Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) netpeti98


netpeti98
addikt

Kár, hogy a Blizzard nem nagyon akarja támogatni a Linux-ot, leginkább a Starcraft 2 hiányozna Linux-ról.
De annyira nem akarja támogatni, hogy volt olyan Diablo 3 játékos akit azért bannoltak, mert Wine alól játszott. :(

Üdv netpeti98

(#52) vinibali válasza sh4d0w (#15) üzenetére


vinibali
őstag

én nem mesélés alapán írok. nagyon sokat szívtam prop driverrel.

- splash screennél ki és bekapcsolás esetén nincsnek memóriahibához hasonló csíkozások. 13.6 betánál eltűnt
- teljesen véletlenszerű compiz/unity nem indulás
- Pirk által említett, nem teljes méretű képernyő(bár ezt win alatt is sokszor tapasztaltam), 13.6 betánál eltűnt
- chrome tök véletlenszerűen "ad-nemad" feliratot a taboknak.
nem tudom az nV driverei milyenek, de nekem frissen winről áttérve ezek nagyon problémás dolgok voltak.
meg 13.8 betánál kivették végre a tesztverziós vízjelet.
szóval van még mit javítani rajtuk, remélhetőleg a PS4 (AMD APU+FreeBSD) miatt, némi optimalizálás lecsurog a desktop driverek közé is :)
ÉS amit nagyon hiányolok a prop driverből, az a win alatt CCC-s videójavító algoritmusok. hát az nagyon hiányzik :)

szerk.: crossover-t tényleg ajánlatos megpróbálni, ha nem indul valami wine-on és nincs türelmed. viszont egyiket sem célszerű terminálból törölni, mert viszi magával a MESA(3D) csomagokat is :DDD

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#54) sh4d0w válasza kispx (#48) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én. LowGrav CTF-et.

https://www.coreinfinity.tech

(#55) MASSlag


MASSlag
tag

Elég jól halad a linuxos játék, érdemes visszanézni mondjuk két évvel ez előttre.
A wine D3D implementációja katasztrófa volt, egy egyszerűbb játék, vagy program beüzemelése órákig tartó debugolást, patchelést fordítást igényelt, tetemes grafikai hibákkal, mára elég jól megoldható sok játék gyakorlatilag next-next-finish telepítése.
Érdemes ránézni a playonlinux-ra LINK
Ez még hozzátartozna a cikkhez. Nagyon nagy adatbázisa van, sokszor pár hetes címekkel, sok segítő funkcióval, és teljesen ingyenes. A telepített szoftverek jók menedzselhetőek rajta keresztül.

A linuxos Steamnek nagyon örülök, talán billenthet valamit a mérlegen.
A linux egy jó ideje egy ördögi körben kering. Kicsi a felhasználói bázisa mert sok népszerű szoftver nem érhető el rá, a népszerű szoftverek egyre bonyolultabbá váltak, hogy versenyben maradjanak, mivel bonyolultak, a portolás költséges, mivel a felhasználói bázis kicsi ezért nem éri meg a portolás többletköltsége, nincs szoftver ezért az emberek nem fogják használni, és így tovább...
Ennek az áttörésére vagy nagyon, nagyon sok pénzt pénzt kell pumpálni a fejlesztőkbe (ahogyan annó a MS tette), meggyőzni a kormányokat hogy használják, oktassák az adott oprendszert (szintén MS, mivel a linux ingyenes valamit adni kellett, hogy ne azt használják...), vagy más módon bázist növelni.

A Steam jó irány lehet. A játékosokat nem szabad azért hibáztatni, mert szeretnének spórolni 30< ezer forintot, amiből esetleg jóval erősebb videókártyát vehessenek. Sokaknak fáj ezt kimondani, mivel az MS valóban ad értéket az operációs rendszerében (bár ez nem feltétlenül arányos az árral), ezek nagy része valakinek szükségtelen, vagy éppen luxus.
Nagyon sokan lemondanának egy kis kényelemről, szolgáltatásokról, hiszen sok felhasználló addig a pár mp-ig látja a desktopot amíg rá nem tud kattintani a szoftver ikonjára, vagy átváltani egy másikra. 1-2 plusz kattintás sokaknak megér ennyi pénzt, főleg a mai időkben. (a warez nem jó, de valmit jelez is)

Ilyen felállás mellett, a legkevésbé sem elítélendő ha egy informatikai oldal, publikál egy objektív (talán egy kicsit szubjektív) hangvételű cikket. Mivel a linux mögött 0 értékű marketing erőforráss van, igen valószínűtlen, hogy bárki fizetne egy ilyen cikkért. Ellenkező irányban már jóval valószínűbb, bár egyáltalán nem bizonyított, ezért nem is illik ezzel vádaskodni.
A tapasztalatok (pozitívak is) megosztása, nem elítélendő, sőt inkább bátorítandó, hiszen így épül a közösség. Jó látni, ha egy közösség tagjai jó szándékkal segítenek egymásnak, a számukra legmegfelelőbb szoftverek kiválasztásában.

Összehasonlítások mindig vannak, és ahogyan a hardverek esetén, elfogadottak.
Ha nem szólnának ezekről az alternatívákról, a szűklátókörűséget még-inkább az objektivitás hiányát, neagyisten részlehajlást jelentene.
A linux hiányosságai köztudottak, és a legtöbb cikkben ténylegesen megemlítik őket.
A szoftverek hiánya mellet a stabilitás, egységesség a fő gond még, habár ez nem meglepő a jelen körülmények között (új generációs felületek Gnome Shell, Unity, X.org-ról Wayland-re, Mir-re áttérés, temérdek új szolgáltatás), de már stabilizálódik.

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#56) leslieke válasza netpeti98 (#51) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

D1-2 hibátlanul futott online is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#57) spirit007 válasza grozam (#1) üzenetére


spirit007
senior tag

Bezony. Nálunk pl. 4 gépből már csak egy Win-es PC van. (az is csak a játékok miatt)

(#58) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A személyeskedést és a cikk témájához nem kapcsolódó hozzászólásokat töröltem. Maradjunk a témánál!

(#59) rt06 válasza leslieke (#56) üzenetére


rt06
veterán

amennyire tudom, az ujabb jatekaik (wow, sc2, dio3) is hibatlanul futnak, a gond a warden (anticheat cucc, ami kb rootkit-kent fut a hatterben), ami eszleli ugyan, hogy linux alatt fut, de vagy hibasan (bar elviekben mukodnie kellene), vagy a blizzard nem dijazza a dolgot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#60) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

"de nem egyeztethetők össze ezek a fizetős termékek a Linux szellemiségével."
Miért ne lenne? nem kötelező mindent GPL alatt kiadni.
Morálisan érdekes, hogy egy igyenes librarykat használó programot pénzért árulnak, de mindenki azért kér pénzt, amit akar... Max. nem veszik meg.

Mutogatni való hater díszpinty

(#61) hallador válasza hcl (#60) üzenetére


hallador
addikt

Igen annak tudatában, hogy a Legtöbb kereskedelmi Linux-ra is pénzes az update. Aztán a GPL -es szofvterekért is lehet pénzt kérni, csak a forráskódját ki kell adni.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#62) spirit007 válasza hcl (#60) üzenetére


spirit007
senior tag

Így van. Most is vannak fizetős cuccok (játékok) elég benézni az Ubuntu szoftverközponba.

(#63) rt06 válasza hcl (#60) üzenetére


rt06
veterán

imho nem a fizetos resszel van a gond, hanem a zartsaggal, az az ami kevesbe fer ossze a linux es a floss vilagaval (Csak a cikkbol ez nagyon nem jon at)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#64) ev3nS74R


ev3nS74R
csendes tag

Mondjuk ha néhány MMO-t (Wow,Neverwinter) lehetne linuxon játszani vagy esetleg Stratégiákat, annak örülnék mert szivesen váltanék Linuxra.
A Steam megjelenése linux környezeten szerintem elég jó lépés volt.

Quake Champions | ITSEC | Dublin

(#65) hcl válasza hallador (#61) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem erre gondoltam, hanem hogy akkor mi van, ha te írsz egy zárt forrású progit, ami használ egy rakás nyílt cuccot - ahhoz nem kell forrást adni, sőt, nem is tilos, hogy pénzt kérjen érte, ezért írtam, hogy max. morális gond lehet ezzel, mármint az adott cégnél.
A Linux szellemiségével valóban ellenkezik valamennyire, de ennyi erővel a winnyózéval meg az ingyenes progik ellenkeznek.

Mutogatni való hater díszpinty

(#66) hallador válasza hcl (#65) üzenetére


hallador
addikt

Így értem pontosan. Igazad van,

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#68) Sanya


Sanya
nagyúr

nekem arról írhatna valaki egy nagyobb szösszenetet, ha van egy letöltött és windows alá felinstallált játékon (pl world of tanks)
akkor wine alatt hogyan konfigurálom be és indítom el újratelepítés nélkül?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#69) hcl válasza Sanya (#68) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hűha... Én asszem fel tudtam tenni wine alá, de az egérkezelés en bloc nem működött...
Viszont ez 1 éve volt, azóta szerintem megoldott.
Újratelepítés nélkül nem hiszem, hogy menne (de láttunk már ilyet, szóval nem lepődök meg, ha működni fog...)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#70) Gave válasza Sanya (#68) üzenetére


Gave
addikt

Nem próbáltam még személy szerint, de wine configban van egy meghajtó csatolás tab és egy alkalmazás csatolás tab is. Mind a kettő elég egyértelmű, menj kattints és válaszd ki a könyvtárat stílusban.

Alkalmazás csatolásnál érdemes a támogatott windows-t kiválasztani "auto" helyett. Aztán meglehet, hgoy fel kell külön/újra telepíteni.

(#71) ViZion


ViZion
félisten

Urban Terror (4.1-et ajánlom, a 4.2 szebb, de sz@rabb játékélményben), Sauerbraten is kimaradt:a két legjobb FPS játék... :)
Aki szereti a hentelést, az ugorjon fel, rengeteg a magyar játékos.
Másik, az a Morrowind nyílt motorra ültetve, várom - bár az eredetivel is hónapokat játszottam, szal félek belekezdeni ekkora projectbe :)

Sajna a win még az igazi játékplattform, remélem később ez javulni fog, sajna az ilyen wine-os meg mindenféle kényszermegoldások a legtöbb játéknál (amikkel játszom) túl sok kompromisszummal járt volna, szal. játékra maradt a Windows.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#72) julius666 válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


julius666
addikt

Ezt érdekes lenne lemérni majd a 3.11-es kernel alatt a nyílt grafikus meghajtókkal is. :K

(#73) joysefke válasza CPT.Pirk (#35) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Mintha a vezető Linuxerek hozzáállásával nem lenne probléma :U

Stallman:

Az eredeti célkitűzés ugyanis, hogy a nyílt forráskódú megoldásokkal a rendszer elhozza a szabadságot a felhasználóknak, ezzel szemben a fizetős, csak bináris (lefordított és nem szerkeszthető) formában szolgáltatott játékszoftverek nem ezt teszik.

Szvsz a tag beleszerelmesedett egy ötletbe (nyilt forráskód) sikerre vitte, de már képtelen belátni szerelme tárgyának határait és felfogni, hogy bizonyos helyzetekben inkább árt mint használ eröltetni a nyilt forráskódot.

Szvsz a Linuxnak jót tenne, ha az ilyen Stallmanféléket parkolópályára raknák, free vagy nem free a minőségi szoftverek lendítik előre a plattform szekerét

J.

(#74) hcl válasza joysefke (#73) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Stallman szeret balhézni, és végletekig csűrni-csavarni dolgokat. Linuxos berkeken belül is sokaknak böki a szemét.

Amúgy Linux!=szabad szoftver, csak egy közülük. Sokféle licencce lehet szoftvert kiadni, szabadot is, nem szabadot is.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#75) leviske válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


leviske
veterán

Ha a max fps fényében nézed az átlagokat, akkor nem rosszabb, sőt, van ahol kiegyensúlyozottabb.

MÁS: Örülök, hogy az 0 a.d. bekerült, mert még alpha, vagy pre-alpha korában sokat szórakoztam vele és nagyon tetszett. Tényleg kiemelkedik az átlagból.

(#76) CPT.Pirk válasza julius666 (#72) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tervezem lemérni, meg van egy ati - intel dupla vga-s Thinkapdem, ha megjön a 3.11, akkor tervezem megcsinálni az átkapcsolható grafikát is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#77) joysefke válasza hcl (#74) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Amúgy Linux!=szabad szoftver, csak egy közülük. Sokféle licencce lehet szoftvert kiadni, szabadot is, nem szabadot is.

Tisztában vagyok vele, de ha a Windowsos összehasonlítás merül fel, akkor az a csoda, ha nem mossák össze a Linuxot a szabad szoftverrel mintsem, hogy különbségeket tegyenek.

A fene nagy forráskód-szabadság meg a PC-s játékost fogja legutoljára érdekelni. Legyen játék és késsz.
Inkább játszom egy Starcrafttal Windowson-n mint egy freecraftal Linuxon és leszarom a fene nagy szabadságot. Stallman igazán lekophatna erről a témáról is (hasonlóan az Nvidia driverekről).

Másrészt pedig, ha valaki ténylegesen hajlandó kiadni 5-11E forintot PC-s játék darabjára, ott bele fog férni az a tizenpárezer forint többletköltség a Win 7 HP OEM Licenszre, hogy aztán olyan platformja legyen ami elfuttat mindent ami megjelent PC-re és ne azzal az 5%-al kelljen bohóckodnia amit megjelentettek Linuxra.
A többi csak műbalhé...

J

(#78) julius666 válasza joysefke (#73) üzenetére


julius666
addikt

Stallman álláspontja != teljes linuxos közösség álláspontja. De nagyon nem, az igazi szabadszoftver evangélisták abszolút eltörpülő (habár annál hangosabb) kisebbségben vannak, csak a média a bohócokat szereti rivaldafényben fürdetni, mert arra jön a klikkszám, illetve a flame. Konkrétan Linus is mindig amikor szóba kerül Stallman papa neve rögtön leszögezi, hogy egyáltalán nem ért egyet a marhaságaival, még ha tiszteli is a munkát amit letett az asztalra.

A "parkolópálya" az nálad mit jelent? A szólásszabadság világában tudtommal mindenki akkora és annyi baromságot szajkózik amekkorát és amennyit csak akar, gyakran olvas az ember égbekiáltó agyatlanságokat ezen a fórumon is, mégsem köti hozzá az ide járó többi fórumozóhoz, hiába járunk egy helyre.

[ Szerkesztve ]

(#79) joysefke válasza julius666 (#78) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A "parkolópálya" az nálad mit jelent? A szólásszabadság világában tudtommal mindenki akkora és annyi baromságot szajkózik amekkorát és amennyit csak akar, gyakran olvas az ember égbekiáltó agyatlanságokat ezen a fórumon is, mégsem köti hozzá az ide járó többi fórumozóhoz, hiába járunk egy helyre.

Ja tudom, oda is akartam írni a hsz-emhez, hogy mivel nem egy cégről és nem alkalmazottról beszélünk, ezért nyilván nem lehet úgy parkolópályára állítani mint egy Windows fejlsztőt/evangelistát.
De lusta voltam :)

J.

[ Szerkesztve ]

(#80) hcl válasza joysefke (#77) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"A fene nagy forráskód-szabadság meg a PC-s játékost fogja legutoljára érdekelni."
Eddig sem érdekelte, lewarezolja, és csók. (Nem csak itthon.)

"Inkább játszom egy Starcrafttal Windowson-n mint egy freecraftal Linuxon és leszarom a fene nagy szabadságot."
Miért is? Tegyük fel ugyanolyan jó mind akét játék, akkor a logón kívül mi a különbség? :D
És ha játszhatsz Starcrafttal Linuxon, az miért baj? :D

"ha valaki ténylegesen hajlandó kiadni 5-11E forintot PC-s játék darabjára, ott bele fog férni az a tizenpárezer forint többletköltség a Win 7 HP OEM Licenszre,"
Nem olyan biztos az, főleg kis hazánkban nem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#81) spammer válasza joysefke (#73) üzenetére


spammer
veterán

"Szvsz a tag beleszerelmesedett egy ötletbe (nyilt forráskód) sikerre vitte, de már képtelen belátni szerelme tárgyának határait és felfogni, hogy bizonyos helyzetekben inkább árt mint használ eröltetni a nyilt forráskódot."

Nem egészen [link] (19:40-től, de érdemes végignézni az egészet, nem mond hülyeségeket). Továbbá nem összeférhetetlen a szabad szoftver a kapitalizmussal.

Esetleg:

"Stallman rejects a common alternative term, open source software, because it does not call to mind what Stallman sees as the value of the software: freedom.(...)Two alternatives which Stallman does accept are software libre and unfettered software, but free software is the term he asks people to use in English" --
[link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#82) MASSlag válasza joysefke (#77) üzenetére


MASSlag
tag

"Másrészt pedig, ha valaki ténylegesen hajlandó kiadni 5-11E forintot PC-s játék darabjára, ott bele fog férni az a tizenpárezer forint többletköltség a Win 7 HP OEM Licenszre, hogy aztán olyan platformja legyen ami elfuttat mindent ami megjelent PC-re és ne azzal az 5%-al kelljen bohóckodnia amit megjelentettek Linuxra."

Ezzel az analógiával:
Ha van pénze 5-11 ezer forintos játékokra, akkor belefér neki annyi többletköltség, hogy 7750 helyett 7850-et vegyen, és nem kell aggódnia, hogy megfelelő sebességgel elfut-e a játék.

Valaki egyszerűen ennyi pénzt tud rászánni. Lehet, hogy megveszi a Windowst, de akkor annyival kevesebb játékot fog venni abban az évben. (feltéve, hogy nem warezol, de akkor a win-t pláne nem fogja megvenni)

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#83) BlackPriest


BlackPriest
őstag

"Wolfenstein: Enemy Territorynak, amelyhez hasonlókért egy évtizede még súlyos pénzeket fizettünk ki Windows alatt. "

ezt miért kell? nyilván egy játék sokba kerül és 10 év után gombokért vagy ingyen elérhető :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#84) BlackPriest válasza rt06 (#10) üzenetére


BlackPriest
őstag

manapság, amikor a pc-s játék is hanyatlik, mert egyszerűbb a konzolon egy play-t nyomni, mint rendesen bekonfigolni a pc-s grafikát, nem hinném, hogy sok kölök elkezd majd linuxot tanulgatni a játék miatt, inkább kisír egy konzolt...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#85) rt06 válasza BlackPriest (#83) üzenetére


rt06
veterán

ahogy a linux-osok mondanak, ez FUD, ugyanis tiz eve windoze-on sem kellett fizetni az ET-hez megtevesztesig hasonlo jatekert (hint: ET volt win-re is, ugyanugy ingyen)
az pedig, hogy miert kell az ilyen, szerintem eleg egyertelmu...

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#86) Gave válasza BlackPriest (#84) üzenetére


Gave
addikt

Többen játszanak PC-n mint eddig valaha...doh! Ezek a mítosz keltések még mindig a processzor eladási statok alapján jönnek vagy van konkért forrás is?

Az most más kérdés, hogy a sok ingyenes online lehetőségből nem jön bevétel a kiadóknak, vagy csak marginális...

[ Szerkesztve ]

(#88) BlackPriest válasza Gave (#86) üzenetére


BlackPriest
őstag

1-2 hete volt itt cikk róla

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#89) Gave válasza #32839680 (#87) üzenetére


Gave
addikt

Biztos jó a steam meg minden, de nem éppen 100%-ban reprezentatív. Elég sokan kerülik mint a járványt, attól még játszanak PC-n. Nem beszélve az online játékok zömét amiknek meg semmi közük nincs a steamhez és nem is lesz.

Már régen rossz, ha csak a Steam statokból indulnánk ki.

:N

(#91) elistvan


elistvan
senior tag

Ezer köszönet a cikkért! Tök jó ingyenes játékok és winre is. le is szedtem jópárat letesztelni! (A Xonotic pl egy marha jó FPS.)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#92) Syl válasza joysefke (#77) üzenetére


Syl
nagyúr

bele fog férni az a tizenpárezer forint többletköltség a Win 7 HP OEM Licenszre

Jujujuj! Azért ennyire nem kéne! A túlzásnak is vannak határai!
Ma vettem egy Win 7 home premium OEM-et, 32 900 Ft volt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#93) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Jók ezek a linuxos írások.
A nyílt irodai szoftverekről is jöhetne egy cikk. :))

[ Szerkesztve ]

(#94) Phvhun


Phvhun
őstag

Wolf:ET-t még mindig az egyik legjobb multi játéknak tartom, csak már teljesen kihalt sajnos.

(#95) atesz117 válasza Syl (#92) üzenetére


atesz117
aktív tag

Az húzós. Én egy hete vettem 25K-ért.(hivatalosan, üzletben, számlával)

Samsung Galaxy A34 5G

(#96) Gave válasza atesz117 (#95) üzenetére


Gave
addikt

Ez korrektebb, mert a Win7/8 elvileg aktuális US dollár árfolyam x 100 (vagy 99) + max 10% kisker haszon kéne legyen. Ami kb ki is jön most 25k-ra.

Normálisabb helyeken sztem egy teljes konfignál már pl nem kérnek felárat a windozra, ha nem kell nekik feltenni is.

Az a helyzet amég nincs életképes konkurencia addig szinte úgy áraznak ahogy akarnak, ha elmegy 30k-ért is akkor miért adják 10-15-ért? :)

(#97) ViZion válasza Gave (#96) üzenetére


ViZion
félisten

Van, ahol megmondják, h honnan kell venni... ;) helló Magyarország, 2013... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#98) Gave válasza ViZion (#97) üzenetére


Gave
addikt

:))

(#99) julius666 válasza Gave (#96) üzenetére


julius666
addikt

Ha árról beszélünk, illene hozzátenni a verziót, mivel nem ugyanannyiba kerülnek.
Ha "életképes konkurenciáról" beszélünk, illene hozzátenni valami felhasználási területet is (legalább), mivel az ilyen abszolút igazságok nem többek flame üzemanyagnál.

Most mondanám, hogy legalább az írásjelek a helyükön voltak a hsz-edben, de igazából azok sem. :P

[ Szerkesztve ]

(#100) Syl válasza atesz117 (#95) üzenetére


Syl
nagyúr

Jaja. Hivatalosan, üzletben, számlával.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.