Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) mrcrnl


mrcrnl
tag

Üdv!

Én közel két éve fedeztem fel a PH-t. KB két hónapja értem el a lelkes újonc rangot. Minden éjszaka 2-3 órát itt lógok ezen az oldalon, már majdnem függőnek érzem magam. Megelégednék azzal, ha valamilyen tag rangot el tudnék érni. Sokat olvasom a szakmai fórumokat. Tudom, hogy rangot szerezni az ottani hozzászólásokkal lehet. De engem eléggé zavar, hogy sok negatív tartalmú beírással éppen úgy lehet rangos valaki, mint bölcsességgel, ezért én a tapasztalataimat (több év számítástechnikai -bár az utóbbi években inkább csak laptop- szerviztapasztalat) már inkább csak a piaci részen osztom meg mások segítségére vagy hibáinak javítására. Aki olvasgatja a hozzászólásaimat, láthatja, hogy én ügyelek a kulturált fogalmazásra, távol áll tőlem a sértegetés (ha mégis sikerülne, természetesen elnézést kérek). Az borzasztóan zavar, hogy sokan nem ismerik az írásjeleket, az ékezeteket, a nagybetűket. Ezért azt sem tudom, hogy kérdezett, vagy ajánlatot tett. Mivel itt moderátorok nem cenzúráznak (bár hogy is tehetnék ilyen sok HSZ-szel), inkább nyelek egyet és figyelmen kívül hagyom az alul iskolázott IQ harcosokat (megjegyzem: nekem csak egy mezei érettségim van, és csúnyán szólva paraszt származású falusi ember vagyok).
Aztán még néhány érdekes szám:
A kivel érdemes üzletelni topicban 20 alkalommal javasoltak számomra piros pontot, a PH megbízhatóság szerint ebből 10-et kaptam meg. Negatívom nincs.
446 kollégával PRIVI-ztem eddig, volt akivel több, mint 500x.
Ezek alapján inkább maradok lelkes újonc, de azért titokban várom a következő szintet.

Kornél

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.