Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt szeretném olvasni, amikor a RIAA és az MPAA vezetőit csukják le ugyanilyenért, mert az ő számlájukon is van ilyen tevékenység.

https://www.coreinfinity.tech

(#2) bambano


bambano
titán

Nekem a Krebs névről nem ez, hanem egy Nobel díj jutott az eszembe... kopik a kockám sarka?:P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Lenry válasza bambano (#2) üzenetére


Lenry
félisten

barátnőd is van, mi?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) anulu válasza Lenry (#3) üzenetére


anulu
félisten

hígul a szakma :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Szóval, igaz az hogy akinek sok van az többet akar. Ha nem megy egy jól felállított üzleti modellel, akkor majd segít a DDoS?

Pózolj karddal. :D

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#6) bambano válasza Lenry (#3) üzenetére


bambano
titán

:) gyerek is van... szintén debianozik:)

ki fogtok tagadni?:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) Retekegér válasza Brown ügynök (#5) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ja, a konkurenciának meg sejtése se lehetett, hogy kinek állhat érdekében a rendszerüket támadni. :D

Pózereknek meg napisz@ron a helyük. :DD

<< Heimdal >>

(#8) Lenry válasza bambano (#6) üzenetére


Lenry
félisten

azért a debian plusz pont... :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) domi007


domi007
őstag

Nem értem, a PayPal ezek szerint nem a legnagyobb? :Y :F :Y

Amúgy meg úgy kell neki, aki DDoS-ol az még a legalantasabb script kiddie-nél is mélyebben van szerintem.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#10) dajkopali válasza domi007 (#9) üzenetére


dajkopali
addikt

lehet, hogy félreérthető a szöveg, arra vonatkozna - nem akartam kétszer írni az oroszt -, hogy Oroszországban a legnagyobb

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.