Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oiblood


Oiblood
tag

Aha..

(#2) DarkByte válasza Oiblood (#1) üzenetére


DarkByte
addikt

Szia hozzászólás gyüjtő. Látom azért van variáció is az írkálásodban, mert a DVB-SH-nál még volt smiley is a végén. :Y

[ Szerkesztve ]

(#3) joey04 válasza Oiblood (#1) üzenetére


joey04
titán

jó hogy visszatértél és igényes és értelmes hozzászólásaidat leírod nekünk.(ezt a sok értékes gondolatot mind a 3 napos eltiltásod alatt szedted össze? ;])

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Oiblood válasza joey04 (#3) üzenetére


Oiblood
tag

Szia! Nem sikerült kitiltatni "lol"? :D
Látom te meg egy hozzászólást sem tudsz leírni 20 szerkesztés nélkül. Figyelj oda a nagybetűkre is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Oiblood válasza DarkByte (#2) üzenetére


Oiblood
tag

Ja. Ehhez most mit szóljak hozzá?

(#6) DarkByte válasza Oiblood (#5) üzenetére


DarkByte
addikt

Szerintem én ezek után meg sem szólalnék. Csodálkozom hogy nem járt még erre egy moderátor sem, ez a topic is egy rakás szeméttel indul. :(

Hogy írjak valami kapcsolódót is: eszméletlen tempóban megy a mobilinternet fejlesztése, ha a Super3G 2011 környékére ideér, már az is bőven jó hiszen a HSPA-val is tudtommal pár tíz megabit elérhető, átmenetileg elleszünk azzal is. :D Többet meg nem írok le mégegyszer, mert már korábban kitárgyaltuk.

(#7) Viktor0610 válasza Oiblood (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmit!!! Nem kell hozzászólnod, csak a lehetőség adott!

Azt hiszem, már írtam, h. egy korábbi dobásod volt az utolsó, de mivel nem vagyok ebben biztos (megkeresni meg lusta v.ok :D ), adok mégegy utolsó esélyt.

Amennyiben hsz.-gyűjtő, értelmetlen hozzászóláson kaplak, szó nélkül ban!!! :((

Ja, még valami: privátban írj, ha teszed!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.