Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Puma K


Puma K
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Japán Omron kapcsolókat bele, a seggére meg jóféle teflon talpakat, és megint el fog menni 15 évig gond nélkül :P

(#3) csasaKKP válasza kemotox (#2) üzenetére


csasaKKP
senior tag

A képből kivéve, jeleleg is Omron mikrokapcsolók vannak benne. Vagy az nem jó (nem Japán?)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#4) kemotox válasza csasaKKP (#3) üzenetére


kemotox
addikt

Sajna gyárilag csínait rak bele minden gyártó :( A japcsinak sötétszürke a gombja.
A kínaiak valami 20 millió kattintást szoktak behazudni, mint élettartam, a japó meg "csak" néhány millióra van hitelesítve, de ezerszer tovább bírják, mint a kínai kistesók.

(#5) csasaKKP válasza kemotox (#4) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Á, értem! :R Érdekes, ugyan az a cég, mégis kamuznak?

Egyébként hosszú életet még a kir.. Izé, az egérnek.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6) kemotox válasza csasaKKP (#5) üzenetére


kemotox
addikt

Az ilyen 20 millió kattintás meg hasonlókat az egérgyárosok szokták írogatni, most viszont kíváncsivá tettél, megnézem, hogy az Omron mit vállal pontosan a kapcsolóira.

(#7) csasaKKP válasza kemotox (#6) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Elég komoly cég ez az Omron, én eddig csak a vérnyomásmérőiről ismertem, bár reléken is láttam már a márkát. De úgy tűnik rendesen ott van az elektronikában és az iparban.

Kíváncsiságból szétkaptam a HP egerem, és meglepődve látom, hogy nem is téglalap alapú microswitch van benne, hanem kocka alapú. Feliratot az oldalain nem látok.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#8) kemotox válasza csasaKKP (#7) üzenetére


kemotox
addikt

Jaj azok a kis kockakapcsolók utálatos népségek, de előfordul, hogy be lehet rakni a helyére hagyományos egérben található mikrokapcsolókat is, így japcsi Omront is.

Nekünk is van Omron vérnyomásmérőnk, szerintem mindenféle szenzorokat, kapcsolókat gyártanak.

(#9) Puma K válasza kemotox (#2) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor lehet majd pár év múlva kereslek, hogy csináld meg nekem jó pénzért!!4!!44 :P :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#10) kemotox válasza Puma K (#9) üzenetére


kemotox
addikt

Nyehe:P Drága leszek:P
Én most egy pár egérben cserélgettem kapcsolót, nem mindegyiknél vártam meg, hogy totál rossz legyenek (duplaklikk, stb), volt amelyik csak simán nagyon szét volt kopva és nem kattintott vagy nagyon le kellet nyomni. Ami épp a tenyerem alatt van egér abban az összes gomb (kemény három darab :D ) cserélve lett.

(#11) KcTotya


KcTotya
csendes tag

Jó kis HL2 Deathmatch :)
Én is azt nyomtam 2006-tól kb egy évvel ezelőttig, az itteni nevemben lévő Kc tag is a deathmatches klánomra utal. Kár, hogy elrontották az orange boxos engine updattel.

Én egy mx518-ast használtam, amit szintén az alien computernél szereztem be annó. Aztán lett belőle g400, most g400/mx510 hibrid, az utóbbiból az alja, kábele és a tetején a fényes műanyag rész lett átrakva, plusz hyperglide természetesen :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.