Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) #22743424


#22743424
törölt tag

Nagyon jó telefonnak tűnik. :) Mondjuk elképesztő az árkülönbség odakinn a 6/128-as változat 75 ezer itthon meg 105 ezer. :((

(#52) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali Ha rakok fóliát a kijelzőre attól az újlenyomatérzékelő működni fog? Síma fólia nem üveg. Kösz

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#53) eisento


eisento
addikt

skacok, masnal is lassan kuldi el pl az sms-t? nekem van hogy fel percbe is beletelik mire elkuldi (telenor) :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#54) novinyul válasza #22743424 (#51) üzenetére


novinyul
veterán

Ne hasonlíts össze egy kinti árat a hazai hivatalos árral, vám, áfa, artisjus már ez annyi kiadáshogy csak lesel.
52: nekem üveg van rajta és gyors így is

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#55) Winnie The P válasza Winnie The P (#52) üzenetére


Winnie The P
őstag

Igen
novinyul: köszi

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#56) #22743424 válasza novinyul (#54) üzenetére


#22743424
törölt tag

Oké de te is tudod, hogy az RN7 kb 15 ezerrel került többe itthon mint odakinn nem beszélve az A3-ról ami egy rendkívül jó árazással került itthon bevezetésre. :) Szolgáltatói vonalon lehet számolni evvel a készülékkel, nem tudod esetleg?

(#57) eisento válasza novinyul (#54) üzenetére


eisento
addikt

Milyen uveg? Honnan rendelted? Rendeltem alirol en is de meg uton van.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#58) novinyul válasza eisento (#57) üzenetére


novinyul
veterán

Közvágóhíd Tesco, gsm boltba vettem rá üveget. Lényeg hogy a MI 9 üvege tökéletes rá :)
56: ha tudnád hogy a Xiaomi feljebb fogja vinni az árakat, ez most egy köztes ár itthon. De mint írtam a kinti árakat ne nézd az itthoni árakhoz. Pláne hogy a Xiaomi határoz meg egy árat a Store-k részére!
Szolgáltatói vonalon egyelőre nincs információ hogy bevezetésre kerülne, de ha igen akkor sem lesz ennél olcsóbb. Sőt!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#59) #22743424 válasza novinyul (#58) üzenetére


#22743424
törölt tag

Köszönöm a választ. :R

(#60) eisento válasza novinyul (#58) üzenetére


eisento
addikt

o koszi szepen, az nekem kicsit messze de jo tudni hogy az is jo ra :D

Es ki varja mar a miui 11-et? ^.^

en nagyon mert kivagyok hogy nem tudom alapertelmezettre allitani a google kepeket mindig a miui gallery-t nyitja meg pedig a gugli van beallitva, igy pl ha fotozok valami akkor is a miui gallery jon be ha facebookra fel akarok valamilyen kepet tolteni akkor is miui-t dobja be :\ mondjuk odaig eljutottam hogy adb-vel toroltem az appot fotozasnal mar jo de faszbuknal tovabbra sem :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#61) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Mobilarenás teszt várható valamikor?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#62) Zoli2


Zoli2
aktív tag

Sziasztok!
Mi 9 Lite akku idejéről osztana meg valaki tapasztalatot?

(#63) novinyul válasza Zoli2 (#62) üzenetére


novinyul
veterán

3 nap után 6 óra kijelző idő, de ez még javulni fog. Kell 2 hét mire beáll a telefon.
61: lesz teszt de még kell egy kis idő.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#64) Zoli2 válasza novinyul (#63) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Az A3-as készülékről váltanék. Mit volna a Mi 9 lite-al szemben a pro és kontra?

(#65) novinyul válasza Zoli2 (#64) üzenetére


novinyul
veterán

Nagyobb, jobb felbontású Amoled kijelző, hdr, pwn csökkentése(vannak akik érzékenyek rá) gyorsabb,pontosabb ujjlenyomat olvasó, jobb proci, több ram, miui felület(már akinek ez jön be)NFC, jobb videó minőség felvételkor(hang tisztább)
A3 kisebb, stock droid, viszont ugye csak HD+ a kijelző(engem nem zavar) akkumulátor, kamera megegyezik, infra mindkettőn van, Type C szintén, jack szint úgy. Beszéd hangszóró mindkettőn kiváló.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#66) #22743424 válasza novinyul (#65) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ebben sztereo hangszóró van?

(#67) Winnie The P válasza novinyul (#63) üzenetére


Winnie The P
őstag

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#68) novinyul válasza #22743424 (#66) üzenetére


novinyul
veterán

Max 3, Poco F1 ami stereo hangszórós(legalább is amit ismerek Xiaomi vonalon) Ez mono hangszórós, de elég tiszta a hangzás.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#69) #22743424 válasza novinyul (#68) üzenetére


#22743424
törölt tag

Köszi, még lenne egy kérdésem az értesítő LED színes? :)

(#70) novinyul válasza #22743424 (#69) üzenetére


novinyul
veterán

A felirat hátul, szóval ha ledet akarsz akkor pofával lefelé teszed le. Vagy marad az AOD, vagy a felemeléssel aktiválódó kijelző.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#71) szunyi777 válasza Kerni62 (#47) üzenetére


szunyi777
őstag

Én is arról váltottam. Ma jött meg a készülék . Simán megérte váltani én úgy érzem.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#72) novinyul válasza szunyi777 (#71) üzenetére


novinyul
veterán

Note 7-ről simán megéri váltani, már a kijelző is nagy különbség, de úgy összességében is sokkal összeszedettebb az egész telefon.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#73) eisento


eisento
addikt

En oneplus 5-rol jottem nem bantam meg leszamitva a nemreg leirtakat. Meg havegre javitva lesz az ertesitesek...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#74) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy támogatott-e az egyszerű kábeles (nem külső áramforrással támogatott Google Chromecast) "USB Type C to HDMI" adatátvitel?

(#75) eisento


eisento
addikt

Megjott a rendelt tokjaim kozul az elso adag. Kek es fekete szinben. Jo az anyaga. Merethelyes is ucegfoliam meg nincs uton van igy nem tudom mennyire turna le... [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
Innen rendeltem: [link]

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#76) novinyul válasza eisento (#75) üzenetére


novinyul
veterán

Hasonlót rendeltem én is, egyelőre most a gyári tokot használom, fólia meg a MI 9-ről van fent.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#77) El Rey


El Rey
tag

Arra figyeltem fel, hogy éjszaka az autómatikus fényerő túlságosan leveszi a fényerőt. De annyira, hogy alig látszik valami. Másnál nincs ez a bug? Gondolom majd javítják MIUI 11 ben ezt.

(#78) hazai válasza eisento (#75) üzenetére


hazai
tag

Szia mennyi idő alatt jött meg?

Nézz szét a termékeim közt http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=hazai&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#79) akaaka válasza Zoli2 (#62) üzenetére


akaaka
tag

Nyilván használat függő, de nekem a két napot kibírja.

(#80) eisento válasza hazai (#78) üzenetére


eisento
addikt

Kb 2 es fel het.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#81) novinyul válasza El Rey (#77) üzenetére


novinyul
veterán

Állíts rajta kézzel, folyamatosan figyeli és megtanulja. A3 is ilyen, kellett vagy 2-3 hét mire beáll.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#82) El Rey válasza novinyul (#81) üzenetére


El Rey
tag

Állítgatom bőszen de mindig visszaáll. De ha idő kérdése akkor nem gond. Bár mire megtanulja jön a miui 11 :D

(#83) Dhampir válasza Dhampir (#74) üzenetére


Dhampir
félisten

Amennyiben jól gondolom, akkor nem lehetséges, ebben az esetben tárgytalanná vált a kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#84) novinyul válasza Dhampir (#83) üzenetére


novinyul
veterán

Nincs lehetőségem kipróbálni, de nem nagyon hiszem hogy ebben a kategóriában lehetséges lenne.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#85) Zoli2 válasza akaaka (#79) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Egy vagy két sim kártyával?
(Az A3 nálam most 3 és fél napot bír; napi 15 perc telefon, 4 óra 45 perc képernyőidő, 3,5 nap torrent futtatás, DE egy sim kártyával. Elég üdítő.)

[ Szerkesztve ]

(#86) Dhampir válasza novinyul (#84) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm válaszod. :R

(#87) szunyi777


szunyi777
őstag

Ki, milyen régiót használni? Én India. Itt működik rendesen a téma app és jó sok és szép téma elérhető ingyé.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#88) eisento válasza szunyi777 (#87) üzenetére


eisento
addikt

Magyart :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89) szunyi777 válasza eisento (#88) üzenetére


szunyi777
őstag

Próbáld ki :D

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#90) novinyul válasza szunyi777 (#87) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam Svájc, elérhető a témák és nincs plusz települő alkalmazás.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#91) eisento válasza szunyi777 (#89) üzenetére


eisento
addikt

anno probaltam svajcot de annyira nem mozgat meg vhogy a "gyari" tema mindig bejon. Viszont lehet beleszaladtam egy bugba, beallitottam a gyari hatterkepbol egy ilyen sarga szinu hattere, kb. 1 hete hatter meg lezarasi kepernyonek, tegnap este gondolt egyet es atvaltott az eredetire ami elotte volt :F vegulis ez legyen a legnagyobb gond :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#92) szunyi777 válasza novinyul (#90) üzenetére


szunyi777
őstag

Valóban! Köszönöm

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#93) Kerni62 válasza szunyi777 (#87) üzenetére


Kerni62
tag

Szia! Note 7-en szintén indiai régión vagyok. Ezen is javul a zene erőssége indiai régión?

(#94) szunyi777 válasza Kerni62 (#93) üzenetére


szunyi777
őstag

Azt nem figyeltem. Várom, hogy nyissam a bl-t és teszem fel a viper4android hangmotort.

Más:
Féltem, hogy az ujjlenyomat olvasó nem fog üvegfólia alatt dolgozni, de szerencsére semmi gond nincs vele. Még jó hogy volt Redmi Note 7 tartalék üvegfólia és az pont jó rá ameddig nem jön ehhez való.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

(#95) haypro


haypro
senior tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy ilyen készülék vásárlásán, (Mi A1-ről váltanék) van pár kérdésem, tudnátok segíteni?

1. A rezgőmotor erőssége milyen?
Sajnos ez tipikusan egy olyan terület, ahol a Samsung/Apple az etalon. Kifejezetten zavar, hogy az Mi A1-en néha lemaradok hívásokról/értesítésekről, mert annyira gyenge a rezgés.

2. Hívás közben hangminőség és hangerő milyen?
Itt szintén az Apple/Samsung a verhetetlen sajnos. Nagyon zavar, hogy Budapesten a városban szinte sehol nem tudok telefonálni, mert egyszerűen nem hall a másik fél, illetve néha panaszkodnak hogy engem is rosszul hallanak. A barátnőm iPhone 8-as készülékét próbáltam, azt minden gond nélkül hallom.

3. Az AOD hogy működik?
Megjelennek rendesen az értesítések? Kb mennyire érződik az akkuidőn? Használja a közelségérzékelőt? (Hogy pl zsebben ne menjen feleslegesen)

4. Van rá jól működő, root NÉLKÜL telepíthető Google Camera?
Mennyire vagytok megelégedve a képminőséggel?

Nagyon köszi! :)

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#96) Kerni62 válasza szunyi777 (#94) üzenetére


Kerni62
tag

Ez elől-hátul GorillaGlass? Infra is van ugye?

(#97) novinyul válasza Kerni62 (#96) üzenetére


novinyul
veterán

Elől-hátul GG5 a keret pedig fém, infra hála az égnek megmaradt.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#98) novinyul válasza haypro (#95) üzenetére


novinyul
veterán

Rezgő elég jó, van itthon S9 is, nem rosszabb annál. Hangminőség és a hangerő is kiváló(amúgy ebben a Blackberry volt a legjobb) AOD nem használom, van értesítési led hátul(Xiaomi felirat) meg be lehet állítani hogy felemelésre bekapcsoljon a kijelző. Gcam mehet rá minden mókolás nélkül, de a gyári kamera is nagyon jó, videó hangja is rendben van.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#99) Winnie The P válasza novinyul (#98) üzenetére


Winnie The P
őstag

Szia!
[Erről] a gcam-ról van szó?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#100) szunyi777 válasza Winnie The P (#99) üzenetére


szunyi777
őstag

Próbáltam több moddolt gcam is, de mind bugos, és pocsék képet készít amelyik elindul. Marad a MIUI camera egy darabig. Playes gcam nem is próbálom, az nem az igazi.

Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.