Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) localhost


localhost
Közösségépítő

localhost olyan vacakul nézel ki mostanában....

Mondd csak, ISZOL TE RENDESEN ?!?! :DD

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2) kicsitomi88 válasza localhost (#1) üzenetére


kicsitomi88
őstag

epstein barr

90 87.5 87.8 87.5

(#3) localhost válasza kicsitomi88 (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jesszus! Ne rémisztgess!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) kicsitomi88 válasza localhost (#3) üzenetére


kicsitomi88
őstag

:D

90 87.5 87.8 87.5

(#5) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Krónikus fáradtság szindróma
Ezeket a tüneteket nagy valószínűséggel az Epstein Barr (EBV) vírus általi infekció okozza. Ez a vírus, amelyet klinikailag még nem definiálták teljes egészében, a fertőzött egyénben folyamatos és állandó fáradtságérzetet vált ki. Ennek a csodálatos növénynek a számos hatóanyaga segíthet a betegséget megelőző energiaállapot visszaállításában. A magnézium az E vitaminnal belép a sejtek "elektromos központjá"-ba és segíti az ott zajló biokémiai folyamatokat. Az emésztőenzimek és az acemannan segítik a táplálék lebontását és felszívódását, anélkül, hogy megterhelnék a már egyébként is legyengült szerveket. Ebben az esetben hasznos lehet napi négy kanál (50 ml) tiszta 100%-os aloé juice fogyasztása vitalitásunk visszanyeréséig.

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#6) Crystalheart válasza kicsitomi88 (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

bloáá :DDD

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Probalj meg kicsit sportolni naponta az is feldobja az embert valamelyest.

(#8) localhost válasza twollah (#7) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mikor barátom? Este 8 után lenne csak időm rá vagy reggel 5 előtt.
De én mindkét időpontban HULLAFÁRADT vagyok!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) twollah válasza localhost (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

Van egy mondas, allitolag Buddhista: "Csak arra nincs idod, amire nem szakitasz.".

Pici kocogas este vacsora elott, nem sok, de legalabb mozogtal.

(#10) God Vazzeg válasza localhost (#8) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fákin dupla :B

[ Szerkesztve ]

(#11) God Vazzeg válasza localhost (#8) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyetértek a #9-es hsz-al, sportolj valamit, elég az is ha kocogsz kicsit :K Ja és ha reggel 5-től este 8-ig melózol ne is csodálkozz rajta ha fáradt vagy :U

(#12) localhost válasza God Vazzeg (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem barátom, nem azért vagyok fáradt, mert annyit dolgoznék.

Egyszerűen 47 éves vagyok és érzem, hogy most kezdek megroskadni.
Éldegélek szépen kettesben a mamával, (* beteg, nagyon is értsd ezalatt: NAGYON beteg!) - gyerekeim már kirepültek főiskolások és egyetemisták távoli városokban kolisok és albérletesek.
Énnekem pont az a bajom, hogy már hatkor itthon vagyok délután, hazafelé bevásárlás, aztán vacsi és híradó, de ekkor már felállni sem tudok a fotelból.Reggel 5:50-kor szoktam kelni, kávét főzök, reggeli, fürdés, készülődés 8:00 körül indulok itthonról.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) localhost válasza localhost (#12) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most is 20:50 én már alig bírom nyitvatartani a szememet.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) twollah válasza localhost (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

47 az szep szam.
En 32 de a hajnali 4 oras keles minden hetkoznap engem is kelloen kifacsar.

(#15) God Vazzeg válasza localhost (#12) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem tudtam a korod :R A kocogást még mindig ajánlom, vagy szobakerékpár, ellipszistréner beszerzése, ha nem akarsz menni. Hosszabb távon megéri hidd el. Táplálékkiegészítőnek L-karnitint ajánlanám, védi a szívet, és segíti a zsírbontást, koleszterin szintet is rendben tartja ;) Illetve egy jobb multivitamin is kellene ha még nem szedsz :R

(#16) localhost válasza God Vazzeg (#15) üzenetére


localhost
Közösségépítő

God Vazzeg az eredeti hozzászólásban szó van arról, hogy már mindenféle multivitamin-csodákat végigpróbáltam.
A koleszterinszintemmel sincs baj, rendszeres orvosi kontroll alatt állok korábbi cardiológiai problémáim miatt.
Szobabicikli van, (friss, ergonométeres - karácsonyra kaptam) de NINCS energiám ráülni ..
Az egész azzal kezdődött, hogy ELFOGYOTT a lendületem.... belassultam.
(lusta lettem, na!)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#17) God Vazzeg válasza localhost (#16) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"God Vazzeg az eredeti hozzászólásban szó van arról, hogy már mindenféle multivitamin-csodákat végigpróbáltam."

Figyelmetlen voltam, elnézést :B

"Szobabicikli van, (friss, ergonométeres - karácsonyra kaptam) de NINCS energiám ráülni .."
De legyen. Tekerj vele 5 percet, szigorúan betartva minden nap. Aztán jövő héten már 8-at minden nap.. Minden út az 1. lépéssel kezdődik :K

(#18) twollah válasza localhost (#16) üzenetére


twollah
nagyúr

Hirado nezes kozben is lehet tekerni.
Vagy akarmi mas kozben.
Tudod kellemes a hasznossal.

(#19) localhost válasza twollah (#18) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De nem azt mondjátok ugye, hogy annak aki arra panaszkodik, hogy fáradékony és megmozdulni sincs ereje, azt javasoljátok, hogy fusson vagy biciklizzen? Majd akkor nem lesz fáradt ?
:(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#20) God Vazzeg válasza localhost (#19) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De, pontosan ezt mondjuk. Vagy menj el orvoshoz vele, és kapsz rá gyógyszert :U Érdekes lehet neked még a ginseng, tápkieg bolt, biobolt árulja :R

(#21) NoLF


NoLF
addikt

esetleg egykét vákuumfóliázott malájkurva beszerzése, szigorúan vállfára akasztható kivitelben.

ha ráérsz, előveszel egyet, felfrissít hidd el. :D

ui: bocs ha tré poén...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#22) localhost válasza NoLF (#21) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#23) ABE


ABE
őstag

A mozgás nagyon sokat segít. Mondom ezt úgy, hogy nem sportolok (nem is tehetem, mert a bal térdem rossz). Én csak 24 éves vagyok, mégis gyakran előjött rajtam ez a fáradtság. Aztán elkezdtem gyalog menni mindenfelé, BKV helyett sétáltam inkább, és 1-2 hét alatt annyira megszerettem, hogy sokszor csak úgy elmentem gyalogolni. Jót tett a kondíciómnak, eltűnt az állandó letörtség. Aztán télen szép lassan leszoktam róla, megint visszajött a dolog. Most megint elkezdtem egyre többet sétálni, és jót tesz. Nem nehéz megoldani, ha tömegközlekedéssel jársz, hát sétálsz pár megállót. Ha autóval mész dolgozni, kicsit távolabb rakod le a kocsit. Napi 30-40 perc kellemes plusz séta már sokat jelent. Ja, még valami: számomra az is jót tett, hogy a kávét már nem rutinból iszom. Ha megkívánom, lefőzök egyet, de csak akkor. Minél többet, minél gyakrabban ittam, annál inkább a visszájára fodult a hatása (álmos lettem tőle). :D

(#24) Cathfaern válasza localhost (#19) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha kicsit belegondolsz: tényleg nem. Egy eddzetlen testnek az alapvető dolgok, mint sétálás, pár kg megemelése, stb is relatív nagy energiát igényelnek. Viszont ha jóval nagyobb terheléshez van szokva a tested, akkor a hétköznapi tevékenységeket meg se érzed, olyan mint a levegővétel. Ismerős az az érzés, hogy már az is fárasztó, ha fel kell állni a székből, ugye? :) Az épp emiatt van, s ha bicikliznél vagy futnál, akkor bizony nem lenne. Csak eleinte kell kibírni, mert (hogy közhelyes legyek), mint minden kezdet, ez is nehéz.

(#25) localhost


localhost
Közösségépítő

Vagy a front!
Ma megint lemerültem. Nem álmos és nem fáradt vagyok, egyszerűen "belassultam"....

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26) Crystalheart válasza Cathfaern (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Javít a helyzeten, az biztos, de én attól még ugyanolyan fáradékony vagyok pl. Napi pár óra alvással másként nem megy :)

(#27) Crystalheart válasza localhost (#25) üzenetére


Crystalheart
senior tag

1 mp-es reakcióidő állítólag még belefér, édesanyám viszont már szid össze-vissza, meg lebunkóz... :D

(#28) localhost válasza Crystalheart (#27) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Milyen egy másodperc !?!?
Lassan egy percnél tar.. to .....k

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29) Crystalheart válasza localhost (#28) üzenetére


Crystalheart
senior tag

? :DDD

Velem olyan fordul elő - amiért totál bunkónak neveznek -, hogy ha pl olvasok vagy TV-t nézek, vagy csak gondolkodom, akkor nem hallom meg, ha valaki mond nekem valamit. Akkor sem, ha már szinte kiabálja a nevemet, föl sem fogom, hogy mit mond. Hehe, nem tudom, ismerős-e ez valakinek, de én ezt eddig betudtam annak, hogy férfi vagyok. Vagy mégsem ez a gond? :P

(#30) szuper-t válasza localhost (#28) üzenetére


szuper-t
senior tag

Ne tom hogy vagy vele de én is lassulok:)
a géped mellett alszol :F :F
átköltöztem 1 hétre tesóm szobájába ahol az 1 etlen 1 elektronikus külyü a villany és 1 óra :Y :Y

q...jl ébredtem :D sztem az alvásoddal van gond :F

(#31) localhost válasza szuper-t (#30) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem, nem a gépem mellett alszom.
Azt inkább a munkahelyemen és fordított szórendben: alszom a gépem mellett.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#32) szuper-t válasza localhost (#31) üzenetére


szuper-t
senior tag

:D:D

ha megvan a megoldás szólj:)

[ Szerkesztve ]

(#33) localhost válasza szuper-t (#32) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Áhhhh az idő megoldja...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.