Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lorenzen


lorenzen
aktív tag

Hulladékként mennyi pénzt fizetnek az ekkora súlyú alumínium halmazért?

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#2) .bableWes


.bableWes
őstag

34tonna ha jol számolom fáradtan :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#3) malwy


malwy
senior tag

Ideális példa a gyerekeknek szánt magyarázatra, mégpedig a vessző és a pont különbsége témakörben.

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

ennél durvább hibát is láttam már... tizedesvessző helyett pont... van ez így... az ilyenek engem hidegen hagynak... az idegesít inkább, ha komolyabbnak tartott oldalon nyüzsögnek a különböző durva helyesírási hibák...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Fecogame


Fecogame
veterán

Kicsi, ALU és mégis 3,4KG? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) localhost


localhost
Közösségépítő

"Mi a furcsa ezen a képen?" Hogy a bevásárlókosár szimbólum-matricának silány ragasztószer miatt levált a pereme?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7) JuliusCaesar válasza malwy (#3) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Az angloknál a vessző a pont. Míg nálunk a pí így néz ki:
3,14
Az angolszászoknál:
3.14
És pointot is mondanak, nem commat.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#8) localhost válasza JuliusCaesar (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, de vagy a súlynál vagy az árnál akkor vesszőnek kell lennie:)
Mert így ha 3 pont négytized kiló akkor tíz pont négytized forint

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) mephi666 válasza localhost (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

meg mellékesen az angoloknál nem is kg-ban mérnek, hanem fontban ;)

"- Na és tudod hogy hívják a Sajtos negyedfontost Párizsban? - Nem Sajtos negyedfontosnak hívják? - Nem, mert ott nem fontban mérnek. Fingjuk sincs arról, hogy mi az a negyedfont. - Na és hogy hívják? - Úgy hívják: Royal sajttal!"

basszus, megint meg kell néznem a ponyvaregényt :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) malwy válasza JuliusCaesar (#7) üzenetére


malwy
senior tag

Magyar hirdetés, és akkor döntsék már el, hogy melyiket használják egy hirdetésen belül:P

(#11) DEJVID válasza mephi666 (#9) üzenetére


DEJVID
őstag

Kösz, most nekem is... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.