Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

"Az Android Gingerbread alapokon nyugvó, de később Ice Cream Sandwich változatra is frissíthető készülék várható ára egyelőre nem ismert."
Ezt LG-nél kéretik óvatosan kezelni, mert még mindig több drága telefonja 2.2-n áll. ;] Egyébként a hátlap mintázata tetszik, azon kívül igazi tucat telefon, a gombok miatt ez is eléggé hasonlít egy Samsungra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) spawn21


spawn21
veterán

Szerintem nem rossz ketyere.
Ami a kijelzőt illeti, WOW!
Megvenném, ha itthon is működne.

iPhone 13p

(#3) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Mostmár a 4,5" lesz a tendencia a high-end telefonoknál? :F
Kéretik egy kisebb variánst is legyártani.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#4) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Az aksi viszont újfent vicc...

:U

(#5) David75


David75
őstag

Remélem olcsón adják ha ennyire kevés dizájnert alkalmaznak. A specs-en kívül ha ránézek azt is elhinném hogy ez egy zárt 3"-os butafon 2mpx-es kamerával.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6) Valentino K. válasza David75 (#5) üzenetére


Valentino K.
senior tag

A hátlap így a képek alapján tényleg eléggé gagyinak tűnik :D

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#7) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Sok cucc a spec szerint jó, de nem úgy működik mint azt az alapján várná az ember! Majd kiderül, nekem tetszik!

(#8) tjb007 válasza Valentino K. (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem csak az, az egész telefon ami mellesleg úgy néz ki mint egy felnagyított Optimus Hub.

(#9) Depression


Depression
veterán

100MB-os keretem/75mbps≈10 másodperces élmény. :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) Revolit


Revolit
senior tag

A hátlapja olyan, mint ha lenne rajta egy rosszul, buborékosan felragasztott védőfólia, ami már el is koszolódott ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Eddie141


Eddie141
senior tag

Bizonyosan bennem van a hiba, de nekem ez sokkal jobban tetszik, mint eddig bármely modellje az LG-nek. Azt viszont nem tudom belátni, hogy miért van szükség ekkora felbontásra egy ilyen "kicsi" kijelzőn.
Mindenesetre ha majd olyan jó árra csökken, mint jelenleg az Optimus 2x, akkor lehet megkockázatok majd egyet :)

Gondolom FullHD-s a videófelvevő? :)

[ Szerkesztve ]

(#12) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szerintem marha ronda.

(#13) Krisz82


Krisz82
csendes tag

"Úgy tűnik, hogy a kisebbik dél-koreai gyártó is komolyan gondolja a mobiltelefonos részlegének felfuttatását"

Ideje lenne, mert amit optimalizálás, terméktámogatás és frissítés címszó alatt idáig nyújtottak az elég vicces volt.
Viszont ez az 1830mAh-s akkumulátor, félek kissé ugyancsak harmatos lesz. :U

(#14) r4z


r4z
nagyúr

Tejézusatyaúristen, hát mekkora keretet rajzoltak ennek az LG-nél? :Y
Az egész telefon nekem giccses, ilyen árkategóriában ez a külső vicc.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15) asimon


asimon
tag

Egy újabb felesleges telefon! :)

(#16) pingwin011 válasza asimon (#15) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Mitől felesleges? Nem azért mondom, mert szerintem nem az, de pl az összes win7 telefon nem felesleges? Illetve lehetne 1, a többi úgy is ugyanolyan ennyi erővel.

(#17) Xaels


Xaels
félisten

Én az LG helyében nem erőlködnék tovább. Vagy eladnám a teljes mobil részleget vagy gyorsan találni kéne egy olyan másik céget, akiknél van ízlése a tervezőknek és tudnak programozni a fejlesztőik, aztán gyorsan leszerződni velük. A hardverrel nincs gond, de a design és a szoftveres támogatottság egyre kevésbé minősíthető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Dunbar


Dunbar
senior tag

Gyönyörű, elegáns telefon! Már csak a hátlap miatt is. ;]

(#19) RaveForce válasza Xaels (#17) üzenetére


RaveForce
veterán

lol, vicces ez egy htc-vel :)) nem mondom h tetszenek a mai lg-k, de a htck 90% egyenesen jellegtelen randa papatelefon... viszont a black, (fehérben föleg) vagy egy optimus7 megkapó külsövel bír

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) David75 válasza RaveForce (#19) üzenetére


David75
őstag

Viszont ezen darab amennyire semmilyen szerintem annyira okádék. Annyi prémium érzetet ad mint a cookie sorozat.(a htc régen szép telefonokat csinált szerintem a hero-nál leragadtak, a radar meg már majd nem tetszik)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#21) RaveForce válasza David75 (#20) üzenetére


RaveForce
veterán

azért ezen pár képböl nem vonnék le ilyen messze menő következtetéseket, ezek mégcsak nem is élő képek, kikell várni, mki mindig elsőre ítél..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) Xaels válasza RaveForce (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Troll... Minek kevered ide a HTC-t, csak mert nekem az van?

Design és anyaghasználat terén a KM900 óta nem rakott le semmit az LG és azt a telót is jól szarban hagyta szoftveresen, amit a jelenlegi palettájával is megcsinál. A Black az egy gyenge copy, nincs benne semmi egyedi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) jooker82 válasza Xaels (#22) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nyilván azért szidod az LG-t....Am látom tisztába vagy a dolgokkal.... LG Crystal,Lg viewty smart,Lg BL40,LG Mini,.......Mind egyedi dizájnt kaptak és mégsem fogytak....Szerintem rájött az LG,h nem érdemes túl csicsás telefont kiadni... A Galaxy S-nek v Spicának volt vmi egyedi formaterve?? nem és mégis többmillió kelt el belőlük.....
Az SE Arc is eléggé egyedi...és mégis pl a 2x-et sokkal jobban veszik....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#24) r4z válasza jooker82 (#23) üzenetére


r4z
nagyúr

Te most tényleg azt próbálod megmagyarázni, hogy a szép dizájn MIATT nem fogytak az LG-k? :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25) Xaels válasza jooker82 (#23) üzenetére


Xaels
félisten

Nyilván nem ismersz. Az utolsó telefonom ami nem HTC volt az az Aréna volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) RaveForce válasza Xaels (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

Troll... Minek kevered ide a HTC-t, csak mert nekem az van?

mértvagyok troll, csakmert neked htc-d van? inkább igy tenném fel a kérdést :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) jooker82 válasza r4z (#24) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem az miatt,csak azoknak nincs olyan széles vevőköre,mint amely dizájnt most használ sok gyártó...az egyszerű lekerekitett forma....Pl optimus Black,2x ,Iphone,SGS...sok HTC...
Ezeket a belsőtől függően bármikor el lehet adni....Mig pl a Crystalt,v Viewty smartot kiadnák most androiddal,lehet,h csak a vásárlól 40%-ának jönne be.... De láthatjuk ezt az Arc eladásán is.....
Mondhatni már véget ért az LG féle Shine korszak mikor a csicsássága miatt lehetett eladni a telefonokat....Most már főként az számit,h legyen benne egy facebook widget és egy kp500 dizájnnal is ellehet adni....A felső kategóriába is már inkább a belső tudás számit......
tény,h az LG sokszor,rosszkor jött rossz időben....Pl a Blacknek tavaly kellett volna jönni a gt540-nek is egy jó félévvel korábban....
A fentebbi Crystalnak ,Bl40 nek pedig az okostelefonok előtt...
Ami egyedüliként felhozható,h jókor jött az az One.....Nincs annak se egy kimagasló dizájnja és mégis az első 40 nap alatt 2 millió fogyott...mert jókor jött jóidőben...A 2x is hasonlóan sikeres lehetett volna,csak ott a szoftvert cseszték el....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28) kolosanyi válasza jooker82 (#27) üzenetére


kolosanyi
veterán

Viszomt szerintem a GT540 cseszettül szép dizájnt kapott. Nem azért mondom, mert nekem volt (illetve még van) olyan. Azt a fomrát kéne továbbvinni, esetleg kisebb kerettel. Hozzá a frissítések, szoftveres részre rágyúrni, plusz a tőlük megszokott jó hardver, normálisabb ár kombo. Na mindjárt máshogy fogynának a cuccaik...

(#29) Dunbar válasza kolosanyi (#28) üzenetére


Dunbar
senior tag

GT540 tényleg szép lett, felső kategóriába is csinálhatna stílusos(abb) telefonokat az LG.

(#30) David75 válasza Dunbar (#29) üzenetére


David75
őstag

Volt időszak mikor az lg telefonjai tetszettek a legjobban, azok a dizájnereik hova tűntek??? Egy viewty smart forma tervet miért nem lehet visszahozni?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#31) jooker82 válasza David75 (#30) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nézd meg a fogyását...pedig nekem is tetszett...
gt540-em nekem is volt..tetszett a dizájnja...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#32) RaveForce válasza jooker82 (#31) üzenetére


RaveForce
veterán

számomra az arena mai napig az egyik legszebb telefon, még mindig megvan a kicsike :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.