Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szp1


szp1
addikt

A TV-ről nem akarnék véleményt mondani, de egy pontosítás :

"A szokásoknak megfelelően itt jutott hely a CI slotnak is, amibe a fizetős tévéadások kikódolásához szükséges kártyát kell bedugdosni."

Előtte azért nem árt egy CA modult sem beszerezni, mert anélkül nem lesz kártyaolvasás.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#2) Gabor970 válasza szp1 (#1) üzenetére


Gabor970
addikt

de legalább könnyen beleesik a kártya :D

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#3) Mentolka


Mentolka
senior tag

NAGYON HELYES! Teszteljétek csak az alsó-, középkategóriát is! Sokaknak nem elérhető a 120-150e Ft feletti árszint (hitelre meg vegyen, akinek több anyja van).

(#4) Raidon


Raidon
őstag

Sziasztok ha kérdés van csak tessék amúgy olyan helyen dolgozom ahol ezeket áruljuk teszteljük meg egyebek :) Szal jöhetnek a kérdések :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#5) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Kicsit sokat eszik LED-es és 32" mivolta ellenére:
"Otthoni módban maximum: 130 watt, ideális beállításokkal: 97 watt"

(#6) Gabor970 válasza Mentolka (#3) üzenetére


Gabor970
addikt

150e Ft egy ilyen kicsi TV-ér??? Tényleg hálószobába, meg konyhába való.
Na de nappaliba????

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#7) Raidon válasza TheSaint (#5) üzenetére


Raidon
őstag

Hát most nem idevaló téma de már láttam LED TV-nél olyat hogy fogyasztásmérő nem mutatott semmilyen különbséget...
Hát igen ez sztem attól is függ kinek milyen a szeme...
Pl kollégáim is máshogy lövik be mint én kinek mi kellemes szem számára.
Nézőtávolság meg képátló 3x-osa +-1m ez is emberfüggő...
Volt nálunk olyan vásárló aki 55"-ost vitt 3 méterre XD :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#8) Warpig


Warpig
aktív tag

Szerintem sem éppen ár/érték bajnok. Mennyire jellemző egyébként, hogy ilyen tv-ken vki netezik?

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#9) Raidon válasza Warpig (#8) üzenetére


Raidon
őstag

Hát a gyártó által telepített alkalmazásokat lehet kihasználni de sokan azt mondják rádugom gépre azt kész...
Lehet de ez már a sznobizmus határa aki nem tud mit kezdeni a pénzével...
Nekem spec a Samsung netes része jobban bejön de az már másik topic.
Bár van benne valami mivel nagyobb széria jobb panel elviekben jobb a kép és a net az már csak plusz szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#10) student válasza TheSaint (#5) üzenetére


student
őstag

az én hd redi samu lcd-m 32" 2006-os 190w-t eszik. igaz az nem is ledes

(#11) Raidon


Raidon
őstag

Annyiban van különbség az én szemem szerint hogy Fényerőre meg Kontrasztra Jobb!
Meg mivel ledes a TV ezért vékony könnyebb falra szerelni és esztétikusabb.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#12) thomeef válasza student (#10) üzenetére


thomeef
őstag

Az én 2006-os hd ready samum csak 150et :B 155 volt a plafon :B

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#13) Gabor970 válasza Raidon (#7) üzenetére


Gabor970
addikt

bocs, ha bunkó vagyok, de pont az ilyen hozzá nem értő műszaki eladók miatt szokott felállni a szőr a hátamon. Mi a gond 55" 3m nézési távolsággal? Legfeljebb annyi, hogy nem érdemes ilyen távolra ebbe a méretbe Full HD-t venni, mert a szem 50" esetén kb 2m-ig tudja megkülönböztetni a HD és Full HD közti diferenciát.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#14) TheSaint válasza student (#10) üzenetére


TheSaint
aktív tag

A C sorozatú Samúk 32"-ban olyan 65-110W között vesznek be, háttérvilágítástól majdnem függetlenül. Kicsit sokat eszik ez az LG szerintem, ráadásul ez egy 2011-es modell már gondolom. Illene jobban odafigyelni erre is...

[ Szerkesztve ]

(#15) gejala válasza Gabor970 (#13) üzenetére


gejala
őstag

55" HD-Ready LCD? Nem gyengén lenne vicces. Főleg a képminősége. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Petya25 válasza Raidon (#7) üzenetére


Petya25
addikt

55-ös 3 méterre kiváló! Miért akadsz ki rajta?
Ahogy te számolsz az 5 méter felett lenne, oda meg fal/vászon kell és projektor 3 méteres képpel.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#17) szp1 válasza gejala (#15) üzenetére


szp1
addikt

Szerintem nem HDR-es LCD-re gondolt... :D

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#18) Gabor970 válasza gejala (#15) üzenetére


Gabor970
addikt

eleve LCD, ebben az alsó szegmensben mindenhogy ratyi a képminőség :-) Bocs, jöttem trollkodni.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#19) kenwood3


kenwood3
őstag

nekem kifejezetten tetszik a külseje a tv-nek ...ideje volt már a régi dizájnjukon túllépni :K
én elfogadnám , főleg a 2006-os 27' hd-ready samu lcd-m után ami 135 wattot zabál :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#20) Duree


Duree
veterán

Sosem voltam Koreai barát nem szeretem se a Samsungot se az Lg-t,elsösorban azért mert rettetöen megbízhatatlanok a termékeik.

duree54

(#21) Gabor970 válasza thomeef (#12) üzenetére


Gabor970
addikt

és még a plazmák esznek sokat? :)) :)) :))
PS50C430-as 50"-os HDReady plazmám 120W-140W-ot eszik átlagosan. A nagyobb érték a TV nézés, a kisebb a 21:9-es filmek a saját beépített media playerről lejátszva.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#22) eckertb


eckertb
csendes tag

azt a bizonyos m2ts fájt lejátsza egyébként, csak át kell nevezni mpg kiterjesztésűre. nekem 42LE5300 van és az úgy megette...
ami érdekes, hogy azt is teszteltétek itt nemrég és eléggé érdekes dolgokat lehet megfigyelni, pedig a 2 TV nagyon hasonló...
a fogyasztásra ott pl kevesebb van megadva pedig 10 collal nagyobb a TV, ezt nem értem

(#23) Gabor970 válasza Duree (#20) üzenetére


Gabor970
addikt

koreai barát. Igaz, hogy pl egy csomó samsung magyarországon készül. Tök mindegy mi van ám ráírva, úgyis 95%-ban a Flextronics, Foxconn, Jabil és hasonló EMS gyártók üzemeiben készülnek. Nincs már olyan, hogy a Sony saját gyára, ahol Japcsik tökön szúrják magukat, ha valamit elcsesznek.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#24) kenwood3 válasza Gabor970 (#21) üzenetére


kenwood3
őstag

de nézd azt is , hogy az övé egy 5-6 éves fejlesztés , míg a tied meg 1 éves

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#25) Gabor970 válasza kenwood3 (#24) üzenetére


Gabor970
addikt

valóban!

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#26) BloodRay válasza TheSaint (#5) üzenetére


BloodRay
veterán

Az otthoni módban maximum 130 watt annyit jelent, hogy csotkára felnyomott fényerő és háttérvilágítás... :U Normál használat mellett a büdös életben nem fogyaszt ennyit.

(#14) TheSaint -> 2010-es modell.

(#20) Duree -> Ezt jó, hogy benyögted. :DDD

A cikkhez: TruMotion esetén nem csak az említett 3 beállítási lehetőség van, hanem van egyéni is, amikor a Judder-t és a Blur-t külön-külön lehet állítani ami igen jó dolog.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27) Raidon válasza Gabor970 (#13) üzenetére


Raidon
őstag

Hát volt soxor hogy ajánlottuk és hozták vissza hogy nagy... kb ennyi a vélemény... Szal te biztos nem dolgoztál ilyen helyen akkor légy szíves úgy viselkedj...
Tudod kinek a pap kinek a papné valakinek nagy vkinek nem de ha a vásárló maga sem tudja eldönteni az alapján hogy mi mit ajánlunk neki elég gáz... meg tudod sok a "hülye"...
az informálatlan ember...
És tudod a többségnek nincs pénze kiadni FULL HD-s tv re...

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#28) Gabor970 válasza Raidon (#27) üzenetére


Gabor970
addikt

biztos nem, csak tudom, hogy a TV hasonló mint a női mell. Olyan, hogy túl nagy, nem létezik :)

Én sem szerettem volna sokat költeni TV-re, ezért vettem 50-es HD Ready plazmát.
Relativ olcsóbb volt 2010-ben, mint a 2000-ben vett 72cm-es CRT-m.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#29) Raidon válasza Gabor970 (#28) üzenetére


Raidon
őstag

Nem veszekedni szeretnék nehogy félre érts!! Igaz nem a saját szakmám de 3 és fél év alatt láttam és tanultam egy és mást :)
Meg hát ugye minden városnak megvan a saját vevői köre...
Más és más emberekkel más és más igényekkel...
Nálunk nem jellemző hogy 3m re vesznek 50" v 55"-os TV-t.
Mert vagy eleve úgy jönnek be hogy ekkora távolságra kell ekkora tv.
Vagy elképzelés sincs és használati téren felmérjük kinek mi a legjobb választás.
Ilyen dolog ez mindenkinek megvan a saját véleménye csak ne fikázódjunk úgyis csak beszélgetünk és információcsere van hátha még én is tanulhatok újat :)

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#30) Ijk


Ijk
nagyúr

Az a probléma ezekkel a méretű tévékkel, hogy egyszemélyes moziélményt nyújtanak, tehát leülsz tőle 1m-re, akkor baromi jó. Csak ha már barátnővel, esetleg az egész családdal akar valamit nézni az ember, arra totálisan alkalmatlanok.
Ha 2-3 ember is nézi, akkor nem szabad 42" alá adni, nappaliba pedig az 50" már-már kötelező minimum. Az árakkal sem kell feltétlen elszállni, 120-160-ért lehet 42"-os 720p-1080p-s készüléket, míg 170k körül nappaliba mehet az 50"-os HD-ready plazma.
Szóval nem sok értelmét látom ennek a 32"-os méretnek, ha közel ülök egyedül, inkább egy 27"-os IPS monitort veszek, ami másra is használható.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#31) zerosen


zerosen
csendes tag

Sziasztok!
Végre egy "alsóbb" osztálybeli tv tesztje. Hozzáteszem, hogy engem teljesen zavarba hozott az itteni teszt eredménye....
Nekem egy 37LE5300 tv-m van, ami elvileg egy az egyben a testvére ennek, csak internetes tartalmak nélkül. Némi leírást, saját tapasztalatot mellékelnék a saját tvmről:
A 2010-es vb előtt leptem meg magam vele, az m1-es meccsek fantasztikusak voltak vele. DIGI-kábelről nyomom, ha Finnországra, Norvégiára állítod a tvt (nem a nyelvet), akkor kb 64 digitális tv + 2 digitális rádiót hoz be a kábelről. Ez ügye időnként változik, szolgáltatás függő.
Ami nagyon tetszik, hogy az mkv fájlokat tökéletesen viszi. Nálam a mércét az mkv fájl level@ szintje adja, a level@5.1es filmeket nem viszi, sem a dts hangsávokat (nem is keveri le). A hangon tudok segíteni, lekevertetem popcorn audioval, és úgy másolom külső vinyóra, majd játszatom le a tv-vel.
A felhősödésről annyit, hogy ha nagyon nézem, direkt keresem, akkor lehet látni, de egy film mellett nem ez lesz a legfontosabb. Szerintem. A betekintési szögek nagyon jók, meg merem kockáztatni, hogy 160 fokban is minden rendben van. A menügombok a tv-én érintősek, nem gombosak. Kb 4-5 méterről nézem a tv-t, a hangereje 8-10-esen van, némi basszust is ki tud rakni (hangolást igényel, nem vagyok vájtfülü), felesleges bömböltetni.
Ami saját tapasztalat még és nagyon tetszik, hogy ha bekapcsolom a energy saving módot (kis érzékelő a bekapcs gomb mellett a tvn, mindig ezen van), akkor 42wattot vesz fel a külső vinyóval együtt.... Nem hittem a szememnek, többször, több napszakban is hasonlókat produkált. Komolyan.
A hibája (ami kicsit zavar): gyűjti a port, az órája rendszeresen (el)késik, hiába állítom be minden héten.
Amit hozzátennék még, hogy a level@ témában és az órakéséssel kapcsolatban többször voltam LG szervízben (Dunaújváros), a szoftverfrissítés nem segített rajtuk. Hozzátezsem a hozzállás, hogy azt sem tudja mi az a mkv, nemhogy a level@, az óra biztos jól jár, amihez nézem, az siet...... Fantasztikus. LG ügyfélközpont passzolja a témát, menjek szervízbe a kérdéseimmel.....
Remélem segítettem, akit érdekel szívesen adok még felvilágosítást róla privátban.

[ Szerkesztve ]

(#32) janos1988


janos1988
addikt

En par napja vettem egy 32LD565-ot es tokeltesen meg vagyok elegedve vele. Bar nekem egyaltlan nem tetszik ez a nagyon vaskos keret, de szokhato. Aki meg filmet akar nezni rajta, az ugy is csak olyan formatumot tolt le amit megeszik a tv. A 100hz meg eleg jo dolog benne, sokkal jobb igy nezni a tv-t es filmeket.

#4: A wireless controllra mit lehet kotni es mire jo? Ha hdmivel osszekotom egy Asus HD2-el, akkor is lesz majd lagg (pl. filmnezes kozben), mint amikor a laptoppal kotom ossze es nem "jatekgep" modban van? Ujabb prog. csoportokat lehet valahogy hozzaadni?

#8: En :) 50% tv es 50% monitor (laptop).

#31: En kiprobaltam es Mo.-ra allitva 81 dtv-t, 3 radiot es 55 analog adast talal. Na ja, a hd-s adasokat en 2 m-rol szoktam nezni es meg ugy is tatva marad a szam :)

Most lehet hulyeseget kerdezek, de nincs sebessegbeli kulonbseg a 3 hdmi bemenet kozott?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#33) masterful87 válasza zerosen (#31) üzenetére


masterful87
senior tag

Nekem egy 37LE5300 tv-m van [...] Kb 4-5 méterről nézem a tv-t

Hát az kicsit messze van! :D
Nekem 3,5 méterről a 40C650-en már a DVD képe is teljesen jó! Akkor ellehet képzelni, hogy a 720p már 2,5től jó, 1080p meg másfél métertől tökéletes! :D

Megjegyzem, hogy szoktam nézni másfél méterről is DVD-t (ha a gépnél vagyok), ott még azért bőven látszik a gyenge felbontás.

(#34) masterful87


masterful87
senior tag

Jut eszembe:

Komoly ez a kalibráció... hogy ellehet érni szinte a 'tökéletest' egy kis állítgatással! Onnan meg már egyszerű beállítani személyes ízlésünknek, már nagyot nem hibázhatunk.

Samsung paneles 40C650-hez véletlenül nincs egy hasonló, profi beállítás? :D

(#35) Gabor970 válasza masterful87 (#33) üzenetére


Gabor970
addikt

most épp sting berlini 2010-es koncertjét nézem 2,5m-ről. 720p, 50" de gyönyörűűűűűű!!!

[ Szerkesztve ]

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#36) BloodRay válasza janos1988 (#32) üzenetére


BloodRay
veterán

Wiriless control-on a megfelelő csatoló segítségével az azt támogató blu-ray lejátszókra, házimozi rendszerekre, media boxokra lehet csatlakozni vezeték nélkül.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#37) b. válasza Gabor970 (#6) üzenetére


b.
félisten

Nem tudom hova cseppentem de egy kicsit el vagytok szállva itt a dolgokkal. szerintem az emberek 70 % még mindig 82cm vagy az alatti tv-t néz. Most nem az itteni pro hardver tv-fanatikusokra gondolok , hanem úgy általánosságban.
32 " bőven elég a hétköznapi igények kielégítésére egy sima 16-20négyzetméteres nappaliba,mivel szerintem nem mindenkinek van a rózsadombon a háza, sőt itt senki nem lakik lakótelepen, panelban? sok embernek ez tökéletes és a nappali dísze lenne. nekem egy 32 " crt Philips tv-m van és a mai napig el tudok néha hasalni milyen szép képe van. ez a tv tökéletes lenne az utódjának, és valami hasonló lesz, mondjuk talán 37 " ban.

a kedves eladó kollega/(Raidon ) okoskodásaitól meg a falra másznék. Nem te írtad a cikket és mint látod vannak itt olyan emberek akik tényleg értenek a dologhoz, nem pedig okoskodnak és a munkájukról dumálnak. ha okoskodni szeretnél a TV-hez szólj hozzá és ne az életedet írd le. majd a cikk írója megválaszolja azt amit kérdeznek vagy olyan ember aki tényleg ért is hozzá. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) Ijk válasza b. (#37) üzenetére


Ijk
nagyúr

Miért vagyunk elszállva? Honnan ismered az emberek igényét? Szerintem az a logikus ha valaki a nappaliba a nagy távolságra adott összegből minél nagyobb képméretet kap.
Namármost ennek az árából bőven kifutja egy 42"-os fullHD plazma, és alig többért már 50"-os HD-ready plazmát lehet venni, ami a legjobb megoldás nappaliba.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39) Raidon


Raidon
őstag

Különben is nem okoskodok csak elmondom a véleményem azt talán szabad...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#40) b. válasza Ijk (#38) üzenetére


b.
félisten

ok ezt értem és igazad is van ebben, de nem mindenkinek van igénye és helye akkora tv-re. sok embernek bőven elég a 32 " , szóval arra lennék kíváncsi hogy ebben a méretben milyen ez a tv? illetve ebben a kategóriában?mert a cikk alapján inkább több negatívumot olvastam mint pozitív dolgot és kb ilyen kategóriában gondolkozok, max 37 " ami még szóba jöhet bár az már nekem túl nagy, mert így is közelről nézzük általában.mondjuk ilyen net és hasonló dolgok nem igazán izgatnak de a multimédiás képesség annál inkább, tuner sem kell szuper setop boxom van. van ennél jobb képességű ( multimédiás) tv ilyen áron ebben a méretben? vagy 37 " ban?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#41) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hol támasztod meg a tévét a másik kezeddel mikor bele akarod nyomorítani a scart csatlakozót? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#42) Ijk válasza b. (#40) üzenetére


Ijk
nagyúr

"sokunknak bőven elég a 32""
Ezt nem tudom honnan veszed:F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43) b. válasza Ijk (#42) üzenetére


b.
félisten

mert egy ismerősömnek sincs 40 " os tv a nappaliban. pedig van egy pár....meg talán amultik sem abból adják el a legtöbbet hanem az akciós 82 cm-es tv ami 89999 ft . példa csak...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#44) Ijk válasza b. (#43) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez aztán a statisztikai minta:DDD
Az én ismerőseim nagy részénél meg crt van, tehát igazából arra van igény.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#45) b. válasza Ijk (#44) üzenetére


b.
félisten

nem értem most mi a problémád, az hogy te úgy gondolod hogy egy 32 " os tv csak hálószobába jó én meg azt hogy szerintem kisebb nappaliba? vagy felétek 40 Négyzetméteres nappalik vannak a panelokban? merre laksz mert akkor odaköltözök. nézz körül talán egy pár 60 négyzetméteres panelba és akkor találsz " mintát a statisztikádhoz"

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#46) Ijk válasza b. (#45) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kíváncsi vagyok ha egy 32"-os tv mellé odatennék egy ugyanolyan árú 42"-ost, akkor melyikre lenne "igényed", meg a nagy többségnek is.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#47) b. válasza Ijk (#46) üzenetére


b.
félisten

egy kicsit nehéz felfogású vagy úgy látom ... nem tudom odatenni MERT NEM FÉR EL! nincs szükségem nagy tv-re nekem egy ilyen 32 " tv kell és ennyi érted? ezeket azért gyártják még mert van rá kereslet tudod? ha nem lenne akkor nem lenne most ez a cikk sem. szerintem te olvasd csak azokat a cikkeket amiben 40 collnál nagyobb tv-k vannak.először lenne igényem egy 40 négyzetméteres nappalira aztán egy nagy Tv -re de mind1. remélem majd ír valaki aki fel is fogja mit írok. Raidon kollégától ez úton is elnézést kérek, most visszaolvasva lehet tőle kellene tanácsot kérnem...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#48) Raidon


Raidon
őstag

Na figyeljetek! Ne vitázzunk legyetek szívesek...
Nos szerintem fontos tény a távolság... Mekkora TV van most?
ha 32"-os akkor (általánosságban vagy ugyanolyan méretet szoktak választani vagy nagyobbat) helytől függően.
Sokan adott helyre vásárolnak és nem nézik a tudást.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#49) Patice válasza b. (#40) üzenetére


Patice
nagyúr

Én amikor megvettem a 42"-os Samsung HD Ready plazmát akciósan 100k-ért, akkor első nézésekkor elég nagynak tűnt. Blu-ray és mkv tökéletes rajta. 1,5 - 2.5 méterről nézem. 8-9 hónap tapasztalattal már azt mondom, hogy 1,5-ről már el tudnék képzelni nagyobbat fullHD-vel, mondjuk olyan 50-55"-osat :))

Természetesen mindenkinek mások az igényei, de aki eddig vett ilyen nagy TV-ket, az mind azt mondta, hogy a következő nagyobb lesz! :DD

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#50) Ijk válasza b. (#47) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egy panel nappaliba vígan elfér egy 42"-os képernyő.
De tudodmit, vegyél 32"-ost, amennyiből 42"-ost is kaphatnál, mindenkinek szabadsága van hogy mire költi a pénzét.:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.