Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) AxBattler válasza Prosector (#100) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! Távolabbra már necces, kicsit '90-es évek hangulata van... de ha neked így jó.
Én asszem' maradok inkább 1080p/75Hz vonalon.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#102) Prosector válasza AxBattler (#101) üzenetére


Prosector
addikt

Nincs mit.

Engem nem zavar, de csak a multit tolom igy, ha singlet jatszom, akkor azt fhd-ben.

(#103) AxBattler válasza Prosector (#102) üzenetére


AxBattler
félisten

És ki lehet szúrni távolról a mozgást és a karaktereket a susnyásban, vagy a romok között?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#104) Prosector válasza AxBattler (#103) üzenetére


Prosector
addikt

Igen, nincs vele gondom.

A tavolabbi karakterek biztosan nem latszanak olyan jol, mint fhd-ben, de nem erzek semmi hatranyt ebbol.

(#105) AxBattler válasza Prosector (#104) üzenetére


AxBattler
félisten

:R Okés, köszi!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#106) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még mindig jó kis moncsi. :DD

Remélem, egy jódarabig az is marad.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#107) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok!

Az LG 24GM79G-B-nek nincs topikja, ezért itt kérdeznék.

Nagy bánatomra le kellett cserélnem a BenQ XL2411-met, mert nincs rajta DP (RTX-re válottam, és későn láttam, h nincs rajta DVI). A BenQ-nál emlékszem, hogy idő volt beállítani a megfelelő képet, de sikerült egy elég szép képet kihoznom belőle.

Viszont amikor telepítettem a tematikus monitort, majd' belehánytam a képbe. Iszonyat fakó, zajos, darabos (képminőség), akármelyik gyári üzemmódot választom. Filmet nézni nem lehet rajta, és nem a betekintési szög, hanem a zajos kép miatt. Egy hányadék, tényleg, a BenQ out of the box ezerszer szebb volt. A kábel vadi új, a monitort újonnan vettem. És bár elég jól pörög rajta a játék, hogy őszinte legyek, nem annyira smooth-os, mint a BenQ, pedig a vga is erősebb alatta néhány %-kal, mint a korábbi, azonos beállításokkal.

De a lényeg: van esetleg valami guide arra, hogy lehet kalibrálni ezt a gépet valami kissé realisztikusabb színvilágra?

Köszönöm a segítséget! :R

(#108) Aprósólyom válasza Synthwave (#106) üzenetére


Aprósólyom
addikt

És még mindig neked is ilyen van. Már enyém is 2 éves. Többször gondolkoztam, hogy váltanék nagyobb kijelzőre 27" vagy inkább 32"-re, de ahogy elnézem a teszteket, a teljesítményben csak visszalépnék, úgyhogy marad. Sőt, ha nagy kijelzőt akarok, lehet rákötök majd külön egy TV-t, mert ez a monitor nagyon, de nagyon jó még ma is és valószínű 2-4 év múlva is, ahogy nyálazgatom néha a piaci kínálatot.

Jevons paradox

(#109) Synthwave válasza Aprósólyom (#108) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sőt, még mindig, és most vettem mellé egy ugyanilyet, portré állásba, VESA karok és csecseség. :D Ami még 2016 végén került hozzám, azóta napi 12-14 órát megy, hétből hét nap btw.

Bestest 144-es TN ever. Váltás majd akkor lesz, ha jobb létre szenderülnek (remélem, még nagyon sokára), de akkor is 240-es LG-re.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.