Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

hétfo ota mindennap ezt lesem vane uj kérdés :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) roti86


roti86
őstag

Az tuti, hogy nagy mák kell, hogy te legyél az első, aki felhívja. Vagy egész nap a gép előtt kell ülni és nyomogatni az F5-öt :))

[ Szerkesztve ]

(#3) Bikerider


Bikerider
aktív tag

Remélhetőleg a trezorban van térerő is ;]

(#4) Org


Org
aktív tag

Hát ez így írtó gáz.. Tényleg mák kell hozzá, h első legyél.. Egy nagy kockának kell lenni hozzá.. :DDD :DDD

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#5) Xabi78


Xabi78
aktív tag

Ha nem veszik ki a telefonokat a terzorból, hát azokat a büdös életben nem csörgeti meg senki... oda nem megy be a térerő... :)

X.

Cave canem!

(#6) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem vagyok fent fészbúkon, úgyhogy ezt buktam... Xd Pedig szívesen játszanék, de így esélytelen...

Minden szavam magánvélemény!

(#7) Org válasza tothmaxy182 (#6) üzenetére


Org
aktív tag

Nem esélytelen. Itt az oldal: [link] Itt is ugyan úgy ott a kérdés.

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#8) _András_


_András_
tag

Ezek már a mobilarena editionos telefonok vagy a sima fekete ?

(#9) tothmaxy182 válasza Org (#7) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Nah jó, de aki egész nap fészbúkozik, annak azért könnyebb dolga van...

Minden szavam magánvélemény!

(#10) fateless


fateless
veterán

Nagy ötlet reklám szempontjából, és szinte semmibe se kerül. :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) Org válasza tothmaxy182 (#9) üzenetére


Org
aktív tag

Jaja.. Így én is buktam, mert dolgozom.. :P

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#12) perecc94 válasza tothmaxy182 (#9) üzenetére


perecc94
tag

akkor nekem könnyű lesz... ;]

„Az élet kaland, ha jól alakítod."

(#13) DonVinetoo


DonVinetoo
csendes tag

Sziasztok!

A videón én úgy láttam hogy a trezorban van egy jelerősítő, szóval biztos van bent térerő!

[ Szerkesztve ]

(#14) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Még jó, hogy a Facebook mostanában nem nagyon működik... akkor is hibásan. Szerencsére nem csak Facebook only, mint egy másik nyereményjáték egy Samsungért..

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#15) parkr válasza Rickazoid (#14) üzenetére


parkr
őstag

melyik az a másik?

(#16) plus44


plus44
veterán

Korrekt, hátha szerencsém lesz:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) parkr


parkr
őstag

egyébként ezzel a játékkal annyi a gáz, hogy az utolsó számot (esetleg utolsó kettőt) simán végigpróbálgathatják az emberek

én utolsó körben legalább 3 számhoz adnám ki a feladványt

(#18) kennyke válasza parkr (#17) üzenetére


kennyke
aktív tag

ha jól olvastam, már csak 1 kérdés lesz, tehát a harmadik kérdéssel 4 számjegy lesz a megfejtés. A tagolás sem véletlen...

(#19) LA_COSTE válasza parkr (#17) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

lol....tényleg!

(#20) roti86 válasza kennyke (#18) üzenetére


roti86
őstag

És ki tudja, hogy vasárnapig melyik nap adják ki a 4 számot... szóval annyira mák kell hozzá, hogy pont akkor pont te vedd észre, hogy kirakták a kérdést, fejtsd meg és mint az őrült gépeljed a telefonba a 9 számjegyből álló telefonszámot :))

(#21) Rickazoid válasza parkr (#15) üzenetére


Rickazoid
addikt

Edigital játéka, Galaxy S a főnyeremény.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#22) fabicska


fabicska
aktív tag

Kétszer kellett végignéztem a videót, mert az elsőnél csak az LG-s lányt néztem.
:DDD :DDD :DDD

Én se vagyok fennt f...bookon, nem is versenyzek, gazdija vagyok egy Optimusnak már. :)

[ Szerkesztve ]

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#23) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Reméljük csak a számok vodások. A telefonok nem. :D

(#24) fateless válasza fabicska (#22) üzenetére


fateless
veterán

?
Teljesen átlagos hölgy - az viszont értékelendő, hogy normál ruhában van.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#25) realmadrid92


realmadrid92
tag

Ezt most nem teljesen értem, ha jól értelmezem egy hétjegyű számot kell felhívni, amiből az első 3 számjegyet megadták, tehát még összesen 10e variáció van..
Tehát akár már most lehet próbálgatni is? hiszen a hívásindítás nem kerül pénzbe, nem?
üdv

(#26) Org válasza realmadrid92 (#25) üzenetére


Org
aktív tag

Tedd azt. :DDD
Szólj ha meg van a teló. :D :DD :DDD

''Nem Szabad Félned A Kudarctól, Játszd Végig A Játékot.''

(#27) parkr válasza realmadrid92 (#25) üzenetére


parkr
őstag

csak abból ha 8500-an felveszik akkor szép számlád lesz :DDD
szerintem csak az utolsó feladvány utániakat veszik érvényesnek (bár erről nem írnak sehol)

Permet Elek: függetlenek, a játék leírásban benne van

lordfreyr: kösz!

(#28) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Vagy most tették ki az új kérdést, vagy mostanában teszik majd fel, de lehalt az oldaluk.

Harrrr!!!!

(#29) PowerBuldog válasza Ndruu (#28) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Jaja, nagyon szuper kis játék. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#30) RaveForce válasza parkr (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

szerintem csak az utolsó feladvány utániakat veszik érvényesnek (bár erről nem írnak sehol)

dehogynem ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) korogyi


korogyi
csendes tag

Na az első már biztos nem az enyém :O

(#32) parkr válasza korogyi (#31) üzenetére


parkr
őstag

én is lecsúsztam a dologról. na, majd a következőnél...

RaveForce: igen, közben megtaláltam

(#33) roti86


roti86
őstag

A kérdés megjelenése után 1 percen belül hívtam a számot, de már foglalt volt.. :(

(#34) joeshow


joeshow
csendes tag

Már évek óta minden nap olvasom a mobilarénát, első az rss dobozok között.
És most szeretném is megköszönni a Mobilarénának és az LG blognak, innen találtam a játékra és én lettem az első nyertes.

Tehát csak így tovább Mobilaréna for president :C

PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

(#35) roti86 válasza joeshow (#34) üzenetére


roti86
őstag

akkor szerencséd volt, mert az első nyertes nem volt még 18 éves és gondolom így lettél te :)

(#36) joeshow válasza roti86 (#35) üzenetére


joeshow
csendes tag

Így van, de az is lehet hogy még azután is csak 18 alattiak voltak, lehet még második sem voltam:D Sztem a kérdés kikerülése után én elég sokkal telefonáltam voltak akik írták hogy 14:13-14 körül telefonáltak, én a híváslistám szerint 16kor.

PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

(#37) roti86 válasza joeshow (#36) üzenetére


roti86
őstag

Akkor akár én is nyerhettem volna, mert én az első 1 percben telefonáltam, csak kár, hogy foglalt volt akárhányszor próbáltam :O

(#38) parkr


parkr
őstag

gyerek ilyet írt a facebookon: "nem múltam el 18, ezért (elvileg a Facebook szabályzata miatt...) nem nyerhettem"

nem értem, hogy van ez; a játéknak csak annyi köze van a FB-hoz, hogy azon is lehet róla értesülni

de legalább mobilarénás nyert, gratula joeshow :)

(#39) joeshow válasza parkr (#38) üzenetére


joeshow
csendes tag

thx, de az is aranyos volt amit válaszoltak rá neki: "Mindkét szabályzatban benne van. Mi a FB szabályzatához igazodtunk ebben. Sajnáljuk, hogy nem nyertél. Talán néhány év/hónap múlva... :)":D

PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

(#40) parkr válasza joeshow (#39) üzenetére


parkr
őstag

jah, azt nem is láttam

egyébként hogy megy ilyenkor az "azonosítás"? telefonon keresztül, vagy személyit kérnek scannelve?

(#41) joeshow válasza parkr (#40) üzenetére


joeshow
csendes tag

Hát felhívtak rejtett számról, megkérdezték hogy miért hívtam ma az Lg magyarországot, aztán nevet címet életkort és mondták hogy átvételkor személyivel kell igazolni hogy tényleg elmúltam 18, nagyjából ennyit tudok eddig meg hogy jövő héten valamikor küldik.

PhoneBio: Alcatel 303 - Nokia 3310 - Sony Ericsson Z600 - Sagem my700x - Sony Ericsson p910i - Sony Ericsson P1i - Sony Ericsson X1 - HTC Legend - HTC Desire - Samsung Galaxy SIII

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.