Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#313) jimmy399


jimmy399
senior tag

Sziasztok!

Augusztus elsejével a telefonban lévő akkumulátor úgy döntött, hogy feladja a harcot. Kb 40-42 fokra melegedett a telefon töltés közben, és 2 óra múlva 60%-ról csak 75%-ra töltődött fel a gyári töltőjével... Nagyon gyanús, hogy az akkunak annyi benne, de annyira, hogy amikor levettem még a gyári öntapadós tokot róla, még az üveg hátlapot is berepesztette sajnos.
Elvittük a vodához, ahol még volt rajta készülékbiztosítás fizetve, és sajnálattal mondta az értékesítő, hogy mivel nincs LG telefonszervíz, így kénytelenek cserélni a telefont egy másikra.

Valószínűleg egy S22-es lesz helyette, ezt meg le kell adni a garipapírra egyetemben.

Amúgy is írtam már korábban, hogy a kijelzőben a távolságérzékelő hol működött, hol nem, mint a mesében (szerintem totál tipushiba, 2-szer volt miatta szervízben, amit egy teljes kijelzőcserével oldottak meg, aztán kb 8 hónapot bírt megint...), ami bosszantó, de tőle lehet tovább használni a telefont. De ezzel az akkuhibával gyakorlatilag használhatatlan tovább. R.I.P.
Most lett volna 3 éves decemberben...

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.