Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) jimmedly válasza mekkGyver (#100) üzenetére


jimmedly
senior tag

Anysoft billentyűzet. Van hozzá remek ékezetes magyar kiegészítő.

(#102) mekkGyver válasza jimmedly (#101) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Köszönöm. Lehet, hogy nem jól fogalmaztam. Olyan billentyűzetet találni, ami ékezetes, csak olyan kellene (ha lehet ilyet egyáltalán), amelyik kezeli a dupla kijelzőt, tehát nem a főképernyőn nyílik meg, hanem mindig a másikon, ha ki van nyitva a telefon. Attól tartok, hogy csak olyan jó, ami speciálisan a Wingre van írva, így csak akkor lesz, ha fejlesztenek rá...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#103) gretzky77


gretzky77
veterán

Jött ma reggel egy frissítés! V10e novemberi biztonsági szint! Úgy látszik tényleg próbálja az LG összekapni magát frissítés terén! Már V50-nél is jöttek szépen rendszeresen!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#104) Remekelek28 válasza gretzky77 (#103) üzenetére


Remekelek28
őstag

Vsn a családban egy 6 éves L70 telefon sose csináltunk rajta semmilyen frissités sose volt gyári visszaállitás mégis megy szépen. És az akku még annyit bir mint újkorában.

(#105) kiszu


kiszu
senior tag

Megvettem.
Mától köztetek.

Alternatív billentyűzet ami a masodik kijelzővel is tokeletesen működik:

Swiftkey.
- flow bevitel is, és millió plusz lehetőség.
Samsung Galaxy note 10+ - t váltott

[ Szerkesztve ]

(#106) gretzky77 válasza kiszu (#105) üzenetére


gretzky77
veterán

Üdv itt, remélem szép lassan növekszik a tábor!
Használd örömmel!
Swiftkey-re ránézek! Gboardot használom de az nem megy a második kijelzőn vagy csak én nem találtam meg,hogy lehetséges!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#107) Remekelek28 válasza kiszu (#105) üzenetére


Remekelek28
őstag

Melyiket látod jobbnak a 2 telo közül?

(#108) gretzky77 válasza Remekelek28 (#107) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is Note 10+ volt előtte! Sztem az is jó telefon, csak más a célközönség! Jópofa a ceruza tényleg, de én nagyon nagyon ritkán használtam, aki viszont kihasználja annak sztem megéri!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#109) kiszu válasza Remekelek28 (#107) üzenetére


kiszu
senior tag

Mas felhasznalas, most még csak belakom. Eddig nem tudok belekotni.
Nagyon jónak erzem, de még korai lenne nyilatkozni par óra után

(#110) gretzky77 válasza kiszu (#105) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia letöltöttem a SwiftKeyt, viszont nem igazán tudom a másodlagos kijelzőre tennie. Neked, hogy sikerült? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#111) kiszu válasza gretzky77 (#110) üzenetére


kiszu
senior tag

Semmire se kellett külön allitani.
Nekem az az alapértelmezett billentyuzet és a másodlagos kijelzore is azt hasznalja

(#112) gretzky77 válasza kiszu (#111) üzenetére


gretzky77
veterán

A másodlagos alatt a kicsit érted ugye? Mert nálam gyári esetén is van egy kis ikon ha oda szeretném letenni a billentyűzetet, de Swift esetén nincs ilyen!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#113) kiszu válasza gretzky77 (#112) üzenetére


kiszu
senior tag

Igen, a kis kikelzon.
Egyszer beallitottam, hogy az legyen az alapertelmezett es minden kijelzon az megy. Nincs allitgatas,.

(#114) gretzky77 válasza kiszu (#113) üzenetére


gretzky77
veterán

És azt hol állítottad be?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#115) kiszu válasza gretzky77 (#114) üzenetére


kiszu
senior tag

Letoltom a SwiftKey billentyuzetet. Megnyitom az appot. Az elso dolog, hogy feldob 3 lepest.
Az egyik, hogy valaszd ki melyik legyen az alapertelmezett billentyuzet. A második lépés is valami ehhez hasonlo csak fejbol nem tudom,de az is valasztasos alapu, nyilvan ott is a SwiftKeyt kell valasztani
A harmadik lepes, hogy csatlakozz gmailhez ba akarsz. Ez akkor lenyeges ha mar hosszabb ideje használtad mas telefonokon is, mert a megtanult szavakat, javaslatokat eltarolja, és mar nem kell megtanulnia újra.
Tudod paramerezni utana, hogy miket tudjon a billentyűzet. 6 eve minden telefonomon az első amit felteszek.

(#116) gretzky77 válasza kiszu (#115) üzenetére


gretzky77
veterán

Na ez nekem nem megy én csak a gyári billentyűzetet tudom a kisképernyőre tenni! Ha írok és kinyitom a telefont akkor a fektetett nagy kijelzőre kerül minden és a billentyűzetet nem is tudom levinni mit rontok el vajon?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#117) kiszu válasza gretzky77 (#116) üzenetére


kiszu
senior tag

Nem tudom. Csinálok akkor egy videos tutorialt

(#118) mekkGyver válasza gretzky77 (#108) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nekem note 8 volt előtte, és használtam is néha a ceruzáját. Ehhez is megrendeltem egy aktív ceruzát, de sajnos nem működik vele. A héten érkezik a gyári Wacom Bamboo ink, azzal biztosan jó, csak sajnos elég drága. :(

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#119) mekkGyver válasza gretzky77 (#116) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nálam sem jó a SwiftKey a kis kijelzőn, illetve ideiglenesen rá tudom varázsolni, ha a kis kijelzőn lévő LG billentyűzetet váltom át a jobb alsó sarkában lévő kis ikonnal, de ha újra írok valamit, akkor már nem jó...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#120) gretzky77 válasza mekkGyver (#118) üzenetére


gretzky77
veterán

Milyen ceruza amelyik nem működik?
Egy kis érdekesség!
[link]
Amit pedig a billentyűzettel kapcsolatban írtál köszi így valóban megy egészen addig amíg ki nem lépek, de ez így sajna nem opció

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#121) mekkGyver válasza gretzky77 (#120) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Igen, erről írtam, ami a videóban is van. A Wacom tollal kompatibilis, azt kezeli úgy, ahogy egy Galaxy Note. A másik a videóban csak egy "trükkös" kapacitív toll, az olyan, mintha kézzel rajzolnál, nem nyomásérzékeny. Amit én rendeltem először, az Microsoft és Apple laptopokkal kompatibilis, de utólag kiderült, hogy az LG csak a Wacom kommunikációját ismeri. Sajnos ez most 18e pénz volt. Lehet, hog alig fogom használni, de akkor is kell... :)
Elvileg csütörtökön érkezik.

[ Szerkesztve ]

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#122) mekkGyver válasza gretzky77 (#120) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Így nekem sem opció a bill, de egyébként is olyan kellene, amin alapból rajta vannak az ékezetes karakterek és nem kell állandóan megálni, hogy hosszan nyomjam a gombot.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#123) kiszu


kiszu
senior tag

Nekem folyamatosan mukodik, kilépés után is mind2 kijelzővel.
Este ipaddel levideozom

(#124) gretzky77 válasza kiszu (#123) üzenetére


gretzky77
veterán

Igazából nem a videó érdekelne, hanem,hogy hogy sikerült beállítani! ;] Egyszerűen nem jövök rá! Pedig már töröltem a swiftkey-t és újra telepítettem, hátha az elején valami beállítást elnyomtam, de semmi ilyen!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#125) kiszu válasza gretzky77 (#124) üzenetére


kiszu
senior tag

Tessék
[link]

[ Szerkesztve ]

(#126) gretzky77 válasza kiszu (#125) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi sajnos nem tudom lejátszani!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#127) kiszu válasza gretzky77 (#126) üzenetére


kiszu
senior tag

Felül 3 pötty a sarokban utana megynyitas ezzel:
És valassz egy video alkalmazast.
Utana kibontja es lejatsza

(#128) gretzky77 válasza kiszu (#127) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi így megvan, de őszinte leszek nem lettem okosabb! Ugyanígy mentem végig a swift beállításain, de én nem tudom lerakni! Ez megy minden olyan appal ahol írni kell? Értem ezalatt, hogy üzenet, viber, messenger minden?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#129) mekkGyver válasza kiszu (#127) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Nekem a videó alapján az látszik, hogy csak a jegyzetelő alkalmazást rakod ád a kis kijelzőre, azért megy vele együtt a billentyűzet. Normálisan úgy kéne működnie, hogy alul a billentyű, felül meg (a nagy kinelzőn) írsz, vagy ha megfordítod az egészet, akkor a nagy kijelző 100%-ban billentyűzet, a kicsi meg 100%-ban az alkalmazás képernyője.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#130) mekkGyver


mekkGyver
aktív tag

Ma meg is érkezett a Wacom tollam. Működik szépen, de azért nem az a "note" érzés sajnos. Nem érzékeli a nyomás erősségét, és van egy hangyányi késése, ami miatt nincs meg az a valódi ceruza érzete a dolognak. Azért jegyzetelésre jó lesz, de ennyi pénzért többet vártam, főleg, hogy a bolti ára 32e lett volna.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#131) kiszu válasza mekkGyver (#129) üzenetére


kiszu
senior tag

Értem, csak nem ez volt a gond. Hanem, hogy nem teheto alternatív billentyuzet a masodik kijelzore.
De, tehető. De, értem amit irsz és akkor olyan szempontbol ahogy irod, ugy lehet, hogy nem?
Nem is irtam még sose semmit ugy, hogy a masodlagos képernyő csak billentyuzetkent szolgal. Van annak amugy ertelme?

[ Szerkesztve ]

(#132) kiszu válasza gretzky77 (#128) üzenetére


kiszu
senior tag

Mindenhol működik. Bármilyen alkalmazásban

(#133) mekkGyver válasza kiszu (#131) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Úgy van csak igazán értelme! 🙂

Egyébként bármi rakható a kis kijelzőre is mivel az is teljes értékű kijelző...

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#134) kiszu válasza mekkGyver (#133) üzenetére


kiszu
senior tag

Igen, láttam a reklamban ezt a felhasznalasi modot, de nekem ez még így nem jött elő sehol. Mondjuk nem is használnám. Azért kiprobalom gyári billentyűzettel

(#135) gretzky77 válasza mekkGyver (#133) üzenetére


gretzky77
veterán

Na én valamit elnyomtam, elállítottam, mert a képen látható mód sem megy, pedig az elején sztem még ment! Ha kinyitom és megfordítom, hogy a nagyon legyen a billentyűzet, nem fordul! :W

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#136) gyorgytan


gyorgytan
csendes tag

Sziasztok,
A segítségeteket szeretném kérni, természetesen LG Wing. Két beállítással küzdök, amivel nem jutok egyről a kettőre.
- A névjegyek nálam most fordított sorrendben jelennel meg (keresztnév aztán vezetéknév) hogy lehet ezt megfordítani?
- Dupla SIM kártyát használok a készülékben, azonban a hívás indításakor nem tesz fel nekem kérdést, hogy azt melyik SIM-ről indítsa. Hogyan kell azt beállítani, hogy ezt én választhassam ki a hívás kezdeményezésekor?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#137) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.
Ket kerdesem lenne:
1. Hivasrogzitot hasznaltok? Ha igen melyiket?

2. Hogy oldjátok meg, hogy hívásnal felajánlja a telefon, hogy melyik simrol induljon a hívás?

Köszi:R

(#138) gretzky77 válasza Jumbozorz (#137) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia én rövid leszek, hívásrögzítőt nem használok illetve csak 1 simmel használom a telefont!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#139) gyorgytan válasza Jumbozorz (#137) üzenetére


gyorgytan
csendes tag

Szia,
1. Ne keress, mert nincs, vagyis talán még nincs. Lehet letölteni az áruházból, de az tele van reklámmal, és az sem biztos, hogy rendeltetésszerűen működik. Amelyeket én kipróbáltam azok csak az én hangomat rögzítették, a másik fél hangját nem.
2. Szintén találsz az áruházban hozzá szoftvereket, de sajnos azok is tele vannak reklámmal, és nem hagynak békén azzal, hogy vásárolg meg a prémium szintet, és hogy azzal milyen jól fogsz járni.
Egyenlőre ennyi. Számtalan helyen feltettem ezeket a kérdéseket én is, de sehonnan sem kaptam választ rá. Kicsit lehangoló. Sajnos ez van, ha annyira nem népszerű készüléket vásárol az ember, kevés a felhasználó aki ilyenekkel foglalkozna. Fogadd el, vagy próbálj utána nézni valahol Te is. Ha találsz valamit engem is érdekelne.

(#140) gretzky77 válasza gyorgytan (#139) üzenetére


gretzky77
veterán

Itt már nézelődtél?

Én nem használom dual simmel így passzolom, de pl mi lehet az a költségtakarékos üzemmód?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#141) mekkGyver válasza mekkGyver (#130) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Ha esetleg valaki mást is érdekelne, mégis csak kezeli a Wacom toll nyomásérzékelését, csak rossz programmal teszteltem. A komolyabb programokkal tökéletesen működik, viszont valamiért - programtól függően - van kisebb-nagyobb késése. Van amelyik programnál szinte semmi, de pl. Adobe programokban elég jelentős gyorsabb mozdulatoknál.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#142) mekkGyver válasza gyorgytan (#139) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

A hangrögzítés valami hülye GDPR törvény miatt van tiltva, ezért lehet csak a saját hangot felvenni. Úgy emlékszem, hogy kihangosítva felveszi, de nem 100%.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#143) Remekelek28 válasza mekkGyver (#142) üzenetére


Remekelek28
őstag

Nekrm vsn hozza működő programom.

(#144) mekkGyver válasza Remekelek28 (#143) üzenetére


mekkGyver
aktív tag

Jól hangzik! Tudsz mondani egy programnevet, esetleg letöltési linket (ha nincs a PlayStore-ban)? Köszi.

Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

(#145) jimmy399


jimmy399
senior tag

Sziasztok!

Tegnap került hozzám egy ilyen telefon. Nem tudjátok, hogy hogyan lehetne beállítani, hogy a "Cicus sim" nevezető sim kártya kiírja a telefonszámát?
Az Fő sim kiírja, nem tudom, hogy sikerült beállítani, mert ez előtt a telefon előtt sok másik telefonban is volt, ez a régebbi sim benne, ezt még körbe kellett olóval vágni, mert ez még nem az a kipattintós pico sim volt, de a Cicus sim meg újabb kártya, és nem tudom rávenni, hogy kiírja a számát :D
A Fő sim volt Nokia 3120, Nokia 5800-tól kezdve Nokia 6300-át egészen Samsung Note 9-ig mindenféle telóba...

itt a kép mire gondolok:

[link]

Köszönöm a válaszokat!

--- N/A ---

(#146) gretzky77 válasza jimmy399 (#145) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát sajnos passzolom egy simmel használom, viszont nálam annak az egynek sem írja ki a számát!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#147) jimmedly válasza jimmy399 (#145) üzenetére


jimmedly
senior tag

Sajnos nem fogja kiírni. A simen van egy saját telefonszám "rublika" és az üres alapból. Régi ócska telefonok -nelem pl van egy még monocrom kijelzős samsungom- tudják írni ezt a rublikát. Beleraktam a mostani simemet is, beírtam a számát, így a G8x is szépen kiírja. Sim kártya íróval gindolom be lehet írni, vagy próbálj szerencsét a szolgáltatónál, hátha van ilyenjük.

(#148) jimmy399 válasza jimmedly (#147) üzenetére


jimmy399
senior tag

De a régebbi kártyán mégiscsak kiírja a telefon, csak a képernyőmentésen kisatíroztam. Lehet át kellene tennem az 1. sim slot-ba?

--- N/A ---

(#149) jimmy399 válasza jimmy399 (#148) üzenetére


jimmy399
senior tag

oh, bocs. Igen, igazad van, nem értelmeztem jól a soraid. Köszi a tippet. :)

--- N/A ---

(#150) jimmedly válasza jimmy399 (#149) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nincs mit. A régi samu is két "rublikát" ír név, szerintem ami ki van satírozva a képen, és a saját telefonszám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.