Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mark75


mark75
senior tag

Nekem tetszik külsőre,a kamera rész nem nagyon izgat.
Azért,témák és testre szabhatóság terén már tovább léphetnének :U

(#2) CaPable


CaPable
csendes tag

Nem kötözködésként, és tudom hogy mire értetted, de azért ilyet nem írnék le, hogy "operációs rendszer nélküli". Operációs rendszer nem csak azt jelenti, hogy telepíthetsz rá programokat, és turkálhatsz benne.

(#3) amanoba


amanoba
őstag

se a külsö, se a belsö nem nyerte el a tetszésem :(
a képek kicsiben még mutatnak is, de ha kinagyítjuk őket... :O

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) Petester


Petester
senior tag

Szerintem egy cikkben ilyennek nincs helye:
(bár a gyártót ismerve nem lennék meglepve, ha hamarosan felbukkannak a bilikék és a fikazöld árnyalat is)
Szeretem a "laza" hangvételű cikkeiteket, de nekem ez egy kicsit sok volt... Lehetne neonzöld vagy mittudomén...

Szerk: És ha már többesszámmal kezded, akkor az árnyalat is legyen többesszámban.

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#5) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

ha a képeket felnagyitom akkor tök homályosak, de ha simába hagyom akkor pedig nagyon jó minőségűnek tünik, optikai csalás??? :F

(#6) Bog válasza Petester (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

a többes szám véletlen volt, a fikazöld marad. Észrevételed köszönöm, de szerintem ez messziről sem trágár kifejezés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) Petester válasza Bog (#6) üzenetére


Petester
senior tag

Ok! Lehet, hogy ma egy kicsit érzékenyebb vagyok... :B

(ó\_!_/ó)

(#8) sipiii


sipiii
csendes tag

Lehet hogy az LG is követi a szifon taktikáját majd kéthónap múlva kiadják az LG KC550 3g-t egy kis fejlesztéssel.;] ;]

[ Szerkesztve ]

A Windows súlyos hiba után állt helyre (úgy ahogy), hiba oka: Nem áll módunkban bizalmas információkat szolgáltatni a felhasználók részére!

(#9) tailor válasza Petester (#7) üzenetére


tailor
őstag

Nem, nekem is szúrja a szemem a fika... :(

(#10) b_master


b_master
tag

A cikket olvasva eleinte még meg is vettem volna a telót, elnézve a béna gombokat és a porgyűjtő anyagokat, de a kamera, a háttérben nem futó FM-rádió, a sok apró hiba és a témák hiánya elég idegesítő számomra is.
Egyébként észre vettem egy hibát: a hatodik oldalon a bohóckodásra szó helyett bohóckoásra szót írtál Bog. ;)
Amúgy szerintem is lecserélhetnéd a fika szócskát egy másikra.

[ Szerkesztve ]

(#11) Kickass


Kickass
őstag

se külsőre (mondjuk ki: ronda) se belsőre nem közelíti meg a G600-at, ez a teló csak azoknak lesz jó akik lajbizhatnak hogy dikk má' 5megpixeles telóm van, de az hogy a képek a hulladék kategória (G600-hoz képest mindenképp) már nem érdekli őket, valamelyik szolgáltató beveszi a palettába (lehet már van is valahol, nem vagyok most képben) aztán majd 25-30ezer jó magyar HUF-ért dobálják mindenkihez

(#12) Zsolto válasza Petester (#4) üzenetére


Zsolto
őstag

Teljesen egyetértek, az ilyen kifejezések miatt már én is morogtam párszor, de úgy látom, a szerzőknek még kell pár év, hogy rájöjjenek, nem ez a lazaság fokmérője.


Bog:
Az itt említett szó pedig nem trágár, hanem gusztustalan, ezért teljesen felesleges, ez a stílus a telefongurura való. Írhattál volna libazöldet, ha már feltétlenül ebben a témakörben keresnél hasonlatot.

Ami a telót illeti, nagy csalódás, és nem értem, miért írtad, hogy a multimédiára van kihegyezve, egyedül a fényképezőjén érezni a próbálkozást, se a zenelejátszó, se a rádió nem üti meg a mércét.

Zsolto

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#13) Bog válasza Zsolto (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hm, a libazöld az jó! Átírom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) Zsolto válasza Bog (#13) üzenetére


Zsolto
őstag

Klassz, vagy, köszi :R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#15) Bibby válasza Zsolto (#14) üzenetére


Bibby
addikt

És a libazöld mennyivel jobb? Egyrészt olyan nincs is, másrészt csak egy gondolattal kell tovább vezetni hogy a fikánál is rosszabbat kapjunk.

Ελευθερια η θανατος

(#16) joey04


joey04
titán

Az LG féle menürendszer egyre jobban tetszik, de ez a készlék most nem lett az igazi.Engem a legjobban a gyatra kamera, a 3G hiánya, meg a háttérben nem futó radio zavar.

Bog!

Kicsit csalódtam benned...Nem hittem hogy átírsz 2-3 vélemény miatt egy olyan kicsit sem trágár szót mint a fikazöld.Aki szerint ez trágár az nem komplett.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) Bog válasza Bibby (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Épp ezért írtam át :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Mulderpapa válasza Bog (#17) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

"vagy jön a beton"
Ez csak nem a Tetves és Dugó című, nagy sikerű rajzfilmre vezethető vissza? :DDD

Szerintem a menü még mindig nagyon gyér, az árán viszont meglepődtem, bár az is igaz, hogy a G600 is hajszál pontosan ennyibe kerül.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#19) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Nekem eddig majdnem mind1ik telefonomba volt FM rádió... próba erejéig használtam is.... Dehát biztos a lakhelyemmel van a gond meg a béna rádiókkal :D
Amúgy egész korrekt kis telefon, és az ára is nagyon el lett találva :K. A WVGA (720x480) felbontás az 16 : 9 képarány már ?

(#20) Mamuska


Mamuska
őstag

A kezdőára nem is rosz ,még eshet egy kicsit. A múlt héten majdnem vettem egyet mikor láttam ,hogy 36 ezerért árulják gyári garival, mert nekem tetszik így kűlsőre, de a belső az már nem annyira. A kijelzője egyébként nagyobb mint a g600-é de sajnos a lőtt képek sokkal rosszabbak.

(#21) csakaloki


csakaloki
csendes tag

Üdv. Kicsit jobbra számítottam a telót illetően, de ezért ez sem rossz. Örülök, hogy jön fel az LG.
Egyébként sztem egy ilyen fikazöld szintű szó simán ,,belefér az oldal profiljába! egyáltalán nem zavar, és nem is gondolom, hogy e miatt bármennyit is esne a cikkek színvonala.

(#22) copin válasza Mulderpapa (#18) üzenetére


copin
őstag

24k különbség a G600-hoz mérve minden hibát igazol (ennyiből már audiofil fejhallgatót kapni, persze ehhez nem érdemes, inkább 10k körül valami divatosat).

(#23) Mulderpapa válasza copin (#22) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Én a partnero-nál néztem, ott mind a kettő hajszál pontosan 40k újonnan.
Te hol nézted, hogy ekkora különbség van a két telefon ára között?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#24) copin válasza Mulderpapa (#23) üzenetére


copin
őstag

xxl Nem biztos hogy pont 24k, de 20k fölött van (a vágólapról lekerült, utána fejből nyomtam).

[ Szerkesztve ]

(#25) Mulderpapa válasza copin (#24) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

XXL-nél is mind a kettő pontosan ugyan annyi.

Ja, most látom, hogy használt 0 percest néztem.Ezek ugyan annyiba kerülnek, bár akkor nem értem, hogy az új áruk között miért van ekkora különbség.

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#26) copin válasza Mulderpapa (#25) üzenetére


copin
őstag

Újonnan nem igazán. :D Gondolom a tippednél a G600 bolti garis. Gyári garanciával 50k. Bog, értelmezd kérlek! ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) Mamuska válasza Mulderpapa (#23) üzenetére


Mamuska
őstag

origo gsm 36k gyári garral és a samsung g600 meg 49k gyárival

(#28) Bog válasza Mamuska (#27) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

36k? Akkor ott olcsóbb, mint ahonnan mi hoztuk el, a G600 viszont mocskosul drága. Ezért írtam, hogy saccra egy árban vannak, de az LG ára gyorsabban fog esni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) Mamuska válasza Bog (#28) üzenetére


Mamuska
őstag

Szerintem már így is jó árban van, de ha lemegy mondjuk 30 ezerre pár héten belül azért kaphatna egy tetszett plecsnit. Ilyen árban 2"-os kijelzőt és 2mp fix fókuszt adnak más márkánál, ennek meg 2,4" igaz nem egy csúcs 5mp de jobb mint a 2mp ff.

(#30) lunaticz


lunaticz
tag

Az Lg-nek ez a gombszinezése buzis :W

(#31) Mantin


Mantin
aktív tag

szerintem ez a legrondább LG-k egyike :(
nem tudon miért kell ennyire lebutítani a design-et :O
tud ennél sokkal szebbet is a gyártó :K
a tudása egyébként nekem pont jó lenne :)

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#32) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Még jó hogy olcsóbb, ez a gép egyszerüen ocsmány, jót tenne ha kiadnák valami design mellett a normális gombokat is. Ez tényleg nagyon gáz külsőszerintem :O

A G600 egy igazi szupertelefon emellett

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#33) Mantin válasza ZoZa™ (#32) üzenetére


Mantin
aktív tag

nagyon igazad van de a g600 azért nem szuper annak is vannak hibái

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#34) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nekem semmi bajom a külsővel, sőt. Egyetlen dolog ami nem tetszik a kijelző szürke szine amikor kikapcsol, fekete kellene legyen (SE fertőzés). Azt ugye jól tudom hogy nincs esély új javitott szoftra?

Cseberből vederbe

(#35) ZoZa™ válasza Mantin (#33) üzenetére


ZoZa™
senior tag

ugy van ahogy mondd, de ha betérek a Mediába, mindig megfogdosom a G600-at szerintem nagyon komoly a külseje. Ehhez viszonyítottam csak a G600-at mint a tesztelő is, nekem ez egy játéktelefon benyomását kelti, mindenhonnan van rajta valami giccs: nekem K770 utánérzetem van a kameratakarótól, K610 jutott eszembe a gombokról, meg akróm keretről az iPhone klónok, tudom hogy ezekre egyikre sem hasonlít igazából, de nekem ezek ugrottak be, alapjában véve nekem nagyon gáz kivülről, emiatt sem olvastam eddig utána komolyabban a telónak.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#36) mark75 válasza ZoZa™ (#35) üzenetére


mark75
senior tag

Akkor ez nem is LG telo,igaz :F :U

(#37) b_master


b_master
tag

Tegnap betértem a Media-ba, éppen ott volt a KC550, ugyanazt tapasztaltam, amit a tesztben olvastam és amit a képeken láttam. Ujjlenyomat gyűjtögető anyagok, béna gombok, stb. De legalább nem lötyögős, bár ez nem egy nagy vigasz... :U

(#38) csabika16


csabika16
csendes tag

Szerintetek megéri a SE K750i-t lecserélni erre az LG-re?

(#39) erdoke válasza csabika16 (#38) üzenetére


erdoke
titán

Attól függ, mi a fontos számodra. Én egy U800-at vennék, ha most "sima" telefon kellene. A kamera abban is van ilyen, sőt. Legalább nem kis tudású, rövid akkumulátoros üzemidejű féltégla. 3G nélkül, két nap üzemidővel a 110 g nagyon gyatra kombináció. :(

A legjobb aláírás a héten

(#40) csabika16 válasza erdoke (#39) üzenetére


csabika16
csendes tag

A videó ,meg a zene a fontos de nem igazán teccik a telefon kinézete,az u800 sokkal szebb meg az ára is jó.

(#41) Mantin válasza csabika16 (#40) üzenetére


Mantin
aktív tag

akkor mi a kérdés? :D az U800 az LG-nél 5x jobb :K

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#42) Mamuska válasza csabika16 (#38) üzenetére


Mamuska
őstag

Én is u800-ra szavazok. Az egész tella fémből van,+ 1 giga belső memória és szoftveresen sem ilyen szutyok. Számomra csak a 2" kijelző és a ff a negatívum benne. Azt nem tudom ,hogy hol veszed de kártyafüggetlenül az u900 jobb vétel, mert csak egy-két ezer a különbség.

(#43) Mantin válasza Mamuska (#42) üzenetére


Mantin
aktív tag

az U900 a legjobb a navipad miatt+ témaszerkesztő :R :DD

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#44) Farstaff válasza Mantin (#43) üzenetére


Farstaff
csendes tag

Én meg aztmondom, 36.000-ért SOny k660i... :D

(#45) Mantin válasza Farstaff (#44) üzenetére


Mantin
aktív tag

az is jó de az 5310 sem rosz na mit szólsz :D
szerinted mamuska? :D

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#46) Mamuska válasza Farstaff (#44) üzenetére


Mamuska
őstag

Srácok egyre szarabb telókat ajánlotok!
Akkor má R300i Rádió!

[ Szerkesztve ]

(#47) Farstaff válasza Mamuska (#46) üzenetére


Farstaff
csendes tag

A sony k660i, annyira rossz?? :(

(#48) Mamuska válasza Farstaff (#47) üzenetére


Mamuska
őstag

Azt mondtad ,hogy jobb vétel a k660 mint az u900 én erre írtam. Egyébként nagyobb kijezője van, meg nem ilyen ratyi anyaghasználata van mint a k660-nak + hsdpa 7,2 Mbps + 5mp.

(#49) Farstaff válasza Mamuska (#48) üzenetére


Farstaff
csendes tag

De az U900 60.000 körül van, (asszem), a k660i, meg 36.000... Igazából nálam a kérdés, hogy Sony k660i, Lg kc550, vagy LG KF970... Nem a tudás a lényeg...

(#50) Mantin válasza Farstaff (#49) üzenetére


Mantin
aktív tag

a felsoroltakkal nincs egy kategóriában a sony :P ráadásul régebbi is :DDD
amúgy mi a lényeg ha nem a tudás :) akkor tudom ajánlani a1600-át :DDD

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.