#35) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a karomon én is elbírnám, de a vékony nyári anyagból készült szövet nadrágom zsebének magyarázd el hogy növesszen izmokat :P

(#49) Misály válasza Dr.Anonymus (#47) üzenetére


Misály
addikt

Elég tré nadrág lehet ha nem bírja el.:)

(#50) Rolly válasza virkir (#24) üzenetére


Rolly
veterán

te antiaktivista :) mindenhol megjelensz ahol Nokia hír van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.