Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szemesi69


szemesi69
addikt

Már ideje volt egy tesztnek :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#2) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

miért google drive-on vannak a fotók?
Miért nem egységesítitek már végre a mobilok kamerájának tesztelését???
Olyan rég óta gond ez!

(#4) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

[No comment..]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#5) DrBubo77 válasza gekkoXT (#2) üzenetére


DrBubo77
addikt

A fotókat változtatás nélkül tettem fel, hogy mindenki megnézhesse, hogy milyen minőségű fotókat lő. És a 3 MB-os képekből csak 3 db fért volna a pH-s tárhelyre.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6) janeszgol válasza DrBubo77 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Jól is csináltad. Végre valaki, aki használja az eszét.

A teszthez: frankó volt. Nem volt túldramatizálva. A kamera sajnos valóban hagy némi kívánni valót maga után. Sajnos nem ismerem a tesztprogramot, ezért használat közben csak tippelni tudtam, hogy az LG G4c 10 ujjas, OGS kijelzőjét kapta. Valóban, az érintésérzékelés hibátlan. Csak annál a fényerő magasabb volt. Nagy dilemmában voltam, de utólag azt mondom megérte megvennem az előfizumhoz. (12.500ft plusz 22 hónapon át havi egy ezres. Ha nem is nevetséges, de jó ár érte. Pláne tavasszal, amkor még a hatos droidok magasan szálltak) Az Android 6 miatt esett rá a választásom. Ha szerencsénk lesz, kaphatunk rá Nougatot is majd. Meglátjuk.
A nálunk kapható K10-et nem értem. Miért nem az erősebbet hozták be? Egy K4-et néztem még meg, annak a kijelzője ugyan úgy TN, mint a K10-nek. Nem vészes, csak felülről billeg picit. De inkább a K8 IPS kijelzője.

Aki megveszi a K8-at, a legelső lépése (a kezdeti beállítások - nyelvezet, email stb) után a telefon frissítése legyen. Kötelező!

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) szemesi69 válasza DrBubo77 (#5) üzenetére


szemesi69
addikt

"Ha nem elsődleges a kiváló fényképezés és az állandó játék, akkor a készülék egy megfelelő társ lehet."
A fiam csak játszik rajta 90%-ban és bírja, tehát úgy is megfelelő társ :)

Jó kis teszt, gratula, már vártam, jobb későn, mint soha :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#8) DrBubo77 válasza szemesi69 (#7) üzenetére


DrBubo77
addikt

Arra írtam a játékot, mert az ilyen Real Racing 3 típusú játékok 700-900 MB körül vannak, és azokból nem fér el túl sok.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#9) UnA válasza gekkoXT (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Szerintem valamit elnéztél, mert ez egy Logout cikk. A mobilarénások aránylag egységesen hozzák a teszteket, de ez egy tulajdonosi cikk, amit mindenki a saját ízlése szerint állít össze.

(#10) DrBubo77 válasza janeszgol (#6) üzenetére


DrBubo77
addikt

Mi van a frissítésben? Én mindig kinyomom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#11) janeszgol válasza DrBubo77 (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez kb nyár közepi frissítés. 357 megás ha jól emlékszem. Hirtelen merülést javít, továbbá stabilitást írtak még. De nem részletezte a gyártó.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) DrBubo77 válasza janeszgol (#11) üzenetére


DrBubo77
addikt

Új funkció nincs is benne? És 357 MB-tal kevesebb hely marad utána?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#13) janeszgol válasza DrBubo77 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Semmi ilyet nem vettem észre, bár most nem ezt használom. Nem lett kevesebb a tárhely.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Maximum1 válasza szemesi69 (#1) üzenetére


Maximum1
őstag

Hangyányival beelőzte Bog, vagy csak simán visszatartotta ezt. ;]

(#15) DrBubo77 válasza Maximum1 (#14) üzenetére


DrBubo77
addikt

Pár nappal a másik megjelenése előtt küldtem be a cikket. De az átnézés nem tűnt hosszabbnak, mint máskor.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#16) szemesi69 válasza DrBubo77 (#15) üzenetére


szemesi69
addikt

Azt írod nem otg képes, a másik teszt író szerint igen, most akkor melyik igaz?

Bog szerint: Nem maradt ki az NFC, illetve az USB OTG sem

A te teszted szerint: A micro-USB port szolgál a töltésre, az OTG-t nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#17) DrBubo77 válasza szemesi69 (#16) üzenetére


DrBubo77
addikt

Több oldalon néztem, gsmarena, phonearena, devicespecification, de sehol nem írják. Nekem pedig nincs OTG kábelem. Ha valaki azt mondja, hogy valóban tudja, akkor javítom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18) szemesi69 válasza DrBubo77 (#17) üzenetére


szemesi69
addikt

Ne érts félre, csak jó lenne tudni, mivel Bog azt állítja, hogy otg képes, a fiamnak van ilyen telefonja, megbolondít a játékokkal és tartozékokkal, most egy játékvezérlővel szemezik, ami otg csatlakozást igényel :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#19) dlaj válasza szemesi69 (#18) üzenetére


dlaj
őstag

OTG?

Vagy itt.

Egyébként meg valószínűleg nem az, mert a cikkben összegyűjtött OTG képes telefonok között sem szerepel, illetve az LG oldala sem írja.

[ Szerkesztve ]

(#20) szemesi69 válasza dlaj (#19) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem valami jó véleménnyel vannak róla, akik próbálták :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#21) dlaj válasza szemesi69 (#20) üzenetére


dlaj
őstag

Igen olvastam, de egy próbát megér. Az enyém OTG képes, és az app is annak írja.
Egyébként még volt idő szerkeszteni az előző hsz-t további tippekkel.

(#22) szemesi69 válasza dlaj (#21) üzenetére


szemesi69
addikt

Szerintem Bog elírta a tesztjében, az ilyen programokban nem igazán hiszek, csak furcsállom, hogy hirtelen született végre kettő teszt is, és csak az egyik írja, hogy OTG képes. Én úgy gondolom, ha már valaki ír egy tesztet, akkor már vegye a fáradtságot és nézzen utána, miről is ír :)
Én inkább DrBubo77 tesztjének hiszek, hogy nem OTG képes.
Jelenleg nincs és nem is volt olyan eszközöm, amivel hitelesen ki lehetne próbálni, én a gyakorlatba hiszek, de azért nem veszek OTG kábelt, hogy ki próbáljam, eddig is megvoltam nélküle :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#23) DrBubo77 válasza szemesi69 (#22) üzenetére


DrBubo77
addikt

A fentebb linkelt OTG? alkalmazás azt írja: "NO. Sorry, OTG is not supported on this device"

És az USB menüben sincs ilyen opció:

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#24) szemesi69 válasza DrBubo77 (#23) üzenetére


szemesi69
addikt

Na ugye :) Mondtam, hogy a te teszted a hiteles, grat. még egyszer :R

Xiaomi redmi note 12 pro

(#25) dlaj válasza DrBubo77 (#23) üzenetére


dlaj
őstag

Akkor csak nem olyan semmirevaló az az OTG? alkalmazás. Végül is 4.1 az értékelése.

(#26) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az OTG így biztosan nem kapcsolható be. Azt vagy tudja a kütyü vagy nem.
Azt hiszem, roottal néhány típusnál lehet OTG-képességet szerezni, de nem így. ;)

Samsung Galaxy A54

(#27) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nem abban a menüben lehet kiválasztani, hogy az eszközt OTG kezelje?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28) szemesi69 válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem is erről szól a téma, hanem valaki Bog, egyértelműen, le írta tesztben, hogy OTG képes, holott nem az: [link], Konkrétan ezt írja:

Adatátvitel, akkumulátor

Mi a K8 4G nevű terméket teszteltük, de ide, Európába csak ezt hozza az LG, ami érthető. A 150 Mbps sebességű elméleti maximális letöltési tempó bőven kielégítő, a WiFi hálózatok jeleire is stabilan tud támaszkodni az eszköz, hamar talál pozíciót a GPS modul is. Nem maradt ki az NFC, illetve az USB OTG sem, egyedül az infrát hiányolhatjuk, de az manapság már elég ritka madár. Természetesen a termék fel tud ugrani a 800 MHz-es LTE sávokra is, a böngésző pedig a Chrome, amely már ismerősként köszönti az androidos felhasználók zömét, teszi a dolgát, a hardver is elég hozzá, hogy ezen a felbontáson ne legyen különösebb gond az oldalak görgetésével és nagyításával.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#29) dlaj válasza DrBubo77 (#27) üzenetére


dlaj
őstag

Én már 2 OTG-s telefonomba is csatlakoztattam pendrive-ot kábelen keresztül, de nem kellett sehol semmit kiválasztani. Csak bedugtam, és megjelent az eszköz a fájlkezelőben.

(#30) DrBubo77 válasza dlaj (#29) üzenetére


DrBubo77
addikt

Itt írja egy fórumtárs, hogy kipróbálta, nincs OTG.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#31) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Valaki rootolta már?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.