Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jenei92


jenei92
senior tag

Gratula!
Mennyit kóstált a ház ha lehet ilyet kérdezni?
Én is nemrég jutottam egy V351-es házhoz azonnal bele is szeretem.

(#2) Tituka


Tituka
senior tag

elég jól néz ki! :Y
használd egészséggel...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#3) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

A ház tetszik, az írás látszik, hogy igazi szerelemből született! :D

Csak OFF ba merem leírni, hogy azért jó látni, hogy van a ki tud ennyit a házra költeni, nekem a VGA került ennyibe, ami a legdrágább ékszere a kis gépeknek általában... :O

(= Zala =)

(#4) luw2win


luw2win
őstag

Pofás ház, gratula :R
Szépen és finoman megvannak csinálva a bekapcsoló gombok.
Gazdasági válság öcsém és egyik héten új VGA hűtő másik héten meg már új ház :Y :DDD
CM690-nél azt nem szeretem hogy a kék led (-.-) bevilágítja az egész szobám ha este van, és idegesítő.

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) aero. válasza luw2win (#4) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

kit hogy érint ...

amúgy én sem szeretem a ledeket, nem tudok aludni mellette :DDD

(#6) mini_Smith


mini_Smith
csendes tag

Grat a házhoz, nagyon szép. :))

(#7) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

igényes írás, és legfőképp hasznos...köszönet és gratuláció érte. :R
(engem valamiért aggaszt, hogy a táp a gép alsó szegmensébe kerüljön.... :F )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) aero. válasza - = Zk = - (#7) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

miért zavar az alsó táp? pedig elég jó megoldás, talán nincs is hátránya

(#9) total90


total90
veterán

Jó lett a bemutató és számomra ez a Lian Li ház azon kevesek egyike, ami tetszik is. Valahogy a Lian Li házak többsége nem az én ízlésem.
Én is most rendeltem meg az új házam, egy CM Scout-ot. Itt, nálunk most akciósan 70€! Először CM690-el szemeztem, de ennyiért nem hagyom ki és nekem direkt tetszik a plexi oldallap.
Egyébként meg használd egészséggel a házat, grat hozzá :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) z00li


z00li
senior tag

Szép kuckó, grat hozzá! :)

(#11) total90 válasza luw2win (#4) üzenetére


total90
veterán

Kék LED... ki kell szerelni :B Vagy ha ventin lévő kék LED zavar, akkor meg venti csere. Nekem bejönnek a LED-es cuccok, egy haverral cseréltem is, amikor megvette az 590-es CM-et.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) Henk válasza jenei92 (#1) üzenetére


Henk
veterán

Persze lehet, pk-el 39k. Mondjuk ez nem olyan dolog amit hetente cserél az ember, jó esetben legalábbis. :B
luw2win: azért nem teljesen úgy volt, mert egyszerre vettem a hűtőt meg a házat, csak a cikk jelent meg eltolva. :DDD
Most elég jól kiköltekeztem magam ,egy darabig szünet. Ez a hobbim, nem cigire meg piára költöm.
- = Zk = -: nem érzem semmi hátrányát, hogy alul van a táp. Sőt nem is vennék már felső tápos házat. Ebben kényelmesebben el lehet férni szerintem, hogy alul van a táp. Meg nem a proci melegét szívja be. Ja meg alul van a súlypontja nehezebben dől fel. :DDD
aero.: én sem alszom a gép mellett ezért nem zavar a led.

[ Szerkesztve ]

(#13) Nippon


Nippon
őstag

Fordítva is bele lehet rakni a tápot? Nekem már a második alsó tápos házam van és eddig mindig úgy szereltem be, így nem porosodik annyira. Van hozzá furat gyárilag?

(#14) - = Zk = - válasza aero. (#8) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem szőnyegem van, ergó szépen belesüpped. tehát a levegőt nem olyan hatékonysággal dolgozza ki, mint a "felsőszinten levő" társa....de persze ezek függnek attól is, hogy melyik venti merre áll. (nálam is két venti dolgozik a tápban..). de ahogy számoltam, tök mind1. mert nem hatékony sztem...ha a táp alsó ventije van a kuckó belseje felé, töri a légáramlatot valamilyen szinten. de ez persze csak feltevés nálam. kéretik nem kövezni :C
maga a gép emelését , csak a szellőzés végett, meg nem csípázom...tehát nekem ne legyen a gép, a hónom alatt....de persze ezeket kilehet játszani, úgy, hogy minden igényt kielégítsen, de én egyelőre tisztes távolból elkerülöm az alsótápos kuckókat... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) Xirtam


Xirtam
veterán

Vá ez a megmunkált belső meg a színe nagyon adja! :C :C

(#16) Henk válasza Nippon (#13) üzenetére


Henk
veterán

Igen be lehet rakni mind a két féle képpen, úgy van kialakítva. Azért így tettem mert fordítva erre a felére esnek a kábelok és nehezebb eltűntetni őket. Mondjuk elég alacsony a ház és így szűk helyen szívja a levegőt, gondoltam rá, hogy megfordítom.
- = Zk = -: az Antec házamban is alul volt a táp, de annál a házból szívta a levegőt. Semmi gond nem volt vele, talán még kevésbé is melegedett mint így. Nem hiszem, hogy az megtörte volna a légáramlatot. Kis fordulaton megy a táp ventije, nagyon nem kavar be.

(#17) Nippon válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


Nippon
őstag

A táp alul 1000x jobb megoldás! Nem szívja be a meleg levegőt, ezért csendesebben dolgozik, és a prociból áradó meleg is könnyebben tud távozni.
Nem értem mi bajod van ezzel :)

(#18) TopaMo válasza Henk (#16) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Melyik NZXT-vel szemeztél?
Én is most költöztem be egy Lancool-ba (K62), szinte ugyan ez.
(csak nekem az elforgatott vinyó a kedvencem) :)

De szerintem is jó vétel. :C

(#19) Nippon válasza Henk (#16) üzenetére


Nippon
őstag

Értelek! Mondjuk nekem fordítva van szintén moduláris Corsair táppal és nem olyan vészes. IKEA-s kábelrendezőből vágtam egy darabot és ráhúztam a vezetékekre azon a szakaszon ahol még látszanak, aztán mennek az alaplaptálca mögé. Nem tökéletes, de jobb, mint a sok tekergő tyúkbél :)

(#20) t.imi


t.imi
addikt

Nagyon szép ház, de amennyibe kerülhet, inkább veszek egy csavarhúzó készletet:)...és még pénz is marad bőven.

(#21) TopaMo válasza t.imi (#20) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Hát igen van aki beéri párizsival és van aki prágai sonkát eszik. :D

(#22) - = Zk = - válasza Henk (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Tán majd a HAF-932-nél kipróbálom ezt a fajta elrendezést.:R....

(#17) Nippon: leírtam, hogy mi bánt ezzel kapcsolatban.....:U
2: igaz ugyan, hogy még nem láttam működés közben alsótápos gépet, de majd valahol keresek vkit ,akihez bemehetek meglesni működés közben.... :))

(#21) TopaMo: azaláírásod jó. és tudod a folytatását is? :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) Kelvin


Kelvin
őstag

Hű..ez gyönyörű! Gratula :C
Legfőképpen a letisztult átlátható belső az eldugott kábelek miatt tetszik. Én sose tudtam így elrendezni bennt semmit :) Mi a titka? :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#24) #97544192


#97544192
törölt tag

gyönyörű géped van. :)

(#25) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Vártam már, hogy mikor lesz cikk az "ex szerelmemről", a tetejéből egyébként mennyi rész van műanyagból?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#26) aero. válasza Kelvin (#23) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

alsótápos ház, nyílás az alaplapi tálcán, hosszú tápkábelek.

(#27) atom360


atom360
tag

Hello.öröm látni ha valaki igényes, a hobbijára.persze vannak akik a villágitást is lekapcsolják a kecóban mert 1000k is földhöz vágja öket egy hónapban..jól ki is dühöngtem magam egy másik cikkben.

(#28) - = Zk = - válasza aero. (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nyílás az alaplapi tálcán
és ezen szívjuk vagy fújjuk a levegőt?:C...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#29) Solten


Solten
addikt

Lian Li hazak.. Gyonyoruek... :)

Saor Alba

(#30) tlac válasza Henk (#16) üzenetére


tlac
nagyúr

a táp alatt lévő porszűrő hányszor hány mm-es?
(én egy ilyen házzal szemezek és mintha ott nem lenne, csak a hely kialakítva neki)

kb hány mm-es lehet az oldallapok vastagsága? ugye ezek nem papír vékonyságúak?

[ Szerkesztve ]

(#31) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nagyon csinos ház, :Y használd egészsággel !

Véleményem szubjektív...

(#32) Janix14


Janix14
csendes tag

Szép kis házikó :K

Használd egészséggel! :DDD

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#33) aram01


aram01
nagyúr

gratulálok,nagyon zsír ház :Y
irigyellek :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) aero. válasza - = Zk = - (#28) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

:DDD

oda a kábelt dugod be :DDD

(#35) Atis707


Atis707
tag

Jó az a kép nagyon amikor a rács mögül a zöld venti látszik :K

a házhoz meg grat, használd egészséggel! :C

(#36) Henk válasza TopaMo (#18) üzenetére


Henk
veterán

Egy NZXT Panzerbox volt, de nem csak szemeztem vele, meg is volt egy hónapig. :D
t.imi: szerintem nem azért kerül ennyibe mert szerszám nélkül szerelhető. Én sem azért ezt vettem.
Kelvin: hát az elrendezésben nagy szerepe van a háznak és a tápnak is. Nekem is volt olyan házam ami cefetül nézett ki. :B
BR4D: Thx, próbállak követni. :D
De a legszebb, hogy megrendeltem a hosszabbítókat és a 24-es kimaradt a csomagból, pedig már végeztem volna a harisnyázással. A többi kész.
Cthulhu Dawn: csak a gombok körüli keret műanyag, amúgy full alu az egész.
tlac: nem vagyok most otthon, de lemérem majd a szűrő méretét meg az oldallap vastagságát. Bár az oldallap szerintem nem túl vastag, viszont annyira jól vannak felfogató fülek megtervezve rajt, hogy tökéletesen fixen tart, egyáltalán nem mozog.

Köszi mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#37) - = Zk = - válasza aero. (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, látod pont ezért nem nekem való az ilyen kuckó! ;) :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) TopaMo válasza - = Zk = - (#22) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Na de mi a folytatás? :F
Nem is tudtam, hogy van tovább is. :D

(#40) boeing


boeing
senior tag

Grat a iráshoz és a házhoz is :C ,de nekem a Coller Master CM690 a favorit. ;)

(#41) Henk válasza boeing (#40) üzenetére


Henk
veterán

A Cooler Master? :D
Hát kinek a pap, kinek a paplan. :))

(#42) - = Zk = - válasza TopaMo (#39) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mit mondott, mikor visszamászot?....próba,szerencse ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hű, gyönyörű. nagyon gyönyörű.

anno a nagytestvére volt az a ház, amibe az elveim ellenére beleszerettem (a PC80, led és átlátszó oldallap).

gratulálok hozzá :K

hőfokok egyébként milyenek benne?

- = Zk = -: jó dolog az az alsótáp. a proci eléggé be tud melegedni, a nagyobb hűtők jórészénél meg felül a táp szívja ki a proc melegét, ami nem annyira tesz jót neki. én is sokkal nyugodtabb lennék, ha nem ülne a táp közvetlenül a cpuhűtő mögött/felett. arról nem is beszélve, hogy ha nincs ott a táp, akkor lehet felülre is kivezetést rakni, ami méginkább javítani fogja a hőfokokat. a por felülről problémás lehet, de azt meg lehet oldani (mondom ezt egy CM690 és egy Cosmos után).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44) jeni válasza boeing (#40) üzenetére


jeni
félisten

Szia
A csatlakozók hol találhatók rajta,mert a kép alapján nem látni ( ajtó mögött? ),és milyenek vannak kivezetve?
A tápja alul van vagy fent?

[ Szerkesztve ]

(#45) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A kinézete nem egy nagy kaland, bár ez ízlés kérdése, az anyaga viszont minőségi.

(#46) - = Zk = - válasza proci985 (#43) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hááát nemtudom..nekem a proci mögött, a hátlapban van 2db 92-es venti, manuális szabályzásra kötve....ha gondvan, adok nekik.
de a felül sima ventilátor valóban jelentős mértékben javítja a szellőzést :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nem rossz! Bár ha választanom kellene egy CM590-em és e között, a CM-et választanám, nem ilyen szép, de negyed ennyibe sem kerül és több ventilátor helyem van.
De hát ez mégis csak egy Lian Li! :C

(#48) Henk válasza jeni (#44) üzenetére


Henk
veterán

Ezt valóban Boeingtől akartad megtudni? Vagy mire irányult a kérdésed?
Jhonny06: milyen egy nagy kaland kinézetű ház? Én próbáltam olyat választani ami nem plexis, nem világít benne semmi és letisztukt forma.
Vasinger!: ennél több venti hely? Hova akarsz még tenni? :D

[ Szerkesztve ]

(#49) jeni


jeni
félisten

nem figyeltem hogy a téma nem tőled indult el,de megtaláltam a csatlakozó helyétt,kissé bent van a tetején található szinte majdnem a középen van
[link]

(#50) h.adam.92 válasza Henk (#48) üzenetére


h.adam.92
őstag

teccetős, szép darab :K , bár ne lenne ilyen drága :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.