Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Moby válasza .LnB (#21) üzenetére


Moby
addikt

Az megvolt nekem is, és bár volt hibái, amiket említettem, mint videójáték, egyértelműen jó. Ez vitathatatlan. Az üzenet nekem túl pátoszos ami (és ez jellemzően így is szokott lenni) rettentetesen túl van magyarázva képekkel, és túl van tolva. Egyrészt sokkal kevesebből is értettem(volna). Másrészt ilyen üzeneteket, ilyen nyelven nem szeretnék kapni a videójátékoktól. Nekem ez nem erről szól. Nem is nagyon szeretném, hogy erről szóljon, és kicsit foglalkoztat is a kérdés, hogy ezt hogyan tudnám én, mint fogyasztó kifejezni. E percben nem vagyok biztos benne, hogy ha az ND valami egész mást csinálna a jövőben, nem futna-e ki valami hasonló kampányban. Nem szeretném. Oké, értem, vettem, elfogadom, hogy a videójáték egy önkifejezési eszköz, amibe bele kell, hogy férjen ez is. Ez stimt. Viszont kell, hogy legyen valami kapaszkodó, ami alapján választhatok, hogy ezt akarom-e. Erre jelenleg nem látok megoldást. Nem tudom meg ezt egy játékról, csak ha megtudom miről szól, amit nem akarok tudni. Mert ha olyan, ami nekem oké, akkor gyakorlatilag nem lesz értelme játszani vele ezután. Nincs rá jó megoldás. Most az lett a megoldásom, hogy bármennyire nehéz elfogadnom, az ND játékait a jövőben abba a kategóriába kell sorolnom, amitől lehet, hogy óvnom kell magam. De ez lehet egy álatlános irány az jövőbeni játékoknál, és akkor nagyon de nagyon nehéz helyzetben leszek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.