Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Zé.


Zé.
tag

,,A nemzetközi árakból kiindulva biztosra vehetjük, hogy bőven 300 ezer forint fölött fog nyitni itthon..
,,Az audio-oldal jelentős visszalépés a 3,5 milliméteres jack, a Quad DAC és a sztereó hangszóró hiánya miatt...
Számomra a készülék az én komfortzónámon kívüli...

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Már tudom honnan volt ismerős a forma

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Polarstar válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez nagyon durva!! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) rigoberto válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


rigoberto
őstag

Csak a fél formára találtál rá ezzel a képpel..

(#6) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Papoknak vagány cucc.

(#7) dlaj


dlaj
őstag

Szerintem jobb lenne, ha az ellenkező irányba fordulna!
(Ez a hetedik értelmetlen hozzászólás. 😭)

(#8) Bwin87


Bwin87
tag

Najó,ezt már fel lehet tűzni a falra disznek is! :C

Sony Xperia 1 V

(#9) csibe1


csibe1
addikt

Erről a Vasember telefonja ugrott be az első részben, amikor a bemutató után felhívja az öreg, hogy hogy ment. :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10) Dɨngodilɇ válasza dlaj (#7) üzenetére


Dɨngodilɇ
csendes tag

Nem adnak hozzá csavarhúzó készletet, hogy aki balkezes vagy csak nem tetszik neki az alap átfordíthassa a mechanikát? :D

(#11) joey04


joey04
titán

Érdekes, de szvsz nem ez a jövő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) enginev3.0 válasza joey04 (#11) üzenetére


enginev3.0
félisten

Milyen jövőt látsz ebbe? Vagy az élet melyik területén tudnád ezt értelmesen használni? Ennél még az erősen alfa állapotban lévő kinyitható telefonok is jobban, sokkal.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) doooo válasza enginev3.0 (#12) üzenetére


doooo
veterán

Nyilván nem lát bele semmilyen jövőt sem, hisz azt írta, hogy szerinte nem ez a jövő...

(#14) enginev3.0 válasza doooo (#13) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ó basszus, lehet nálam kimaradt egy szó :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) HarleyCustom válasza enginev3.0 (#14) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hajnalban? Nem csodálom, hogy félre olvasol :D

Nagy SEMMI ez a cucc...viszont drága...és már ez is valami ;]

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#16) Hallosz


Hallosz
senior tag

Vajon mire gondolhatott a költő... amikor ezt megálmodta? :U

Mert lakni, muszáj.

(#17) atike


atike
nagyúr

Szegény LG....

Bár mondjuk megcsinálták - ez önmagában véve dicséretes. Na de minek, kinek....? Ez sem fogja a szekerüket kitolni a gödörből. Azaz "gödörből".

Jöhetne már újra egy jó LG telefon. A V10-emet imádtam... :)

(#18) Felesbandi válasza atike (#17) üzenetére


Felesbandi
senior tag

A V10 dizajnja veszett jo volt. Igazan kiadhatnanak manapsag is ilyen jo fogasu gumihatlapos (es persze nem vaskos, strapabirasra kitalalt) telefonokat.

(#19) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én sokakkal ellentétben látok benne fantáziát. Ha szoftveresen még alakítanának rajta, simán bevállalnám, ha: 1. nem lenne ilyen böszme nagy, 2. beesne az ára 100 alá. :D
Úgyis tele a hócipőm a megkülönböztethetetlen, tucatszám készülő telefonoktól. Gyakorlatilag nem tudok két telefont megkülönböztetni. Mind ugyanolyan. Semmi egyediség.
Ez az átka a nagy kijelző, nulla kávának.

[ Szerkesztve ]

(#20) pintermiki


pintermiki
csendes tag

Ha tudna olyat, mint a Lumia 950 - continuum - akkor igazán nagyot szólhatna, mivel azt egérként - tapiegérként (és közben) telefonként is tudom használni a tv-hez csatlakoztatva, miközben pl dokumentumot szerkesztek a telefonról - de itt a kijelző elforgatás miatt végtelenek lennének a lehetőségek ilyen felhasználási módra (pl egyszerre billentyűzet és tapiegér!).

amúgy mi ez az 5G mánia? Jelen pillanatban van ma értelme egyáltalán Magyarországon 5G-s telefont venni? Vidéken még 3G sincs meg teljes térerő csíkkal, még nagyobb városokban sem, kistelepüléseken meg, főleg a bakonyban és a vértesben meg egyáltalán nincs sokszor, jó ha GMS-mel futnak a telók, nemhogy 5G és ez jó ideig így lesz. Akkor mégis miért van ráizgulva mindenki?

[ Szerkesztve ]

(#21) pintermiki válasza enginev3.0 (#12) üzenetére


pintermiki
csendes tag

Lumia 950 - continuum - gondolj csak bele, hogy mire lenne ez jó széthajtva! tapiegér és billentyűzet, vagy akár videóhívás, miközben a tv-re kötve a telefonról szerkeszted a dokudat, vagy éppen más programot futtatsz és az alsó részt egérnek használod. (pl böngészésnél) Nagyon jó cucc lenne ez, de kellene hozzá minimum egy continuum szintű feature.

(#22) prolad


prolad
őstag

Tetszik, normális áron még ki is próbálnám. Lehet nem ez lesz a mobilok jövője, de legalább nem a 25. egyentelefon idén. Sajnos van pár hiányossága (pl a csak 60hzes kijelző), de hátha bejön ez a vonal az LGnek és az utód még jobb lesz.

(#23) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nekem tetszik, egyedi.
Mondjuk a G Flex-et nem veri :D

#?*@&!

(#24) #16820480 válasza pintermiki (#20) üzenetére


#16820480
törölt tag

Minden egyes generációváltásnál tele van ezzel a fórum. Megérte a 4G kezdetén 4G-s telefont venni? Hát most kb ugyanaz a helyzet. 5G amúgy sem vidékre van kitalálva, hanem sűrűn lakott területekre, és ipari felhasználásra, sok eszköz egyszerre és gyorsan kiszolgálására.
Homokpuszta alsón meg majd kiteszel az ablakba egy Starlink vevőt, és lesz azzal interneted hamarosan, mert oda úgyse fognak három ember kedvéért méregdrága adótornyot állítani.

A telefon amúgy érdekes, és elég jó minőségben is csinálták meg, de gyakorlatban nem tudnám mire használni.

[ Szerkesztve ]

(#25) enginev3.0 válasza pintermiki (#21) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pont nem az LG fogja mindezt elhozni, se támogatni utána

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) zotya0309


zotya0309
újonc

Részemről csillagos ötös az Lg eme próbálkozása (nem a telefon)! Abban a világban, ahol a mobilok ennyire elvesztették identitásukat és olyanok, mint keltetőben a sok naposcsibe, igenis szükség van valami másra, ami feldobja ezt a szürkeséget. Persze nem éri meg a pénzét (talán egy fél év múlva), akkor viszont komoly esélyes lehet nálam (nem szeretek beolvadni és tudnám mire használni). Köszönet a Mobilarénának a gyors tesztért, már nagyon vártam! Ami talán lemaradt: 1, érdekelne az ujjlenyomat olvasó hatékonysága, 2, egy 1080/60 fps minta videót hiányoltam, 3, érdekelne, hogy a hátlapi "öntapadós" tok meddig bírja szuflával és 4, tényleg annyira szörnyű-e a hangszóró? (üdvözlettel: régi Nokia C6-00-ás tulaj, jelenleg mi mix 3)

(#27) andor80


andor80
senior tag

REÁLIS ára max 160...kamerában a filléres redmik szintjén van...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#28) danielrevesz


danielrevesz
kezdő

Az Lg még mindig az egyik legízléstelenebb, legtaszítóbb andoridos UI-t rakja a telefonjaira. Már ez miatt offos volt mindig is az összes telefon tőlük, pedig egyébként voltak jó mobiljaik.

(#29) #95462144 válasza danielrevesz (#28) üzenetére


#95462144
törölt tag

Androidos vonalon pont, hogy a Velvet UI a legkiforrottabb és funkcionálisabb a One UI után.

(#30) adamklark válasza #16820480 (#24) üzenetére


adamklark
senior tag

a szomorú dolog, hogy nem csak vidéken zsebfalukban, nagyobb városokban (Eger, Esztergom) is előfordul hogy nem hogy 4g,de 3g is alig jön be. mostanában Budapesten 5g sehol se volt (amerre mentem, note 20). teljesen jogos a kérdés hogy minek 5g-t nyomni ezerrel amikor még 4g-vel is gondok vannak.

Maga a telefon érdekes de annyira niche hogy nem lesz nagy piaca (nekem az álmom hogy ki lehetne húzni a képernyőt mint egy tekercset :d)

[ Szerkesztve ]

(#31) #89309696


#89309696
törölt tag

Ha sima felcsúsztathatós lenne két kijelzővel és az alsó lenne a kisebb, az szerintem még életképes is volna. A feltolós telóknak nagy divatja volt anno is.
Nem az lenne a jövő, de nagyobb piaca lenne, mint ennek a szarnak. És még mellette buta is ráadásul.

(#32) SkyLine3000 válasza danielrevesz (#28) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem tudom, melyikre gondolsz, de a G3-G4nek pont, hogy rohadt jó a felülete. Én imádom. Nekem pont a samu, xiaomi huawei nem jön be. Az, h neked ízléstelen, az szubjektív. Másnak meg lehet pont az, ami neked bejön.

(#33) SkyLine3000 válasza adamklark (#30) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Minek 5g-t nyomni ezerrel? Mert a 4g után az 5 jön és Dél-Kóreában (vagy Kínában) rohadtul nem az a priorítás, h Magyarországon még sokszor 4 vagy 3g is alig van. Ilyen alapon tarthatnánk még mindig a 2g-nél. Ne álljon már meg a fejlődés azért mert Magyarország minden területen le van maradva. Vagy arra várjanak, hogy utolérjük őket és addig ne fejlesszenek?
Valószínűleg Dél-Kóreában már bőven ki van építve az 5g-s hálózat és az ott már természetes. A magyar telefontársaságoknak is az a céljuk, érdekük, hogy minél hamarabb kiépüljön itthon.

[ Szerkesztve ]

(#34) adamklark válasza SkyLine3000 (#33) üzenetére


adamklark
senior tag

de nem ilyen agresszívan, meg külföldön se pörög annyira 5g még, ne legyenek illúzióink, fel van ez pörgetve feleslegesen, csak rossz tapasztalatok lesznek

(#35) adamklark


adamklark
senior tag

sírva röhögök amikor már 6g-s hírek is vannak, az a legalja

(#36) #16820480 válasza adamklark (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Te amúgy tisztában vagy valamennyire egy termék fejlesztési ciklusával...?

(#38) Baggins86 válasza danielrevesz (#28) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Soha nem tudtam megérteni azt, aki egy androidos telefon gyári UI kinézetén pörög. Mintha nem lenne 2 millió téma vagy launcher, amivel totálisan meg lehet változtatni a kinézetet. :F

(#39) babosmiki válasza Baggins86 (#38) üzenetére


babosmiki
addikt

+1

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#40) mbotnd válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


mbotnd
tag

És tényleg. Most màr nekem is világos.

(#41) mbotnd válasza joey04 (#11) üzenetére


mbotnd
tag

Az szvsz mit jelent?

(#42) doooo válasza mbotnd (#41) üzenetére


doooo
veterán

"Szerény véleményem szerint".

(#43) joey04 válasza doooo (#42) üzenetére


joey04
titán

pedig mótvá :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) doooo válasza joey04 (#43) üzenetére


doooo
veterán

Lol. :DDD

(jaj, most ezt is magyarázni kell majd)

(#45) adamklark válasza #16820480 (#36) üzenetére


adamklark
senior tag

ezt komolyan kérdezed?

(#46) adamklark válasza Baggins86 (#38) üzenetére


adamklark
senior tag

nekem első mozdulat a Nova launcher telepítése, szóval ja vannak fontosabb részei egy telefonnak UI-n kívül

(#47) edward2


edward2
addikt

Nekem tetszik a telefon viszont ilyen áron egy galaxy S-t vagy Note-ot sem vagyok hajlandó venni nemhogy egy snapi 765ös telefont.

(#48) mjani1172 válasza doooo (#44) üzenetére


mjani1172
addikt

A Lol mit jelent? :)

(#49) Zé.


Zé.
tag

Az Ötlet kitűnő - de nem így!

Több értelme lehetne a ,,forgatós" design formának, de abszolút nem ezzel a forgatással, hanem egy normál telefonnak a fölső részét, egy hasábnyit
- lehetne elfordítani... Hasonlóan, mint a dugóhúzót, egy negyed fordítással.
Így sokkal nagyobb optikai lencsét építenének be, ebben a pozícióban előre
nézne a nagyobb kamera, hosszú fókusszal, lenne bőven hely a zoom optikának is.
Nem állítom, hogy úgy tökéletes lenne, de egy darab, - de sokkal jobb minőségű
nagyobb kamera lehetne akár, és sokkal nagyobb képérzékelő szenzor is elférne.

Akkor lenne értelme tulajdonképpen az elforgatós mechanikájú fölső résznek!
Mindenesetre a legújabb kamerapúpoktól sokkal jobb, gimball - képstabit is tudó,
elegánsabb megoldás lehetne! Ha tudná fizetni a szabadalmi költségeket, a
részleteket nem említve, --- de az LG-nek simán megérné így szabadalmaztatni... :K

(#50) Mercel


Mercel
senior tag

Nekem tetszik és fantáziát is látok benne.
Ez kéne kb. Note szintű felhasználói felülettel, kamerával (cerkával) és részemről bestbuy: )
Az egyetlen igazán komoly kétség azzal kapcsolatban merül fel bennem, hogy összecsukáskor a vízszintesen álló képernyőtag hátuljára esetleg rákerült szennyeződés, hogy nem fogja összekarcolni az alap kijelző felületét.
Nem túl életszerű kis ecsettel leporolni mindig a nagy kijelző hátlapját összecsukás előtt.

Drukkolok az LG-nek , mert látom szenvednek de azért van bennük kraft és nem adják fel. Kellenek az ilyen cégek a piacra.

Marcel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.