Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

enyhe arena utánérzés :)
viszont sztem lesz ez még olcsóbb is

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) Ceree


Ceree
senior tag

Ha már "zenetelefonról" van szó, a hangminőségről is lehetett volna néhány szót ejteni.

A teszt jó lett, a készülék a videón iszonyatosan lassúnak tűnt. Nem emellett szeretnék megöregedni. :)

Másolat_eredetije

(#3) Lalikiraly válasza Ceree (#2) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Brutálisan zajosak a videók és a képek is! Szinte élvezhetetlen.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A telefonon az LG saját zárt rendszere, az S-Class fut
Akkor ez most hogy került az okostelefonok közé ?

valami

(#5) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Szerintem meg nem újdonság a telefon. Már lassan 1éve lehet kapni sok helyen függetlenül. Ezért nem érződik rajta az újítás. Hisz ugyan az van benne mint az elődökbe. A régi megmaradt alkatrészek és menü egy új köntösbe csomagolva. (Ami nem is olyan új). Hogy az LG most adta oda a szerkesztőségnek,meg most akarja bevezetni a szolgáltatóknál, az csak a saját marketingje.

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Elég gyenge telefon, főleg hogy még lassú is. :U

(#7) dr. Kind válasza Quasi_modo (#4) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Igazad van, kösz hogy szóltál, mellé kattintottam feltöltéskor, már át is helyeztem :)

(#8) roti86


roti86
őstag

Nem tudom, de néha úgy érzem, hogy visszafelé halad a technika... 320x240, no wifi, gps, lassú működés.. 40K-ért. Erre nem cserélném le a mostani telefonom, pedig az sem egy csúcsmodell... :N

(#9) frenetik


frenetik
tag

akkumlátor! :D :D :D

(#10) roti86 válasza frenetik (#9) üzenetére


roti86
őstag

Jogos, egy elírás egy U betű kimaradt

(#11) littlelion21


littlelion21
addikt

Első oldalon a GS290 és a GS500 linkje nem működik, van a végükön egy felesleges " :)

(#12) vans?


vans?
őstag

Szerintem gyenge, es csunya is.

hábm bábm

(#13) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Kívülrőlr tetszik, az ára is tetszik, jó kis süti :DDD

DE, nem az első cikk már, ahol megint kihagyásra került(főleg ciki ez egy zenemobilnál) a kihangosító hangszórók, és a hangzással kapcsolatos tesztelés és vélemény leírása :F
Vagy ezek tényelg ennyire nem fontos szempontok a mai vásárlóknál? :F
(Csak emrt nálam pl az)

(#14) VD


VD
őstag

Az kizárt, hogy ez egy 320x240-es kijelző. :N

És a gyártó szerint sem az:
Felbontás: 240x400, színmélység: 262 000, Méret: 3"

(#15) DemonDani


DemonDani
addikt

Nem rossz eresztés de picit lehetne olcsóbb, de én úgy tudom hogy a Tetszet plecsninél amúgy az ártól nagyjából el szoktatok vonatkoztatni... 35ért már inkább Ajánlott lenne, ha megnézzük mik vannak 30ért... (S5230)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#16) petymeg2033


petymeg2033
tag

Lehet, hogy a képek tükrözöttek, de nekem a képek és a leírás olvasása során eléggé zavart, hogy a gombok felsorolásánál minden gomb a másik oldalon van, mint ahogy látszik a képeken.
Vagy persze lehet, hogy a hátlap leírása után úgy is maradt a kézben a telefon (hátával a szerző felé), és ezért. Csak eddig inkább szemből történt a leírás.

(#17) b4ndee válasza RaveForce (#1) üzenetére


b4ndee
csendes tag

Sőt, szerintem az telefon "eleje" egyértelműen KM900 dizájn, csak firssítve/butítva.

Nem értem egyébként az LG-t. Nem lenne rossz dolog ez az S-Class, ha valaki nem vágyik androidra, de amióta kitalálták, sorozatosan olyan telefonokra rakják, amik hardveresen egyszerűen kevesek a meghajtásához. Akkor már mennyivel lenne egyszerűbb adni az Androidnak egy S-Class szerű dizájnt, mint ahogy azt a Samu is tette a badás kinézetű androidos gépein, és máris ugyan ezzel a hardverrel, kezelhető és nem idegtépő telefonokat árulhatnának.
Az s-class első példánya, a KM900, ami nem is egy mai darab, hardveresen bőven elég lenne az android használható futtatásához, ehhez képest az a sok szerencsétlen aki akkor beruházott rá 100k körüli forintot, szinte kivétel nélkül gyűlöli, mert rémálom rajta minden böngészés, görgetés, a legegyszerűbb JAVA játékokkal is meggyűlik a baja..stb stb, csak hogy lehessen egy csodaszép forgatható kocka, és egy teljesen zárt oprendszer.
Nem értem az LG-t. :(

(#18) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Jó teszt lett, a teló lehetne olcsóbb is. :U

(#19) korogyi


korogyi
csendes tag

Nem is értem azokat, akik egy ilyen mobilra ruháznak be (pedig biztos lesz pár). 37-ért már Montét lehet kapni függetlenül, ami kapacitív, wifi, gps, és az egész rendszer gyorsabb.

(#20) Land


Land
veterán

Már várom azt az időt, amikor az olcsó telefonok is kapacitív lesznek. Ezek az olcsó telefonok a szerényebb pénztárcájú emberek számára csak elrettentésnek jók az érintőkijelző ellen...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#21) Quasi_modo válasza Land (#20) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Végül is nem rossz a rezisztív kijelző sem, csak nem jó.

valami

(#22) EczkE


EczkE
addikt

Erről a volt Arénám jutott eszembe, de ez elég gyenge eresztés. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#23) scyllarus


scyllarus
veterán

"Nem így van ez a névjegyzék esetében, amit nem komplikáltak túl: a név és telefonszám megadásán kívül nem rendelhetünk egyéb adatot a partnereinkhez, még képet sem, ez azért komoly hiányosság. "
Ezt egyszerűen nem hiszem el egy "új" típusnál. Nem lehet, hogy a belső memóriát nem érte el valamilyen szoftveres probléma miatt, és csak a SIM-kártya névjegyzékét kezelte?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24) roti86 válasza b4ndee (#17) üzenetére


roti86
őstag

"Az s-class első példánya, a KM900, ami nem is egy mai darab, hardveresen bőven elég lenne az android használható futtatásához"

Ezt kétlem, hogy így lenne..

(#25) Probber


Probber
őstag

Szerintem nagyon gyenge telefon, de jól követi a Cookie széria hagyományait, illik a sorba, valószínű, hogy a célzott vásárlóközönség ugyanúgy rá fog ugrani ha lejjebb megy az ára, mint ahogy az elődeire.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#26) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem igazan sikerult model. Hasznalhato, hasznalhato, de nem az igazi...

"There is nothing permanent except change"

(#27) LA_COSTE válasza RaveForce (#1) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Hát ez az, hogy még enyhének se lehet nevezni.

(#28) amanoba


amanoba
őstag

legjobban a telefonkönyv puritánsága lepett meg, nem lehet, hogy csak valami beállítás hiányzott, vagy nem stimmelt ez esetben?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#29) jooker82


jooker82
nagyúr

Ezt nemrég tapiztam a médiába és minemondjak,gyönyörű telefon,de nem feltétlen ebbe a szinbe..én egy kékes szint láttam és az nagyon szép....az arenát külsőben simán veri..
A belső tényleg nem a leggyorsabb,de nem is azok fogják venni akiknek ezelőtt okostelefonjuk volt...hanem akik meglátják és elsőre beleszeretnek...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) jooker82 válasza korogyi (#19) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azoknak az embereknek nem kell kapacitiv,nem kell wifi és gps,azok a külsőt nézik és a montét ez 5x odaveri....

Én is furcsállom,hogy a zenei rész kimaradt....MÉÉÉRT?????
Itt egy sokkal szebb kép róla...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31) dr. Kind válasza amanoba (#28) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Közben már működik, nálam nem stimmelt valami. Miután kireseteltem a telót (visszaküldés előtt:) ), megpróbáltam új névjegyet létrehozni és így be lehetett képet is állítani.

(#32) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ajj, az az AutoFocus-os kamera botrányos.
Életlen, homályos, zajos, fátyolos, beégett képek készültek.

pzzzzzzz... Botrááányos. :) (The Cleveland show - Böszme Mama)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) zdanee


zdanee
őstag

Egyfelol a kijelzo 240x400, ez a kepernyokepeken is latszik. Masfelol a menu "filmes" s-class szeru viselkedesre is kepes a beallitasok kepernyo menuje alatt talalod. Ja, es a menuben a sorrend allithato, nyomva kell tartani az ikont es elmozdithatod a sajat "filmszalagjan" belul.

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#34) unyadavid


unyadavid
senior tag

Hangzásról, lehetett volna írni egy zenetelefonnál szerintem. Amúgy én ezt nem is nevezném s-class-nak csak wvga (vagy nagyobb) és kapacitív kijelző esetén....
jahh és autofocus biztos van benne?? XD

(I'M OUTRAGEOUS - ez jó :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#35) .bableWes


.bableWes
őstag

látom a kamera szenved a tipikus LG-s betegségben. ha jobbak lettek volna a viszonyok, biztos jobb a kép. bár ez minden telefonra igaz reméljük ez is olyan sikeres lesz mint az elödök

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#36) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ez egy felesleges és felejthető készülék.
Hiányos,elavúlt,kicsit drága.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#37) Thome


Thome
addikt

"Jobb oldalt található a hangerőszabályozó gomb, valamint a microUSB kimenet"

Ezek szerintem baloldalt lesznek, és az exponáló gomb van jobb oldalt. :U

Egyébként egész korrektnek tűnik eddig, szabványosodás figyelhető meg, örömteli. :)

(#38) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

ez mióta s-class?
szerintem sima lg-s (asszem a-class)
gs290-en ugyanez van

amúgy meg a telefon szerintem egy nagy rakás sz@r....
annyi cookie ilyen meg olyan van hogy meg sem lehet számolni....

monte akkor meg már 100X jobb (wifi, kapacitív kijelző, szebb kép.....)

[ Szerkesztve ]

(#39) zsoltyyy válasza roti86 (#24) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

(#40) Prymus X.


Prymus X.
tag

Nem értem ez a külső miért tetszik az embereknek. Miben nyilvánul meg, hogy a tervezők kitettek magukért. Nem értem. A hátlap pofás, de az előlapot valaki magyarázza meg nekem, ha van rá energiája.

(#41) VD válasza zsoltyyy (#39) üzenetére


VD
őstag

Értelmező olvasás. :U
A kolléga azt vonta kétségbe, hogy az android elfutna az arena hardverén.

(#42) zsoltyyy válasza VD (#41) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

jah bocsi télleg.. :))
am szerintem se futna el..

(#43) zsoltyyy válasza Prymus X. (#40) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

nem kell elmagyarázni semmit...
szerintem is ronda :DD

(#44) sagesz93 válasza Thome (#37) üzenetére


sagesz93
addikt

Ha itt nézed: [link]
és nem szemből nézed, akkor az a jobb oldal.

(#45) zsoltyyy válasza VD (#41) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

de szerinted ez s-class?

(#46) jooker82 válasza zsoltyyy (#45) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez s-class alapú valami de nem az...mivel nem 3D-s...
Az a helyzet,hogy nektek már minden szar ami nem okostelefon....
Az arena 528mhz es és 3D gyorsitó is van benne...Nem értek annyira hozzá,hogy azon elmene e az android...de az optimusom 600 mhz én szépen megy....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#47) zsoltyyy válasza jooker82 (#46) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

honnan veszed hogy 528mhz-es és van benne 3d gyorsító? :U

(#48) DjKoxi


DjKoxi
senior tag

Engem ez a KM 550-re emlékeztet, csak abban van WiFi.

(#49) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

am 45ért már arena-t lehet venni jobb kijelzővel, kamerával, wifivel, gps-el, 8gb belső memóriával, fém házzal és valódi 3d-s s-classal....

(#50) bluespirit válasza Prymus X. (#40) üzenetére


bluespirit
tag

Nem vagy egyedül nekem se tetszik, elég furán helyezték el a a menübe léptető gombot, meg úgy az egész formája, nem szép :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.