Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

a szerencse az, h egyelőre még meg lehet ezt tenni, de a Sony is be akarja vezetni a régiókódot (valszeg FW update lesz), úgyhogy számomra kérdőjeles, h a US változat EU gépeken fog-e utána futni

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Sicilian


Sicilian
addikt

Európai verzió 1 rakás kaki lesz, utálom az ilyen extrákat, semmitmondóak !! :((

nothing is true everything is permitted..

(#3) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

De kár. :O Lehet, hogy a plüss maci miatt megvettem volna. :))

Elég sok macim van otthon. :DDD

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#4) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Danboo a legjobb :)

(#5) Bibby


Bibby
addikt

Jó, és mi az oka? :U

Ελευθερια η θανατος

(#6) moltam88


moltam88
tag

Hát mint ne mondjak, emiatt most nagyon mérges vagyok a Sony-ra. Az első Collectors editionom lett volna, amit megvettem volna.

Fel nem bírom fogni, hogy mi célja volt ezzel annak a nagyokosnak, aki ezt kitalálta... :W De ha ők így állnak hozzá, hát akkor én is, ezt az európai kiadást tuti nem fogom megvenni, marad a sima verzió....

[ Szerkesztve ]

(#7) ommagreg válasza anulu (#1) üzenetére


ommagreg
csendes tag

Igen, megteheted, de sajnos a letölthető tartalmak mér most is régióföggőek...
Az LBP pedig sokat épít azokra. Mondjuk ha US store-n vagy regisztrálva, akkor nem gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.