Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) nem_tom válasza Lauda (#50) üzenetére


nem_tom
őstag

"az ordog mindenkiben megbujik"

Ami szerencsés esetben, csak az ebédkor evett bab. :D

(#52) Lauda válasza nem_tom (#51) üzenetére


Lauda
félisten

Vagy eppen gomba.... :DD

(#53) reset


reset
senior tag

Sziasztok!
Én nem soká jubilálok, itt a PH-n. Pár apróbb (fórumos) tüskén kívül csak szép emlékeim vannak; nagyon sokszor segítséget kértem és kaptam. Tanáccsal ritkábban éltem, mert nem vagyok prof a dolgokban - csupán évente összerakok egy gépet - és ez legalább 20 éve tart már - de lassan vége, a nyugdíjból már nem nagyon telik...További eredményes tagságot kívánok minden kollégának :)

(#54) kenwood3


kenwood3
őstag

Láttam én itt már újonc rangú 2500 napos regivel rendelkező emberkét is , hozzá tenném 100 körüli pirossal rendelkezett !
Én se tartom fontosnak a rangot pedig már közel 900 napja regiztem és csak most értem el pár napja a kvázi tag rangot !

Mi az az ekezet dragasag??

(#55) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Talán jobban megbíznak egy veteránban?!

15-20 év múlva lenne érdekes amikor lesz kb 12456 Félisten XD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#56) RootRulez válasza (ÉN)közPONT (#55) üzenetére


RootRulez
félisten

Az érdekes lesz... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#57) Daweee


Daweee
őstag

Azért az a HÁZIGAZDA rang már jó lehet egy s másra ;]

(#58) Rivaul válasza HaZsolt (#39) üzenetére


Rivaul
addikt

Üdv.
Így van! Én is mindig az alapján ítélek mióta van itt valaki, nem az hogy mekkora a rangja. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#59) DeFranco válasza RootRulez (#56) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem lesz sokkal több mint most. Azért az emberek nagy %-a "deaktiválja" magát, ha már komoly a család/gyerek téma. Persze nem mindenki, én is ismerek itt családos arcokat, de sokan felhagynak az aktív fórumozással.

(#60) soadtg


soadtg
csendes tag

Sose foglalkozok a rangal,nem szàmít sztem,mindig azt nézem hogy mikor regisztràlt,hàny hìrdetése volt stb. Ha volt 300 hìrdetése és nem is régen jött újonc és nem bannolték majd biztos hogy nem lessz gond vele:)

(#61) venember83 válasza ollie (#32) üzenetére


venember83
nagyúr

"Nagyon röviden: ne utalj előre pénzt senkinek, soha a HardverAprón!" :U

(#62) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Amúgy spec. azért nem irkálok szakmai topikokba, hogy megmaradjon az őstag rangom. :)
Nekem ez így tökéletesen megfelel és örülök annak, hogy sok remek embert ismerhettem meg itt, többek között a fáradt gőz által.

máyköl: Akkor te is egy remek ember lehetsz :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#63) máyköl válasza BITBOYS (#62) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem spec. tökmindegy, hogy mi van alattam, csak fórumozok, teljesen normálisan. ;)

(#64) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugyan-ugyan. A rank mindig is jó dolog volt. Jót tesz az énképnek. :DDD Látod, hogy valamivel "jutalmazzák" az aktívságot. :) Mondjuk én sem siettem el, mert 4 és fél év alatt lettem őstag. De ez egy jobb, tisztább, biztonságosabb érzés. :D Már csak az tenné fel az i-re a pontot, ha megkapnám az egyedi avatar-t.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#65) szabi911


szabi911
csendes tag

én ugyszoktam csinálni h akivel üzletelek megnézem mindenhol h bevan e jeletve ill. van e negativumja legyen az akár kvázi tag senior tag őstag stb
és csak utána üzletelek vele :) :C :R

szabi

(#66) szabi911 válasza venember83 (#61) üzenetére


szabi911
csendes tag

megbizható embereknek természetesen lehet előre utalni pl akinek magas rangja van és nincs negativumja és nincs fekete pontja stb annak lehet én már utaltam előre pénzt és még sose szivtam meg :) :R
ha okosan csinálod akk nincs probléma :))

szabi

(#67) ASUS MAXIMUS


ASUS MAXIMUS
csendes tag

nem osztom ezt a rangosdi véleményezést, attól mert valaki őstag vagy újonc nem feltétel hogy az újonc a rosszabb ember .
Az őstag nem újoncként kezdte? akkor meg teljesen mindegy mert jelentősége nincs szerintem minden ember vagy hiteles vagy nem ennyi ez a két rang lenne jó

(#68) ASUS MAXIMUS válasza máyköl (#63) üzenetére


ASUS MAXIMUS
csendes tag

osztom a véleményed elég erősen!

(#72) DarkFater válasza mrcrnl (#36) üzenetére


DarkFater
tag

Egyetértek Kornéllal,

Na pont ez a bajom az egész tagrendszerrel....

Én spec ezer éve tag vagyok, vagyis 2002 óta.

A hozzászólók jelentős rész szólíthat nyugodtan "papinak" bár nem én vagyok nagyon idős, hanem az átlagéletkor ment le. :))

Nem üzletelek állandóan csak amikor valami kell és valami megy. Meg amikor kitakarítom a lomokat. :))

Mivel keveset pofázok, vagyis nem szólok hozzá mindenhez folyamatosan, a mai napig "csak" tag vagyok. Erre egyébként tényleg jó példa volt Twollah aki szerintem gyakorlatilag a PH-n élt és folyamatosan itt "csetelt"

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

(#73) lovi81


lovi81
csendes tag

Mind a rangomból, mind abból, hogy ezt a témát is csak most találtam látszik, mennyire érdekel a rang, de csak felvetődött bennem is, hogy ugyan milyen kihagyhatatlan előnyöktől esem el, amiért csak a jelenlegivel bírok. :)

Most, hogy tudom, már egyáltalán nem izgat... :)

Inkább olvasok, mint írogatok, és csak hogy erősítsem az "újonc"-ok erejét, attól, hogy valaki ilyen kvázi alacsony rangban van, azt is jelentheti, hogy hatványozottan céltudatosabban tevékenykedik az oldalon és nem rizsál annyit, mint pl ritka kivételeim egyikeként én itt most :)) Én pl.: többnyire csak piacozom és a negatív tapasztalatok miatt csak nagy ritkán teszek fel kérdést...

A szakmai hozzászólásokban én is vga kártya kapcsán csalódtam, és persze ha kérdezel is esetleg valamit, vagy trollkodást kapsz, vagy semmit. Utóbbiból ugye az derül ki, hogy nem sok nálad hozzábbértő van a témában, így marad a kísérletezgetés (HD4850 CF sokaknak olyan volt, mintha vallási kérdést tettem volna fel, mindenkinek volt véleménye, de senkinek sem volt tapasztalata :DD ). Ez persze drágább, ha valahol hibázol és kártyacsere a vége, de a lehető leghitelesebb és akit igazán érdekel a "szakma", az ezekért a dolgokért szereti...

Az egyedi avatar mondjuk nem olyan rossz, de kevésbé hasznos, mint pl egyik-másik torrent oldalon a slot-ok számának rangtól függő növekedése, vagy a le/fel töltési sebesség korlátok feloldása...

Az e-bay-es értékelős rendszer szerintem itt is jobb lenne, ha már a piactéri megbízhatóságról van szó, de igaz lehetne ez a szakmai hozzászólásokra, ha mondjuk max 1x minden hozzászólást lehetne értékelni pl a user neve melletti 4 értékű skálán... (gáz, inkább rossz, inkább jó, király) :C

A teljesség igénye miatt hozzáteszem: szerintem :R :R :R

(szerintem)

(#74) orion1025 válasza lovi81 (#73) üzenetére


orion1025
őstag

Na én is erre keveredtem :)

Az avatar dologba én már beletörődtem, de tény, jobb lenne ha mindenki magának "csinálhatna".A rang engem is hidegen hagy, újoncként is utaltak előre, ezután is fognak.Nálam sem fog egyhamar emelkedni a rang, mert nem érdekel tudatlan emberek majomkodása a legtöbb témában, na meg elsődlegesen üzletelésre használom az oldalt.

Az általad említett skálás hsz. értékelés pedig egy nulla, aki kitalálta azzal együtt temetném el.Szánalmasak az eféle rendszerek, de azért ez a lapcsalád is újíthatna valamit, mert megragadt a maga szocreál stílusában sajnos.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#75) radi8tor válasza ollie (#32) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:C

⭐ Stella

(#76) CoolMan válasza radi8tor (#75) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Napi régész. :DDD

(#77) Szabikaa20 válasza lovi81 (#73) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Egyetértek az írmányoddal! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#78) csigabig válasza DarkFater (#72) üzenetére


csigabig
tag

Szia

Egyet értek veled.
Egy Példa egy Tagra meg egy másikra nevet nem írok.
Regisztrált dátum: 2007-09-02 szakmai 2441 közösség 9032 piaci 287 blogok, lokál 801 addikt
Regisztrált dátum: 2006-07-27 szakmai 8129 közösség 3782 piaci 74 blogok, lokál 7707 veterán
Az enyém dátum : 2007-03-02 szakmai 152 közösség 32 piaci 1560 blogok, lokál 9 tag

Csak fél év van a két dátum között de mivel én nem igen fórumozók ezért csak sima Tag a rangom.
De a második példa elég érdekes a rang rendszerrel szemben
Végül is nekem teljesen mind egy mi van a nevem alá írva de szerintem más képen is lehetne rangsorolni.
Sok piaci hozzá szólásom van mert a legtöbb szakmai hozzá szólás ott lehet kifejteni szerintem.
Bár aki árgépes nem biztos hogy ért a szakmához csak tisztában lehet a mostani árazással.
Itt már az is látszik nehéz rangsorolni itt bárkit is tisztán csak a hozzászólása alapján.
Mondjuk van rá példa amihez nem írtam semmit pedig lett volna rá szavam de azért hogy 1-el több legyen inkább nem tettem.Pedig néha vannak olyan megnyilvánulások hogy azt rögtön lehetne hová tenni.
Jó magam 53 éves vagyok és elég régen kezdtem de nagyon sokat tanultam innen is emberek hozzászólásaiból nekik innen is köszönöm. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.